Manchester United

1

• Koniec! Swansea znów ogrywa Manchester United, znów 2:1!

• Zmiana u gospodarzy, Bartley wchodzi za Shelveya

• Rooney wpadł z piłką w pole karne i tam na chwilę przed strzałem powstrzymał go Williams. Kapitan gości domagał się podyktowania karnego, ale arbiter pozostał niewzruszony

• Długie zagranie w kierunku Fellainiego, ale ten faulował w polu karnym rywala Corka.

• Długa piłka za linię obrony gości do Gomisa, a ten z ostrego kąta pokonał Romero! Argentyńczyk powinien interweniować lepiej

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bafetimbi Gomis, 2:1!

• Depay próbował zagrać miękkie podanie w pole karne Swansea, ale we wszystkim połapali się obrońcy Swansea

• Shelvey oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka bardzo wyraźnie minęła bramkę Romero

• Gylfi Sigurdsson kapitalnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Ayew piękną główką doprowadził do remisu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andre Ayew, remis!

• Groźnie pod bramką Fabiańskiego! Po świetnym podaniu Herrery w sytuacji strzeleckiej znalazł się Mata, ale jego uderzenie obronił Polak!

• Zmiana u gospodarzy: schodzi Routledge, wchodzi Ki

• Ayew faulował Schweinsteigera w środkowej strefie boiska

• Nieco spokojniejszy fragment meczu. Swansea próbuje zawiązać akcję ofensywną, ale goście trzymają rywala daleko od własnej bramki

• Shelvey dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut

• I to mogła być druga bramka dla United! Po dośrodkowaniu Depaya Williams o mało nie pokonał własnego bramkarza!

• Luke Shaw zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, a tam Rooney przedłużył podanie do Maty, który wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOL!! Juan Mata, 1:0 dla gości!

• Darmian dośrodkował z prawej strony boiska, ale gospodarze dobrze poradzili sobie we własnej szesnastce

• Gomis! Indywidualny atak napastnika Swansea, minął on dwóch rywali i oddał minimalnie niedokładny strzał!

• Shelvey oddał strzał sprzed pola karnego po niedokładnym wybiciu Romero, ale Argentyńczyk się zrehabilitował i złapał piłkę

• To powinien być gol! Sprytnie, płasko z rzutu wolnego dośrodkował Shelvey, Gomis podał do Sigurdssona, a ten przestrzelił z bliskiej odległości!

• Smalling faulował Andre Ayew na własnej połowie boiska

• Gomis oddał teraz potężny strzał sprzed pola karnego, ale był on tyleż mocny, co i niecelny

• Dużo, bardzo dużo walki w środku pola wciąż oglądamy w tym meczu. Szkoda, że tak mało okazji podbramkowych

• To mogła być bramka! Długo piłkę rozgrywali gospodarze, aż w końcu Depay zagrał w pole karne do Herrery, ten podał do Maty, a strzał tego ostatniego był nieznacznie niecelny!

• Smalling faulował jednego z rywali po dośrodkowaniu Depaya z rzutu rożnego

• Mata dośrodkował z prawej strony boiska, a Naughton uprzedził Depaya

• Cały czas piłka rozgrywana jest głównie w środkowej strefie boiska. Na boisku nie dzieje się nic konkretnego

• Teraz dłużej przy piłce są goście, ale wszystko to wygląda bardzo podobnie. Brakuje tempa temu widowisku

• Gospodarze wymieniają teraz długo podania, ale robią to na tyle daleko od bramki Romero, że ten nie musi czuć się zagrożony

• Troszkę więcej spokoju mamy teraz na boisku. Czerwone Diabły już nie atakują z takim animuszem, jak w pierwszych minutach i gra toczy się głównie w środkowej strefie

• Darmian skutecznie powstrzymał Routledge'a po prostopadłym podaniu w kierunku tego drugiego

• A teraz strzał Rooneya z dystansu, ale zupełnie nieudany. Grę od bramki wznowią gospodarze

• Fabiański! Świetny strzał Depaya z rzutu wolnego i tylko jeszcze lepsza interwencja Polaka zapobiegła temu, żeby piłka wpadła do bramki!

• Schneiderlin już starał się oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• Arbiter daje znak, zaczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, początek za kilka chwil!

• Przed tą kolejką Jonjo Shelvey miał na koncie 13 wypracowanych okazji bramkowych, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w ligowej stawce. Czy dzisiaj będzie siał popłoch w obronie United?

• Dobrą wiadomością dla kibiców Swansea jest również to, że ich dzisiejszy rywal ma w ostatnim czasie problem ze zdobywaniem goli poza własnym stadionem . W pięciu ostatnich ligowych meczach zrobił to zaledwie dwukrotnie.

• Co ciekawe, drużyna Gary'ego Monka wygrała oba spotkania z Manchesterem United w ubiegłym sezonie. Zarówno na Old Trafford, jak i na własnym boisku, Łabędzie wygrywały 2:1

• Swansea pokazało jednak już w tym sezonie, że potrafi grać z teoretycznymi faworytami. Na Stamford Bridge zremisowało z Chelsea, a poza tym zgarnęło ogólnie pięć oczek. Walijska ekipa nie jest więc chłopcem do bicia i możemy spodziewać się ciekawego widowiska

• Faworytem tego spotkania są goście z Manchesteru. W lidze jak na razie co prawda nie zachwycają, ich styl gry pozostawia dużo do życzenia, ale siedem punktów i same czyste konta w trzech pierwszych meczach nie wyglądają najgorzej

• Ławka gospodarzy: Nordfeldt, Rangel, Bartley, Tabanou, Ki Sung-Yueng, Dyer, Ede

• Ławka gości: Johnstone, McNair, Valencia, Carrick, Young, Fellaini, Chicharito

• Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego spotkania, którą przygotował dla Was Mateusz Cieślak

• Witamy! Zapraszamy na relację live z ostatniego spotkania czwartej kolejki Premier League. Manchester United zagra na wyjeździe ze Swansea, a początek już za około 50 minut!