Swansea City

1

West Ham United

1

• To było naprawdę dobre spotkanie. W drugiej połowie obie drużyny stwarzały sobie okazje podbramkowe i choć West Ham miał ich więcej (szczególnie w końcówce), to w przeciągu całego meczu remis jest zasłużonym rezultatem. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Koniec! Remis w starciu Swansea z West Hamem!

• Rangel oddał strzał głową po dośrodkowaniu Toma Carrolla, ale zrobił to za lekko, by pokonać Adriana

• Diego Poyet brzydko faulował teraz Barrowa na połowie gospodarzy i dostał za to żółtą kartkę

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Jenkinson dośrodkował z prawej strony boiska, jednak zrobił to niedokładnie i pilka wyszła na aut bramkowy

• Tom Carroll dośrodkował z prawej strony boiska, a we własnej szesnastce znów dobrze interweniował Collins

• I znowu gorąco pod bramką gospodarzy! Cresswell oddał strzał z rzutu wolnego, Fabiański wypluł przed siebie piłkę, a następnie zablokował strzał Andy'ego Carrolla!

• Ależ było blisko gola! Tomkins oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a Taylor wybił piłkę z linii bramkowej!

• Tom Carroll oddał strzał sprzed pola karnego, a po rykoszecie piłkę złapał bramkarz

• I znowu świetna interwencja Polaka, tym razem po strzel Jenkinsona z dystansu! Kolejny rzut rożny dla gości

• Fabiański! Świetna interwencja bramkarza gospodarzy po strzale Downinga sprzed szesnastki, rzut rożny dla West Hamu!

• Diego Poyet wchodzi na boisko i zmienia Kevina Nolana

• Dłużej teraz przy piłce są gospodarze, jednak wciąż niewiele z tego wynika. Nie potrafią złamać defensywy gości

• Zapowiadany Nelson Castro Oliveira pojawił się na boisku i zmienił Sigurdssona

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocny strzał głową oddał Gomis, a Noble przy własnym słupku interweniował tak niefortunnie, że wpakował piłkę do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mark Noble trafia do własnej bramki, mamy remis!

• Z Collinsem już wszystko w porządku, wracamy do gry

• Sigurdsson dośrodkował z prawej strony boiska, a James Collins wybił piłkę na corner. Obrońca West Hamu doznał przy tym kontuzji i mamy przerwę w grze. Lekarze wbiegli na murawę

• Jenkinson starał się zaatakować prawą stroną boiska, ale tam świetnie powstrzymał go Routletge

• Aj i to mogła być bramka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocny strzał głową oddał Collins, a piłka nieznacznie minęła prawy słupek!

• Jenkinson dośrodkował z prawej flanki, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

• To powinien być drugi gol dla gości! Jenkinson dośrodkował z prawej strony boiska, a dobrej okazji nie potrafił wykorzystać Andy Carroll. Anglik z obrońcą na plecach nie trafił w światło bramki

• Dłużej utrzymują się teraz przy piłce goście, starając się trzymać Swansea daleko od własnej bramki

• Przypominamy, że równolegle trwa nasza relacja live ze spotkania Everton - Manchester City. Na Goodison Park na razie bez bramek

• Downing dośrodkował z lewej strony boiska, ale poradzili sobie z tym zagrożeniem gospodarze i wybili oni piłkę z własnej szesnastki

• Długo, spokojnie podania wymieniają podania Łabędzie, jednak robią to przede wszystkim na własnej połowie boiska

• Po dośrodkowaniu z narożnika boiska Andy Carroll starał się zgrywać piłkę w kierunku Collinsa, ale przejęli ją gospodarze

• Jenkinson dośrodkował z prawej strony boiska, ale został zablokowany i wywalczył tylko rzut rożny

• Sigurdsson! Dobry, ale minimalnie niecelny strzał z dystansu tego piłkarza!

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• Statystyki pierwszej połowy:

• Posiadanie piłki: Swansea 59% - West Ham 41%
    • Strzały: 10 (2) - 3 (1)
    • Rzuty rożne: 2 - 0
    • Faule: 5 - 5
  • To była całkiem ciekawa pierwsza połowa meczu. Przewagę mieli gospodarze, jednak nie potrafili oni jej wykorzystać, a po świetnym golu Andy'ego Carrolla muszą po przerwie odrabiać straty. Czy uda im się to zrobić?

• I teraz pan Mike Dean zaprosił piłkarzy na przerwę

• Gomis oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokownay. Tymczasem sędzia do pierwszej połowy doliczył jedną minutę

• To powinien być gol wyrównujący! Po podaniu Dyera sam na sam z bramkarzem znalazł się Routledge, ale przegrał on ten pojedynek!

• Andy Carroll przyjął sobie dośrodkowaną z lewej strony piłkę w polu karnym, obrócił się, zakręcił Fernandezem i Sigurdssonem, a następnie ładnym strzałem w górny róg nie dał szans bramkarzowi. To się nazywa jubileusz!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andy Carroll i 1:0 dla gości!

• Brakuje teraz gościom dokładności w rozegraniu piłki. Złym podaniem popisał się przed chwilą Downing i Fabiański zacznie od bramki

• Routledge zaatakował lewą stroną boiska, ale przegrał pojedynek z Tomkinsem. Od bramki grę wznowią londyńczycy

• Naciskają gospodarze. Z lewej strony dośrodkował przed chwilą Taylor, ale wybili piłkę goście z własnej szesnastki

• To powinien być gol! Dyer znów bardzo dobrze podał z prawego skrzydła, a Sigurdsson oddał zbyt lekki strzał z dobrej pozycji i chwycił piłkę Adrian!

• Andy Carroll próbował dośrodkować z prawej strony boiska, jednak został zablokowany przez Fernandeza

• Nolan! Dobry strzał sprzed pola karnego w wykonaniu tego piłkarza, jednak piłka nieznacznie mija bramkę!