• Cahil za faul

• Goście wyglądają na przygaszonych. Patrząc na ich poczynania można mieć spore wątpliwości czy zdołają "ukłuć" rywali

• Pozostał nam kwadrans do zakończenia spotkania

• Glen Johnson uderza z 16 metrów na bramkę Cecha, który wybija piłkę na korner

• Obserwując wydarzenia ostatnich minut na boisku można odnieść wrażenie, że oba zespoły zbierają siły na końcówkę ! Oby tak było bo obecnie oglądamy najsłabszy fragment tego spotkania. Dużo niedokładności i fauli dominuje.

• Oscar z narożnika pola karnego uderza obok prawego słupka

• Bomba Luiza z rzutu wolnego trafia w mur. Można było inaczej rozegrać tą akcję

• Za moment powinny być dokonane zmiany w obu zespołach

• 25 minut do końca tego meczu. Przez kilka ostatnich minut tempo meczu spadło ale niemożliwe jest przecież aby przez całę 90 minut zawodnicy biegali w takim tempie jak do tej pory

• Suarez znów pada w polu karnym ale arbiter nic sobie z tego nie robi

• Hazard niedokładnie zagrywa w pole karne The Redds i od bramki zaczną goście

• Brad Smith zmienia kontuzjowanego Joe Allena

• Allen raczej nie będzie mógł kontynuować gry.

• Przepiękna bomba Suareza z 16 metrów z powietrza - trafia jednak wprost w Cecha

• 76 %-24 % na korzyść gości jeżeli chodzi o posiadanie piłki

• Simon Mignolet w genialny sposób odbił piłkę po bombowym uderzeniu Eto'o !!!!!!!!

• Spojenie słupka z poprzeczką ratuje Petra Cecha przed startą bramki po uderzeniu Sakho głową !!

• 180 sekund dolicza sędzia

• Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami.

• Johnson otrzymuje żółtą kartkę za uderzenie łokciem Hazarda

• David Luiz zaatakowany przez Allena ale Webb nie gwiżdże

• Cóż za kapitalna walka w środku pola, świetnie ogląda się to spotkanie!

• G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Chelsea wychodzi na prowadzenie ! Z prawej strony dośrodkowal Hazard a Eto'o wślizgiem zdobywa gola !!!

• Suarez łatwo zatrzymany przez obronę Liverpoolu

• Zawodnicy obu zespołów nie zawodzą! Oglądamy naprawdę kapitalne widowisko w Londynie !!

• G o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Koncertowa akcja Chelsea. Wszystko zaczął i skończył przepięknym uderzeniem z 20 metrów Eden Hazard !!!

• Naciskany przez Hendersona Cech niedokładnie wybija piłkę i ta wraca pod nogi gości

• Akcja Hazarda z Wilianem nie kończy się nawet rzutem rożnym dla gospodarzy o co pretensje mają zawodnicy w niebieskich koszulkach

• Fantastyczna parada bramkarza Liverpoolu po uderzeniu Lamparda!!!!

• Oscar niepotrzebnie próbował dryblować pod polem karnym rywali i przez to stracił szansę na skuteczną akcję. Przed chwilą Hazard padł w polu karnym ale Webb pozostał niewzruszony.

• Dośrodkowanie Lamparda ale Cahil nie trafia czysto głową

• Sporo fauli, sporo stałych fragmentów gry

• Ostry pressing gości nie pozwala gospodarzom na wyjście z własnej połowy

• Leży na boisku Eden Hazard i będzie wolny dla gospodarzy

• Glen Johnson wybija piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Lamparda! Co to mogła być za odpowiedź!

• G o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! !! ! ! Ależ początek spotkania ! Martin Skrtel wykorzystał błąd obrony Chelsea i z bliska kopnął piłkę do siatki !!!

• Pierwszy faul zawodnika gospodarzy i mamy pierwszy rzut wolny dla Liverpoolu

• Obaj, doskonale znający się przecież menedżerowie na stojąco oglądają ten pojedynek

• Zaczyna Chelsea!!

• Kapitalny doping, kapitalny mecz się zapowiada

• To ostatni mecz 2013 roku w Premier League ! Oby był to niezapomniany spektakl!

• Zawodnicy obu zespołów czekają już w tunelu i za moment pojawią się na boisku

• Emocje coraz większe - do rozpoczęcia spotkania zaledwie kwadrans. Jesteście gotowi na wielkie emocje!?

• Czy będzie to prawdziwe starcie tytanów czy ten mecz będzie przeciętnym widowiskiem? Przekonamy się już za nieco ponad 135 minut. Wszyscy kibice oczywiście liczą na ogromne emocje, dużo bramek i doskonałych parad bramkarskich