Aston Villa

1

Chelsea Londyn

0

• Koniec meczu. Paul Lambert, Fabian Delph i reszta tryumfują! 3 punkty zostają w Birmingham. Chelsea przegrywa po 14 kolejnych meczach bez proażki. Za uwagę dziękuje Artur Bocheńczyk.

• Goście nie potrafią pogodzic się z porażką.

• Mourinho odesłany na trybuny!

• Brutalne, wręcz bandyckie wejście obunóż Ramiresa, który oglada czerwoną kartkę.

• Uderzenie Delpha ląduje na poprzeczce

• Chelsea jednym podaniem próbuje minąć całe boisko, ale bez najmniejszego efektu.

• 240 sekund potrwa jeszcze ten mecz

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Ramiresa

• Benteke z 20 metrów odpalił bombę z prawej nogi ale w sam środek i broni Cech

• Podopieczni Paula Lamberta szanują teraz futbolówkę, co podoba sie miejscowej publiczności. 60 sekund do końca regulaminowego czasu gry

• Czas leci, a jeżeli ktoś ma tu strzelić gola to na pewno nie jest to Chelsea. the Villans co raz kontratakują the Blues. Jeszcze tu padną gole!

• 6 minut do końca, jak zareaguje Chelsea? Jeszcze po jednej zmianie mają obaj menadżerowie.

• Delph odebrał piłke na własnej połowie. Pociągnął z piłką jakieś 30 metrów, zagrał na lewo do Albrightona, który odegrał ją z linii końcowej do Delpha, który niesamowitym strzałem z krzyżaka z około 7 metrów pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! CO ZA BRAMKA DELPHA!!!!!!

• Tym razem rzut wolny w okolicach linii bocznej okooło 30 metrów od linii końcowej dla the Villans. Dośrodkowanie w pole karne ale Cahill na rzut rożny.

• Rzut wolny wyonywany przez Hazarda ale słabo. Piłka obok bramki.

• Kolejna zmiana, Clark za Bennetta.

• Dodatkowo żółta kartka dla Vlaara

• Akcja Chelsea. Demba Ba do Schurrle, który bezpardonowy potraktowany przez Vlarra pada na murawę. Rzut wolny z 20 metrów dla Chelsea.

• Pierwsza zmiana w szeregach the Villans. Albrighton za Agbonlahora.

• Chelsea ani myśli o obronie! Stwarza to szanse na kontry dla zespołu z Birmingham.

• Ależ ten mecz się zmienia, czy Chelsea zaryzykuje i zechce zgarnąć pełną pulę? Jak zachowa sie w tej sytuacji Villa, 3 punkty pozwolą oddalić się od strefy spadkowej!

• Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Williana za faul taktyczny!

• Napomniany Benteke

• podwójna zmiana przeprowadzona przez Mourinho. Oscar i Torres schodza, Schurrle i Ba wchodzą.

• Strzał Torresa z 17. metra zablokowany co zapoczątkowało kontraatak the Villans, który koncertowo rozegrany przed trio Agbonlahor, Benteke, Weimann, zakończony minimalnie niecelnie p[rzez belga.

• Krótko rozegrany korner przez Williana i Hzarda. Belg w pole karne do Oscara, który znajduje troche wolnej przestrzeni i oddaje strzał ale zbyt lekko i mało precyzyjnie.

• Dwójkowa akcja w polu karnym Williana i Ivanovicia. Ten drugi przy lini końcowej mija obrońcę ale jego podanie zablokowane i tylko rzut rożny.

• Po raz kolejny próba długiego 50-metrowego podania od stopera do Torresa ale czujny na 14 metrze Guzan i łapie futbolówkę.

• Po okresie nawałnicy Chelsea tempo trochę 'siadło', oby to zwistawowało ciszę przed burzą :)

• Po raz kolejny któryś z zawodników, czy to Chelsea, czy to Villi na spalonym. Sporo pracy mają sędziowie asystenci i nie popełniaja błędów.

• Zagotowało się w polu karnym Guzana. dośrodkowanie z wysokosci pola karnego z prawej strony Ivanovicia, minął sie z futbolówką Guzan, do piłki doszedł Hazard, minął obrońcę ale jego próba podania przed bramkę do Ramiresa nie trafia do celu i dalej mamy 0:0.

• Chelsea z większym animuszem rozpoczęła drugą część gry. Kombinacyjna akcja Oscara z hazardem, który wbiega w pole karne, ale piłka zagrana za mocno i wybija ją obrońca

• Zawodnicy wracają już na murawe i za chwilę zaczynamy drugą część gry. Oba zespoły bez zmian.

• Aston Villa - ChelseaAston Villa - Chelsea

• Koniec pierwszej połowy, łyk kawy i wracamy na drugą część gry.

• Jeszcze przed przerwą strzał Benteke, ale niebyt silny i Cech bez trudu radzi sobie z tym strzałem

• z rzutu wolnego Oscar, ale jego uderzenie z 25 metrow bez trudu wylapuje Guzan.

• Bennett fauluje Ramiresa, który przed sobą miał już tylko bramke i jednego obrońcę.

• Matic odbiera piłkę w środku pola, szybko podaje do Torresa na wolne pole, ten przekłada piłkę na prawą stopę, decyduje się na strzał ale piłka odbija sie od pleców obrońców.

• Piłka w siatce, po strzale Maticia. Sędzia wskazuje na środek boiska ale po naradzie z sędzią asystentem koryguje swoją decyzję i odgwizduje rzut wolny bezposredni dla the Villans. Jak pokazały powtorki była to słuszna decyzja. Matic przed zdobyciem gola przyjmował piłke ręką.

• Hazard fantastycznie ograł Bacune w narozniku boiska, wpadl w pole karne ale jego podanie zablokowane i tylko rzut rożny.

• Ależ strzał Benteke! Ze skraju pola karnego efektowny wolej belgijskiego napastnika minimalnie obok lewego słupka Cecha.

• Wilian w lewym narożniku pola karnego zagrywa wzdluz lini pola karnego do hazarda, który z pierwszej piłki podaje do Torresa, który wbiega w pole karne i ostatecznie nie oddaje strzału na bramkę

• Sędzia Foy udziela reprymendy Benteke, który po raz kolejny ukazuje swoje niezadowolenie z orzeczeń arbitra

• Oscar za linie obrony w pole karne do Torresa, który przejmuje piłkę ale sędzia asystent unosi wysoko chorągiewkę sygnalizując spalonego.

• Dośrodkowanie z lewej strony Delpha na pole karne ale niecelne i piłke wyłapuje Cech

• Akcja ofensywna prawego obrońcy Aston Villi - Bacuny, który oddaje strzał ze skraju pola karnego alefutbolówka ląduje na ciele Terrego.

• Rzut rożny dla the Villans. Westwood z narożnika na pole karne ale po faulu w ofensywie Benteke gra przerwana i rzut wolny dla Chelsea.

• Zółty kartonik dla Williana za nierozważny atak w nogi El Ahmadiego.

• Gospodarze charakterystycznie w tym sezonie cofnięci na własną połowę i skoncentrowani na wyprowadzaniu kontr. Chelsea w pierwszej fazie meczu próbowała prawą stroną, teraz lewą ale trzeba obiektywnie stwierdzić, że nic konkretnego z tego nie wyniknęło.

• Posiadanie piłki 32% do 68% na korzyść Chelsea. Jednak żadnej wymiernej korzyści z tej statystyki nie wynika.

• Kolejne przewinienie na błyskotliwym brazylijczyku Willianie.

• Dwójkowa akcja Oscara z Willianem i strzał tego pierwszego z 15 metra lewej strony pola karnego metr obok lewego słupka bramki Guzana.

• strata Maticia w środkowej strefie, natychmiastowe długie podanie do Benteke ale minimalnie niecelne.

• Strzał El Ahmadiego z 30 metrów po ładnej akcji, w której podopieczni Lamberta ładnie wyszli spod pressingu Chelsea i stworzyli dobrą sytuacje strzelecką.

• Akcja na prawej stronie. Dośrodkowanie Hazarda na pole karne z wysokości szesnastki, jednak min imalnie za wysokie i Torres nie doskakuje do futbolowki

• Strzał Williana z 25 metrów po wybloku obroncow Villi trafia w rece Guzana, który szybko inicjuje kontrę the Villans.

• Tym razem faul Bakera na Torresie i zostaje napomniany przez sędziego Foya.

• Ale po chwili melduje się na boisku i po jego niecelnym podaniu piłka ląduje w rękach Guzana.

• Willian schodzi w asyście swoich medyków poza boisko trzymajac sie za szczękę i mięsień czworogłowy uda.

• Na murawie zwija się z bólu Willian po starciu z Bakerem.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!!

• Na ławce Lampard, który strzelił aż 13 goli grając przeciw the Villans, najwiecej spośród wszystkich zesołów w Premeir League.

• Mourinho poprowadzi dziś Chelsea po raz 150. w oficjalnym meczu!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę, za chwilę zaczynamy!

• Rezerwowi Chelsea Londyn: Schwarzer, Lampard, Kalas, Salah, Mikel, Ba, Schurrle

• Rezerwowi Aston Villa: Sylla, Steer, Robinson, Albrighton, Clark, Holt, Lowton

• Przed the Villans ciężkie zadanie. Do Birmingham przyjeżdza Chelsea, która nie zaznała porażki od 14 ligowych gier i z przewaga 6. punktów przewodzi stawce. Aston Villa przystępuje do meczu pełna optymizmu po przekonywającej wygranej nad Norwich w minionej kolejce 4:1.

• Zapraszamy do zapoznania się z przedmeczową zapowiedzia CLICK

• Historia jest po stronie klubu z Villa Park. Na 66 rozegranych meczów w lidze aż 31 padło łupem the Villans. The Blues zwyciężali 16 razy. W tym sezonie Chelsea na własnym terenie wygrała 2:1, a zwycięską bramkę zdobył Ivanović.

• Serdecznie witamy przed meczem na Villa Park, gdzie The Villans podejma The Blues. Będzie się działo!