Swansea City

2

Arsenal Londyn

1

• Cóż to była za druga połowa! Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, ale ostatecznie to gospodarze mogą cieszyć się ze zwycięstwa! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Theo Walcott zmienia Ramsey'a

• Dopiero wszedł na boisku, a już wpakował piłkę do bramki! Montero dośrodkował z lewej strony boiska, a Gomis wyskoczył wyżej niż jakikolwiek obrońca i głową wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! GOMIS!! NIEBYWAŁE!!

• Gomis wchodzi na boisko za Bony'ego

• Rzut wolny z dość dalekiej odległości to dla Sigurdssona żaden problem! Cudowny strzał, w samo okienko oddał Islandczyk i mamy remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za trafienie, co za strzał! Cudowny gol Sigurdssona! Palce lizać!

• Środkiem zaatakował Barrow, ale tam faulował go Gibbs. Żółta kartka dla obrońcy Arsenalu

• Sigurdsson dośrodkował z rzutu rożnego, ale zrobił to kiepsko. Od bramki grę wznowi Szczęsny

• Dłużej przy piłce są teraz Łabędzie. Czy stać je chociaż na wyrównanie?

• I już wracamy do gry

• Mamy przerwę w grze, jakiejś kontuzji doznał Chamberlain

• Marvin Emnes schodzi z boiska, a wchodzi Modou Barrow

• Carrol oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

• To powinien być gol! Montero świetnie zagrał z lewej strony do Bony'ego, a ten przestrzelił w idealnej sytuacji!

• Żółta kartka też dla Chambersa

• Żółta kartka dla Carrola

• Chamberlain zaatakował środkiem boiska, podał na prawo do Welbecka, a ten na zamach wziął Williamsa i zagrał do Sancheza. Ten nie mógł spudłować i tego nie zrobił!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alexis Sanchez, 1:0 dla gości!

• I zaczynamy drugą połowę

• To były całkiem ciekawe trzy kwadranse. Obie drużyny stworzyły sobie po parę okazji podbramkowych i tylko pech sprawił, że nie oglądaliśmy jeszcze ani jednej bramki. Miejmy nadzieję, że po przerwie się to zmieni.

• I mamy koniec pierwszej połowy

• Mertesacker oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale dość mocno się pomylił

• Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

• Neil Taylor faulowany, żółtą kartką ukarany Flamini

• Aaron Ramsey! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, minimalnie niecelny!

• I zrobiło się groźnie! Ładnie poklepali piłkę londyńczycy, Welbeck oddał groźny strzał, ale świetnie interweniował Fabiański! Tylko rzut rożny dla Arsenalu.

• Arbiter znak, zaczynamy to spotkanie

• Gdy jedziesz na mecz ze Swansea, to zawsze wiesz, że czeka cię bardzo trudne zadanie. Mają fajny, ustabilizowany na przestrzeni kilku lat zespół, grają techniczną piłkę. Jeśli jednak zagramy swoje, na odpowiednim poziomie, to mamy szansę zwyciężyć - powiedział przed tym spotkaniem Arsene Wenger.

• Ten mecz jest szczególnie ciekawy dla kibiców z Polski. Naprzeciw siebie staną dwaj bramkarze reprezentacji Polski, Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny. Który z nich będzie mógł się cieszyć po końcowym gwizdku? Zachęcamy do typowania w komentarzach!

• A teraz gospodarzy: Tremmel, Tiendalli, Amat, Britton, Fulton, Barrow, Gomis

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Martinez, Bellerin, Rosicky, Wilshere, Podolski, Walcott, Sanogo

• Witamy! Zapraszamy na relację live z ostatniego spotkania 11. kolejki Premier League, Swansea kontra Arsenal. Początek już za około 20 minut!