2

Manchester United

1

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Przez dużą część drugiej połowy Manchester United miał bardzo dużą przewagę nad swoim rywalem, ale nie potrafił jej wykorzystać, zawiodła skuteczność. Tej nie zabrakło z kolei gospodarzom, którzy mogą cieszyć się z pierwszego swojego ligowego dubletu w starciach z Czerwonymi Diabłam

• Blind oddał strzał sprzed pola karnego, ale był on niecelny i sędzia zakończył ten mecz!

• Montero wchodzi na boisko i zmienia Sigurdssona

• Strzał Shelvey'a sprzed pola karnego, a piłka po rykoszecie od Gomisa wpada do bramki! Naciskali goście, byli blisko objęcia prowadzenia, a teraz muszą gonić wynik!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Shelvey i gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• Fellaini próbował uderzać na bramkę Polaka, ale został przyblokowany przez Williamsa i goalkeeper gospodarzy złapał piłkę

• Valencia dośrodkował z prawej strony boiska, ale żaden z piłkarzy Manchesteru United nie potrafił zagrozić bramce Fabiańskiego. Nie potrafi jednak Swansea wyjść z własnej połowy boiska

• Rooney dośrodkował z rzutu rożnego, ale spokojnie poradzili sobie z tym zagrożeniem gospodarze

• Rooney wdarł się z piłką w pole karne, ale tam Naughton w ostatniej chwili zdołał go zablokować

• I znowu groźnie w polu karnym gospodarzy! Rooney zagrał sprytnie w szesnastkę, a strzał Van Persiego został zablokowany!

• Rooney dośrodkował z rzutu rożnego, a Fabiański chwycił piłkę, choć nie bez problemów

• To powinien być gol! Di Maria dośrodkował z rzutu rożnego, a Rojo fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

• Young znów zagrał piłkę w pole karne, a w polu karnym faulowany był bramkarz Swansea

• Young dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym z piłką minął się Van Persie

• Shelvey zagrał piłkę w pole karne, ale tam z przyjęciem piłki nie poradził sobie Gomis. Piłkę mają goście

• To mogła być bramka! Young dośrodkował z lewej strony boiska, Rooney potykając się dograł do Van Persiego, a Holender trafił w boczną siatkę!

• Luke Shaw schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Ashley'a Younga

• Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, ale nie poradził sobie w szesnastce gospodarzy Fellaini

• Długo wymieniają teraz podania goście, ale praktycznie nic z tego nie wynika. A już na pewno nie zagrożenie pod bramką Swansea

• Rooney dośrodkował z narożnika boiska, a Fabiański wypiąstkował piłkę spod własnej bramki

• Valencia dośrodkował z prawej strony boiska, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

• Spokojnie rozgrywają piłkę Czerwone Diabły, jednak robią to głównie na własnej połowie boiska

• Di Maria dośrodkował z rzutu rożnego, a Fabiański bez problemu złapał piłkę.

• Było blisko gola! Shelvey zagrał z lewej strony w pole karne do Ki, a ten w ostatniej chwili został powstrzymany przez De Geę!

• Faule: 1 - 8
  • To były bardzo ciekawe trzy kwadranse. Obie drużyny stworzyły sobie po parę dogodnych okazji, tempo było dobre, a i gole bardzo ładne. Na drugą połowę możemy czekać ze zniecierpliwieniem

• Swansea - Manchester United

• Shelvey dośrodkował z lewej strony boiska, Shaw nie upilnował w polu karnym Ki, a ten kapitalnie, spokojnym strzałem wykończył tę akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za riposta Łabędzi, Ki i jest 1:1!

• Kapitalna akcja gości! Piłkarze Van Gaala świetnie rozgrywali piłkę na wysokości pola karnego Swansea, Di Maria podał do Herrery, a ten strzałem w długi róg nie dał szans Fabiańskiemu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ander Herrera, 1:0 dla gości!

• Nieco dłużej w ostatnich minutach przy piłce są piłkarze Garry'ego Monka, ale rozgrywają ją dość daleko od bramki Davida De Gei

• Routledge! Ładna akcja gospodarzy, Taylor dośrodkował z lewej strony boiska, a po uderzeniu Routledge'a piłkę chwycił De Gea!

• Było blisko gola! Di Maria dośrodkował z tego stałego fragmentu, a po tym jak Fabiański minął się z piłką, Van Persie trafił w poprzeczkę!