3

Newcastle United

0

• To tyle na dziś, miłej nocy życzy Michał Kozera - dzięki za wspólny mecz!

• Najpierw świetne wejście Kościelnego, następnie do-trzech-razy-sztuka Giroud i Oezila, a na koniec znów Ci dwaj panowie i mamy 3:0 nad Newcastle, którego... ciężko jest nie pokonać. Arsenal jest o krok od 4 miejsca na koniec sezonu i wszystko idzie po myśli Kanonierów.

• Koniec spotkania! Arsenal pokonuje 3:0 Newcastle!

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Korner dla Arsenalu po małej kanonadzie na bramkę Krula.

• Ostatnia zmiana w tym meczu - schodzi Gourrfan, widzimy na boisku Armstronga.

• Ależ szansa Rosickiego! Świetnie ruszył do piłki w pole karne, jednak on lub obrońca wybili piłkę obok bramki. Sędzia nie gwiżdże ani karnego, ani rożnego dla Arsenalu.

• Schodzi w międzyczasie tez Debuchy, którego zmienia Yanga-Mbiwa.

• Schodzi Giroud, zabierając ze sobą na ławkę jedno trafienie w tym spotkaniu. Wchodzi na boisko Yaya Sanogo.

• Gdyby każdy gracz w Arsenalu miał wykonać rzut rożny, to zaczęłaby się nowa "kolejka". Arsenal ma już 12 kornerów na koncie.

• Debuchy uderza z dystansu, ale celności brak.

• Sagna dostaje żółtą kartkę za kłótnie z sędzią.

• Wrzutka w pole karne Szczęsnego, ale pewnie łapie Polak.

• A za Ramseya Rosicky.

• Za Oezila wchodzi Flamini.

• Podwójna zmiana w Arsenalu.

• Chwilę holowali piłkę pod polem karnym Arsenalu gracze rywali, w końcu na strzał zdecydował się Gouffran, ale pewnie chwycił Szczęsny.

• Zmiana w drużynie Newcastle - Ameobi za Goslinga.

• Podolski! Jego strzał mija słupek o centymetry!

• Fantastycznie podał Oezilowi piłkę Ramsey, po czym Niemiec idealnie wrzucił na nadbiegającego Giroud, który pewnie wpakował piłkę głową do siatki.

• 3:0! GIROOOOUUUUUUD!

• Płaska wrzutka z prawej strony na krótki słupek Krula i do piłki nie daje rady dojść Giroud.

• Ramsey w pole karne do Girouda, ten jednak nie dość, że na spalonym, to jeszcze nie trafia w piłkę. Sędzia puszcza grę w ramach przywileju korzyści, bowiem piłkę ma już Krul.

• Gouffran w świetnej akcji sam-na-sam ze Szczęsnym i to Polak wygrywa ten pojedynek!

• Kolejny korner i znów strzela Kościelny, niestety dla niego wprost w obrońców.

• Cazorla wolejem w polu karnym, ale ponad bramką!

• Rzut rożny dla Arsenalu.

• Arsenal - Newcastle UnitedArsenal - Newcastle United

• Korner dla Newcastle, nic on jednak nie zdziałał.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Kościelny i Oezil - 2:0 dla Arsenalu!

• Tiote zostaje żółtą kartkę za wcześniejsze przewinienie, gdy podciął Ramseya.

• Cazorla z prawej strony pola karnego i uderza! Krul po raz kolejny genialnie interweniuje!

• 2 minuty doliczone.

• Giroud rusza sam-na-sam z Krulem - strzela raz, obrona! Strzela dwa, obrona! Piłka trafia po odbiciu przez Krula do Oezila, a ten strzela na dwa do zera! Jak pokazuje powtórka - Niemiec był na spalonym, upiekło mu się jednak.

• Mesut Oezil!! 2:0!!

• Podolski mocno wrzucił piłkę w pole karne, co zmusiło Krula do trudnej interwencji.

• Podawali sobie na początku pola karnego piłkę gracze Arsenalu, a strzałem zakończył akcję Cazorla. Uderzył bardziej na aut niż bramkę, co skwitował uśmiechem na twarzy.

• Długa wrzutka do Giroud, ale piłkę łapie Krul. Trochę nam się rozkręciło spotkanie.

• Dobrze wyszedł do piłki Szczęsny, jednak zamiast łapać ją, zwiódł nadbiegającego rywala. Dość typowe dla polskiego bramkarza.

• Doigrał się kartki Ramsey wślizgiem atakując rywala.

• Mocno zakręcił piłkę Tiote, ale tor jej lotu kończył się idealnie w miejscu gdzie stał Szczęsny i ten pewnie ją złapał.

• Pewnie interweniuje Szczęsny.

• Faul i rzut wolny dla Newcastle.

• Podolski głową i fenomenalna interwencja Tima Krula! Nie ma bramki!

• Przerzut z rożnego na rożny. Chwila zamieszania i... kolejny rożny.

• Podolski! Blisko był napastnik Arsenalu zdobycia bramki z boku pola karnego - po wyprzedzeniu obrońcy Tim Krul musiał wyjść z bramki, by zasłonić ją przed strzałem i zrobił to skutecznie, bo piłka wyszła na rzut rożny.

• GOOOOOOOOL! KOŚCIELNY! Świetne, podkręcone dośrodkowanie między obrońców w pole karne, gdzie piłkę nogą poprawił Kościelny, pakując ją do bramki!

• No i żółta kartka za przytrzymywanie ręką Francuza.

• Giroud faulowany gdy ruszał do długiego podania za obrońców.

• Z fantastyczną akcją ruszył Sissoko, ale gdy mógł dać Newcastle prowadzenie uderzył kompletnie niecelnie.

• Dośrodkowanie z kornera wybija Krul, a piłkę próbował dobić Oezil, jednak piłka przeszła obok słupka.

• Sagna rusza skrzydłem i wrzuca na pole karne, wybiciem popisuje się Coloccini.

• Chciało zaatakować Newcastle, ale ostatecznie zmieniło się to w kontrę Arsenalu. Było blisko, a podanie Ramseya dotarłoby do Giroud.

• Arsenal nadal przeważa, piłka jednak wędruje głównie na połowie boiska. Niewiele się dzieje. Mam nadzieję, że jak na złość moim słowom coś dziać się zacznie.

• Oezil z próbą płaskiej wrzutki w pole karne, ale dobrym wślizgiem broni Coloccini.

• Gosling z próbą dośrodkowania na bramkę Arsenalu, wybija piłkę Mertesacker.

• Arsenal nadal przeważa z przerwami na próby kontr Newcastle.

• No i faul gospodarzy w polu karnym.

• Długo rozgrywał piłkę Arsenal wokół linii pola karnego i ostatecznie mamy rzut rożny.

• Długa piłka do Gouffrana, jednak zawodnik na spalonym.

• Arsenal zaczął z piłką przy nodze.

• Ruszyli!

• Już za chwilę, już za moment na Emirates usłyszymy pierwszy gwizdek!

• Newcastle nie przegrało żadnego z ostatnich czterech spotkania, w którym od pierwszej minuty grał Loic Remy - 3 razy wygrali i zremisowali. Czy to dziś będzie klucz do sukcesu?