Arsenal Londyn

1

Aston Villa

3

• Gwizdy żegnają zawodników Arsenalu. Gospodarze przegrywają 1:3. Spotkanie mogło się podobać. Było dużo walki, dużo goli i trzeba otwarcie przyznać słaba forma Wojciecha Szczęsnego. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej!

• Agbonlahor za faul

• Podolski na ostatnie sekundy za Sagne

• Francuz o własnych siłach opuszcza boisko

• Koszmarny upadek Sagny. Oby nie doszło do kontuzji kręgów szyjnych.

• 3 minuty dolicza sędzia

• Bacuna zmienia Weimanna

• Emirates Stadium zamarło...tego nikt się nie spodziewał

• G o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! Antonio Luna po rajdzie przez pół boiska uderzeniem lewą nogą pokonał Szczęsnego!!! co za mecz, co za uderzenie, co za emocje!!!

• Ostatnie minuty tego meczu przed nami!!

• Jack Wilshere padł w polu karnym ale sędzia słusznie nie zareagował

• Kolejne uderzenie Benteke i znów obok słupka.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Arsenalu ale Benteke na pozycji spalonej

• Cazorla za niebezpieczne zagranie w nogi rywala

• Cazorlaaaaaaaaaaaaaaaa i Guzannnn znów kapitalnie odbija piłkę na poprzeczkę!!

• Kwadrans do zakończenia spotkania. Aż szkoda, że to tylko 15 minut

• Ależ akcja Arsenalu!!!! Klepka Girouda z Rosickim ale ten drugi będąc sam na sam z bramkarzem zostaje kapitalnie zatrzymany!! Przepiękna, cudowna akcja!!

• Laurent Koscielny, który dostał kartkę za faul w polu karnym jak pokazały powtórki trafił w piłkę

• G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Benteke tym razem pewnie z "11" metrów !!!

• Za faul w polu karnym

• Karny dla gości!!!

• Benteke sfaulował Ramseya i ogląda żółtą kartkę

• Pół godziny do zakończenia spotkania. Kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? A może mecz zakończy się remisem?

• Arsenal przyciska gości ale do 57 minucie świetnie poczyna sobie defensywa gości

• Lowton w wychowawczej rozmowie z arbitrem

• Co za odpowiedź Aston Villi - Fabian Delph trafia z 18 metrów w słupek !!

• AJAJAAAAA...doskonałe zgranie piłki Girouda do Rosickiego ale ten ostatni fatalnie pudłuje!!

• Giroud nie doszedł do piłki po ładnym podaniu Cazorli

• Początek drugiej połowy bardzo spokojny w wykonaniu obu zespołów

• Chamberlain opuszcza boisko w jego miejsce Cazorla

• Zaczynamy drugą połowę!!

• Sędzia kończy pierwszą, ciekawą połowę. Zapraszam po przerwie!

• Luna za faul choć chyba sędzia zbyt surowo ocenił zdarzenie

• I w ostatnich minutach jeszcze będziemy mieć korner dla gości

• Aż 4 minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy

• Niedokładnie Arsenal i piłka w rękach Guzana

• 3 minuty do końca regulaminowych 45 pierwszej połowy

• Ostatnie minuty to chwila spokoju na boisku. Jednak na taką chwilę przerwy zawodnicy obu zespołów zasługują po tym co pokazali w pierwszych 40 minutach

• Kolejny błąd Szczęsnego omal nie zakończył się bramką dla gości. Nie jest to najlepszy występ polskiego bramkarza

• Akcja Alex Oxlade-Chamberlaina ale w ostatnim momencie zawodnik Arsenalu zagrywa niedokładnie

• Jakaż okazja dla Arsenalu. Nieodpowiedzialne zachowanie bramkarza gości, który niepotrzebnie wychodził do piłki a przez to Walcott miał doskonałą okazję na strzelenie bramki.

• Ciekawe spotkanie oglądamy jak do tej pory na Emirates Stadium. Oba zespoły się absolutnie nie oszczędzają

• Wilshere za dyskusje z arbitrem

• Vlaar dostaje żółtą kartkę za faul na Wilshere

• I kolejna wymuszona zmiana w tym meczu -> kontuzjowanego Gibbsa zmienia Jenkinson

• Kieran Gibbs z rozbita głową leży na boisku. Nie wygląda to dobrze

• W sytuacji w polu karnym o szczęściu może mówić Wojciech Szczęsny. Gdyby arbiter był bardziej surowszy Polak mógłby otrzymać czerwoną kartkę

• G o o o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Benteke nie wykorzystuje rzutu karnego! Szczęsny kapitalnie odbija piłkę ale napastnik gości dopada do futbolówki i głową pokonuje Polaka!!

• Szczęsny za faul w polu karnym

• Karny dla gości!!

• Oxlade-Chamberlain oddaje uderzenie na bramkę Guzana, które jednak zostaje zablokowane. Po chwili strzelec pierwszej bramki znów groźnie główkuje. Tym razem piłka przelatuje obok słupka

• Kontuzjowanego Nathana Bakera zmienia Ciaran Clark

• Antonio Luna próbował przedrzeć się lewą stroną jednak obrona Arsenalu gra bezbłędnie.W ostatnim fragmencie po raz pierwszy w tym spotkaniu przez dłuższą chwilę goście utrzymują się przez piłkę!

• Atak pozycyjny Arsenalu. Goście zmuszeni do biegania co może mieć w późniejszej fazie meczu duże znaczenie

• Zdecydowana przewaga Arsenalu w posiadaniu piłki.

• Goście próbują odpowiedzieć ale Benteke nie doszedł do podanie z lewej strony pola karnego

• Jack Wilshere na pozycji spalonej po rzucie rożnym

• Arsenal idzie za ciosem!! Walcott w ostatniej chwili zablokowany

• G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! !! Przepiękne dogranie z lewej strony Alex Oxlade-Chamberlaina do Girouda, który po długim rogu kapitalnie pokonał golkipera gości! Przepiękna akcja!!