4

3 1 połowa

Sunderland

1

• Gus Poyet nie zdobywa punktu w Londynie, a jego mina mówi wszystko.Mecz relacjonował dla Państwa Marcin Tyc. Zapraszamy na kolejne relacje z dzisiejszych spotkań Premier League!Gus Poyet

• Ostatni gwizdek sędziego Marriner'a. Koniec meczu. Arsenal w dobrym stylu wygrywa z Sunderlandem 4:1. Dwa gole Giroud, po jednym trafieniu Rosicky oraz Koscielny i honrową bramkę zdobywa Giaccherini.

• Wilshere świetnie dośrodkowuje z lewej strony jednak obrońcy Sunderlandu na właściwych pozycjach. Arsenal w ciągłym ataku. Do końca mecz ok minuty.

• Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• W ataku Giaccherini jednak zatrzymany na 18 metrze. Z kontra wychodza Kanonierzy. Na zegarze 90 minuta spotkania.

• Santi Cazorla do Podolskiego i rzut rożny dla Kanonierów.

• Świetny strzał Scocco. Jednak obok bramki.

• Gooooooooool !!! Emanuele Giaccherini strzela bramkę. Akcja zaczeła sie od wrzutki Larssona. Giaccherini dopełnił formalności strzałem z dystansu.

• Sunderland ma rzut wolny. Wykonawcą Sebastian Larsson.

• Groźnie pod bamką Mannone. Jednak zimna krew zachował John O'Shea.

• Sebastian Larsson świetnie strzela z dystansu. Jednak piłka przelatuje obok bramki Szczęsnego.

• Arsene Wenger również decyduje się na ostatnią zmianę. Plac gry opuszcza Tomas Rosicky, a w jego miejsce Gnabry.

• Ostatnia zmiana Sunderlandu. Schodzi Ki Sung-Yueng w jego miejsce Scocco.

• Lewą stroną atakuję Arsenal. Podolski wymienia piłkę z Wilshere'm.

• Świetna akcja Sunderlandu lewą stroną. Fabio Borini jednak Szczęsny na stanowisku. Była to najgroźniejsza sytacja Sunderlandu.

• Olivier Giroud fauluje w środkowej strefie boiska. Sunderland zaczyna akcję.

• Kolejna zmiana w Arsenalu. Flamini za Koscielnego

• Umknęła nam zmiana. Boisko opuscił Adam Johnson, a w jego miejsce Larsson.

• Na trybunie honorowej Denis Bergkamp.
    Dennis Bergkamp

• Gra uspokoiła się trochę. Arsenal w pełni kontruluje piłkę co chwilę wyprowadzając akcję. Arsene Wenger spokojnie ogląda swoich poodpiecznych. Co innego Gus Poyet. Widać poirytowanie.

• Gooooooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rzut rożny i Laurent Koscielny! Świetna główka.

• Gus Poyet ustawił swoich graczy na opcje walki w drugiej połowie. Gra Sunderlandy wygląda coraz lepiej, chociaż ciężko będzie obrobić trzy bramki.

• Giaccherini fauluje i Andre Marriner wyciaga żółty kartonik.

• Fabio Borini już kolejny raz probuje zaskoczyć Szczęsnego. Gra Sunderlandu wygląda coraz lepiej z minuty na minute.

• Również zmiana w Sunderlandzie. Plac gry opuszcza Altidorel, a w jego miejsce Giaccherini .

• Zmiana w przerwie. Schodzi Bacary Sagna. W jego miejsce Jenkinson.

• Ponownie lepiej wylądaja Kanonierzy. Kontroluja środek pola.

• Jesteśmy ponownie na The Emirates. Zapraszmy na drugą połowę spotkania. Po pierwszych 45 minuatch Arsenal prowadzi 3:0/

• Oto zdobywca dwóch bramek Olivier Giroud. Olivier Giroud

• Andre Marriner zakończył pierwszą połowę. Świetne widowisko na The Emirates. Arsenal prowadzi 3:0. Gus Poyet będzie miał o czym rozmawiać ze swoimi zawodnikami. Zapraszamy po przerwie

• Lukas Podolski wygrywa pojedynek z prawej strony. Świetna postawa napastnika Kanonierów.

• Oglądamy całkiem inny Arsenal. Inny niż ten który grał z Bayernem w Lidze Mistrzów. Sunderland wyraźnie zagubiony. Kanonierzy coraz odważniej na połowie rywala.

• Tomas Rosicky i kolejna bramka !!!! Brawo Rosicky. Fenomenalna akcja Kanonierów. Rozklepana obrona Sunderlandu.

• Wilshere piętą w polu karnym jednak piłke wybija kapitan Sunderlandu John O'Shea

• Gus Poyet nie wygląda na szczęśliwego. Jego zespół ma problemy z wyprowadzeniem akcji. Wygląda to coraz jaśniej dla Kanonierów. Spokojnie kontrolują przebieg meczu.

• Faulowany Jack Wilshere, Marriner upomina gracza Sunderlandu.

• Pilka wychodzi poza boisko , rzut rożny dla Arsenalu. Santi Cazorla na głowe obrońców. Z tej mąki chleba nie będzie!

• Cazorla faulowany na 16 metrze. Będzie groźniej. Mannone ustawia mur!

• Santi Cazorla czaruje po prawej stronie. Jednak z tej akcji już nic nie wyjdzie. Piłke odyskują goście.

• Bacary Sagna z dystansu! Cóż za uderzenie. Jednak piłka odbija się od obrońcy Sunderlandu. Kolejny rzut rożny.

• Kolejna akcja Arsenalu! Zablokowany Podolski. Będzie Rzut rożny.

• Ale bład graczy sunderlandu. Gooolll Olivier Giroud !

• Rosicky z 30 metrów mocno prawą nogą. Pewnie Mannone.

• Dośrodkowanie Johnsona jednak pewnie Wojtek Szczęsny!

• Lukas Podolski próbował przejść czterech zawodników gości. Zatrzymał się na ostatnim.

• Olivier Giroud przed szansą jednak świetna gra obrony Sunderlandu.

• Kanonierzy starają się teraz lewą stroną. Powoli rozpoczynając kolejne akcje.

• Olivier Giroud jakby utyka. Jakieś uderzenie i ból prawej stopy.

• Wrzuca Johnson jednak Szczęsny na posterunku. Arsenal od swojej bramki.

• Gra gości wygląda znacznie lepiej niż w pierwszych 10 minutach. Rzut rożny dla podopiecznych Poyet'a.

• Marcos Alonso pędzi prawą stroną jednak akcję czyści Sagna. Sunderland zacznie z rzutu wolnego.

• Sagna do Podolskiego, a ten strzela z 20 metrów. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

• Fabio Borini rozpoczyna kontratak Sunderlandu. Akcja kończy się na Kościelnym.

• kanonierzy starają się atakować z każdej strony. Bacary Sagna z prawej. Podanie do Rosickiego jednak ten niecelnie.

• Wilshere prostopadle w pole karne jednak Vito Mannone przejmuje piłkę.

• Olivier Giroud piętą do Podolskiego jednak obrońcy Sunderlandu czujni!

• Rzut rożny dla Kanonierów. Mertesacker już ustawia kolegów w polu karnym

• Spotkanie przebiega pod dyktando gospodarzy. Gus Poyet poirytowany pokrzykuje na swoich zawodników.

• Świetna interwencja Szcześnego. Fabio Borini po zderzeniu w naszym reprezentantem leży na boisku.

• Cazorla uderza z 20 metrów. Pewna obrona Vito Mannone.

• Santi Cazorla uderzony w głowę przez rywala. Andre Marriner reaguje stanowczo.

• Na chwile obecną Sunderland gra wolniej, ostrożniej. Arsenal konsekwentnie szuka dziur w defensywie gości.

• Świetna akcja Kanonierów. Jack Wilshere - Tomas Rosicky i Olivier Giroud kończy akcję zdobywając bramkę.

• Gooolll Olivier Giroud !!!

• Bacary Sagna świetnie wrzuca piłke w prawej strony, jednak nie ma komu wykończyć akcji. Sunderland zaczyna od swojej bramki.

• Gracze Arsenalu zaczęli spokojnie. Podobnie podopieczni Poyet'a. Zespołu testują swoje możliwośći. Lekka przewaga Kanonierów.

• Spokojna gra obu zespołów w środkowej cześci boiska. Santi Cazorla przed szansą jednak świetna postawa Fabio Borini.

• Zaczynamy spotkanie, piłka w grze!

• Sędzia spotknia Pan Andre Marriner wyprowadza obie jedenastki na soczyście zieloną murawę The Emirates Stadium.

• Już tylko niespełna piętnaście minut do rozpoczęcia spotkania na The Emirates. Trybuny już prawie wypełnione. Tak oficjalnie ze stadionu wita Państwa Marcin Tyc.

Arsenal - Sunderland LIVE! Kanonierzy chcą wrócić na szczyt Premier League

• Jeszcze tylko oficjalny raport przed meczem i za pół godziny będziemy zaczynać relację. Składy

• Cóż za spotkanie w kuluarach The Emirates. Dennis Bergkamp oraz Mesut Özil

• Znamy już składy meczowe. W meczu nie zagra Mesut Özil. Od początku wystąpi Lukas Podolski. W zespole gości. Bez większych niespodzianek. Gus Poyet ma do dyspozycji niemal najmocniejszy skład.

• Przedmeczowa ciekawostka:

Sunderland nie wygrał w Londynie od listopada 1983 roku, przegrywając 10 z 14 spotkań. Czy Gus Poyet zmieni ponad trzydziestoletnią serię bez zwycięstwa?

Gus Poyet

• Lukas Podolski jest przekonany, iż trzy punkty zostaną w Londynie. Na platformie Instagram umieścił takie właśnie zdjęcie z podpisem:

"nie ma czasu na odpoczynek, trzeba zdobyć dziś trzy punkty i sprawić radość naszym kibicom"

Lukas Podolski via Instagram

• Na pewno tych zawodników nie będziemy mogli dziś podziwiać na The Emirates.

Kanonierzy przystąpią do meczu osłabieni. Z powodu kontuzji nie zobaczymy na boisku Thomasa Vermaelena, Aarona Ramsey’a, Theo Walcotta, Abou Diaby’ego i Kima Kallstroma. Nie zagra również Kieran Gibbs, który ucierpiał w pojedynku z Bayernem.

Dzikie Koty będą musieli poradzić sobie bez Keirena Westwooda i Carlosa Cuellara, obaj zawodnicy przechodzą obecnie rekonwalescencję. Zawieszony za czerwoną kartkę jest Wes Brown.

• Tak składy meczowe widzi The Guardian. Oficjalne informacje na temat wyściowych jedenastek poznamy już za około 60 minut.

Prawdopodobne składy - The Guardian

• Rodzina w komplecie. Państwo. Bergkamp na tle pomnika!

Dennis Bergkamp uhonorowany pomnikiem.

• Piękny dzień mamy dziś w Londynie. Do meczu pozostało jeszcze sporo czasu jednak przed stadionem już zgromadziły się tłumy. Właśnie dziś przed Emirates Stadium odsłonięty został pomnik kolejnej legendy Arsenalu – Dennisa Bergkampa.

Ceremonia odsłonięcia pomnika Dennisa Bergkampa.

Holender bronił barw Arsenalu w latach 1995-2006 i w tym czasie rozegrał dla klubu 423 mecze i strzelił 120 goli.