• KONIEC! Manchester City wygrywa na Liberty Stadium!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Wilfried Bony, 4:2 dla gości!

• Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy

• Emnes zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

• Prawą stroną próbowali zaatakować gospodarze, ale tam Milner bardzo dobrze zatrzymał Corka

• Tymczasem przy burzy braw kibiców Swansea na boisku melduje się Bony. Zmienia Toure

• JOE HART! Cork zagrał świetną piłkę w pole karne, Gomis oddał strzał głową, a Hart fantastycznie go zatrzymał!

• Emnes wchodzi na boisko i zmienia Sigurdssona

• Joe Hart, co za interwencja! Fernandez oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a Anglik FENOMENALNIE odbił piłkę!

• Druga zmiana u gości, za Fernandinho wchodzi Kompany

• Drugi gol strzelony przez Toure:

• Z rezerwowym gospodarzy już wszystko w porządku, tymczasem druga zmiana Swansea. Za Shelvey'a wchodzi Britton

• Barrow był faulowany przez Fernandinho i potrzebuje chwili, aby dojść do siebie. Dla Brazylijczyka żółta kartka

• Kolejny gol Toure, kolejny z którym powinien sobie poradzić Fabiański. Iworyjczyk podprowadził sobie piłkę, oddał strzał z okolic piętnastego metra, ale nie na tyle mocny, aby Polak nie mógł sobie z nim poradzić

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yaya Toure i Obywatele znów prowadzą!

• Barrow wchodzi na boisko i zmienia Dyera

• Długo starają się teraz utrzymywać przy piłce goście, ale mają problem z przedostaniem się pod bramkę Fabiańskiego

• Wyrównujący gol Gomisa:

• Ładnie wyglądają akcje The Citizens, ale do pewnego momentu, brakuje im wykończenia, bądź dokładnego ostatniego podania. Teraz po świetnej prostopadłej piłce od Silvy niedokładnie dośrodkowywał Navas

• Fabiański! Dwójkowa akcja w polu karnym gospodarzy Silvy i Milnera, a Polak fantastycznie zatrzymał tego pierwszego!

• Richards zagrał fantastyczne podanie ze skrzydła, a dalekiej odległości, a Gomis najpierw idealnie wstrzelił się w linię spalonego, potem wymanewrował obrońców i pokonał bramkarza! Ależ czekają nas emocje!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bafetimbi Gomis, remis!

• Dwie świetne interwencje Fabiańskiego! Polak najpierw bardzo dobrze obronił strzał Silvy z ostrego kąta, a następnie Navasa z bliskiej odległości!

• Sigurdsson starał się zaatakować indywidualnie środkiem pola, ale tuż przed polem karnym stracił piłkę

• Żółta kartka dla Pablo Zabalety

• Zmiana w zespole Pellegriniego, za Lamparda melduje się Navas

• Williams przymierzył sprzed pola karnego, spokojnie łapie piłkę bramkarz gości

• Joe Hart! Kapitalny strzał Sehlvey'a sprzed pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Harta!

• Faule: 5 - 2
  • Działo się w pierwszej połowie i to sporo! Obie drużyny stworzyły sobie po kilka niezłych okazji podbramkowych i co najważniejsze, oglądaliśmy naprawdę ładne gole. Oby po przerwie było podobnie

• I teraz sędzia kończy pierwszą połowę

• Aguero oddał strzał głową po dośrodkowaniu w pole karne i małej przebitce, ale nie potrafił trafić w światło bramki

• Kapitalny strzał w dolny róg, sprzed pola karnego w wykonaniu Islandczyka i Joe Hart nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kontaktowe trafienie Sigurdssona!

• Długie zagranie z głębi pola w kierunku Aguero, ale ten był na spalonym

• Demichelis przed chwilą taktycznie faulował Gomisa, ale sędzia nie zdecydował się na pokazanie kartki

• Wysokim pressingiem starają się teraz grać ustępujący mistrzowie Anglii, Swansea ma problem z wydostaniem się z własnej połowy

• Kolejna kapitalna kontra The Citizens. Pod koniec Lampard zagrał świetne podanie do Milnera, ten w polu karnym ośmieszył Taylora i strzałem w długi róg pokonał Fabiańskiego. Czy Swansea stać na odpowiedź?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! James Milner, 2:0 dla gości!

• Sigurdsson dośrodkował z rzutu rożnego, a Silva wybił piłkę z własnej szesnastki

• Goście starają się teraz uspokoić grę i jak najdłużej wymieniać między sobą podania

• Gomis oddał świetny strzał głową po dośrodkowaniu w pole karne, a choć Hart świetnie go obronił, to ewentualny gol i tak nie byłby uznany. Francuz w momencie podania kolegi był na spalonym

• Kolejny bardzo dobry kontratak gości. Po podaniu Silvy z lewej strony boiska Toure zdecydował się na strzał z okolic piętnastego metra, ale został zablokowany przez Taylora

• Gol zdobyty przez gości:

• Mangala oddał strzał głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale wyraźnie się pomylił. Od bramki Fabiański

• Dobra kontra gości! Silva zagrał na lewą stroną do Kolarova, ten dośrodkował w pole karne, a tam z piłką minął się Lampard. Rzut rożny

• Dyer zaatakował prawą stroną boiska, jednak tam świetnie powstrzymał go Kolarov

• Spokojnie wymieniają teraz podania gospodarze. Robią to jednak dość daleko od bramki przeciwnika, który może teraz nastawić się do gry z kontry

• Błąd Łukasza Fabiańskiego. Yaya Toure przymierzył sprzed pola karnego, a choć był minimalny rykoszet od nogi Williamsa, to Polak powinien był obronić to uderzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yaya Toure, 1:0 dla gości!

• Milner wrzucił piłkę tym razem z narożnika boiska i zrobił to niedokładnie. Obrońcy Swansea spokojnie poradzili sobie we własnej szesnastce

• Milner dośrodkował z prawej strony boiska, a Williams wybił piłkę na rzut rożny

• A teraz Aguero wpakował piłkę do bramki po podaniu Silvy, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Jak pokazały powtórki - miał rację

• To powinien być gol! Mangala stracił piłkę we własnej szesnastce na rzecz Dyera, a strzał tego drugiego fenomenalnie zatrzymał Hart!

• Kolarov! Dobry strzał z rzutu wolnego w wykonaniu obrońcy gości, piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Aguero zaatakował indywidualnie środkiem boiska, oddał strzał sprzed szesnastki i został zablokowany przez obrońcę

• Gomis oddał strzał po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale wyraźnie się pomylił

• Kolejna ładna akcja Montero na lewej stronie boiska, tym razem zakończona dośrodkowaniem. Kolarov wybił piłkę na rzut rożny

• To mogła być bramka! Montero pociągnął z piłką lewą stroną podał do Taylora, a ten zagrał nieco za bardzo do tyłu do Gomisa, przez co ten nie zdołał oddać dokładnego strzału z dogodnej pozycji

• Obie drużyny już powoli wychodzą na murawę, za kilka chwil zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra

• Dzisiaj poważnym zagrożeniem dla walczącego o złotą rękawicę Łukasza Fabiańskiego niewątpliwie będzie bramkostrzelny Sergio Aguero, który zmierza po koronę króla strzelców. Czy Polak zdoła go zatrzymać?

• W poprzednim sezonie 3:2 na Liberty Stadium wygrali goście, a dwa gole dla Swansea zdobył właśnie Wilfried Bony. Dla The Citizens trafiali Fernandinho, Yaya Toure oraz Kolarov

• Manchester City dobrze radził sobie w poprzednich kolejkach, jednak postawa tego zespołu w meczach wyjazdowych wciąż pozostawia dużo do życzenia. Z pięciu ostatnich starć na boiskach rywali, aż cztery kończyły się porażkami Obywateli.

• To spotkanie to okazja do powrotu do Walii dla Wilfrieda Bony'ego. Iworyjczyk, który zasiadł dzisiaj na ławce rezerwowych gości, jeszcze w pierwszej części sezonu reprezentował Swansea. Na Etihad Stadium trafił za 28 milionów funtów

• Obie drużyny w ostatnim czasie są w naprawdę dobrej dyspozycji, co zwiastuje nam świetne widowisko. Swansea wygrało trzy ostatnie mecze z rzędu, Manchester City cztery. W poprzedniej kolejce The Citizens rozbili przed własną publicznością Queens Park Rangers, 6:0

• W sześciu ostatnich meczach ligowych między tymi dwiema drużynami, The Citizens górą byli czterokrotnie, raz padł remis i raz zwyciężyły Łabędzie. Zrobiły to w marcu 2012 roku, kiedy na Liberty Stadium padł wynik 1:0

• Obie drużyny wciąż grają jeszcze o jakieś swoje cele w tym sezonie. Manchester City stracił co prawda szanse na obronę tytułu mistrzowskiego, ale wciąż może zająć drugie miejsce na koniec rozgrywek. Swansea stara się wywalczyć lokatę zapewniającą grę w przyszłej edycji Ligi Europy

• Ławka gospodarzy: Tremmel, Bartley, Tiendalli, Britton, Grimes, Barrow, Emnes

• Ławka gości: Caballero, Kompany, Clichy, Jovetic, Dzeko, Navas, Bony

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączmy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego pojedynku.

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania 37. kolejki angielskiej Premier League. Swansea podejmie Manchester City, a początek już za około 50 minut!