3

Liverpool FC

3

• Premier League jest niezwykle nieprzewidywalna co udowodniła dziś. Czy końcówka sezonu będzie jeszcze dramatyczniejsza? Śledźcie to uważnie na Ekstraklasa.net, a tymczasem żegna się z Wami Michał Kozera i dziękuje za genialne emocje, a zwłaszcza kulminacyjny kwadrans!

• Jeżeli Manchester City nie przegra swojego środowego spotkania z Aston Villą i wygra ostatni mecz sezonu - Liverpool na dobre wypada z wyścigu o tytuł. The Reds obecnie są liderem - to fakt - jednak nikt nie oczekuje po City innego wyniku niż zwycięstw.

• KONIEC!! Liverpool na kolanach!!

• Gigantyczne zamieszanie w polu karnym Orłów!! Moses spudłował piłkę i chyba przegrał swojemu zespołowi ten mecz!

• Korner dla Liverpoolu. Gerrard w narożniku.

• 5 doliczonych minut - pytanie dla kogo jest to nadzieja?

• Piękna akcja Orłów i wielka dziura w obronie Liverpoolu! Na dwie minuty przed końcem The Reds muszą dokonać cudu! Piszecie, że wiceliderzy muszą liczyć na potknięcie Manchesteru City, jednak teraz... sami się potykają!

• 3:3!! GAAAAAAAAAAAYYYYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!! THE REDS NA KOLANACH!!

• Moses za Sturridge'a.

• robak9771@: Przed Citizens środowy pojedynek z Aston Villą oraz przyszłoweekendowy z West Hamem.

• Mignolet po raz kolejny wyskakuje w powietrze do piłki z rzutu rożnego.

• Wchodzi Tom Ince za Kagisho Dikgacoi, ofensywa Palace rusza na całego!

• Rzut rożny dla Crystal Palace i ogromne emocje w bramce The Reds - tam jednak pewnie broni Mignolet!

• Na początku meczu można było odnieść wrażenie, że Liverpool robi wszystko, by zniwelować różnicę bramek, a teraz... The Reds tracą bramki!

• Ależ fantastyczna odpowiedź Crystal Palace!! Robi nam się mecz!

• GOL GOL GOL!! GAYLE NA 3:2!!

• brylsky@: Decyduje bilans bramkowy, dlatego też do Liverpool jest na gorszej pozycji. Właśnie się ona jeszcze bardziej pogorszyła.

• GOL! DELANEY!! Bramka po petardzie zza pola karnego!

• Zmiana w The Reds - wchodzi Coutinho za Sterlinga.

• Ależ błąd obrony Palace i ogromna opieszałość graczy Liverpoolu, którzy długo zwlekali z uderzeniem na bramkę. Ostatecznie piłkę zablokował defensor.

• Murray za Chamakha. Może teraz gospodarze wypalą?

• Korner dla Liverpoolu, jednak nie wykreował on poważnego zagrożenia.

• Scott Dann otrzymuje żółty kartonik.

• Johnson potężnie z dystansu uderza, jednak prost w Speroniego.

• Liverpool uspokoił trochę grę, pozwalając Crystal Palace na pogranie piłką. Bez wątpienia jednak goście czekają na kontrę.

• Pierwsza zmiana w Crystal Palace. Gayle za Puncheona.

• Skrtel w stylu judo poradził sobie z Chamakhiem, nie pierwszy raz zresztą przesadzając, zapracował na żółtą kartkę.

• To było bardzo szybkie wyjaśnienie sprawy - najpierw Sturridge korzystając z rykoszetu zdobył bramkę, a następnie Luis Suarez wraz z Raheemem Sterlingiem rozmontowali defensorów Orłów. 3:0 dla Liverpoolu, ale nadal 6 goli straty dzieli The Reds od City. Czy goście dorzucą coś jeszcze?

• Luis Suarez! Szybkie podwyższenie poprzeczki na 3:0 dla Liverpoolu!

• Sturridge! 2 gole dla Liverpoolu!

• Żółta kartka dla najlepszego strzelca gości.

• Zaczynamy drugie 45 minut. Liverpool prowadzi, ale zaledwie jedną bramką. Czy obraz gry zmieni się i na ich korzyść?

• Poświęcenie obrońcy, który broni strzał Sterlinga i na tym koniec pierwszej połowy.

• Szybka wymiana podań na linii pola karnego Orłów zakończona kompletnie niecelnym strzałem.

• Sędzia dolicza dwie minuty.

• Suarez dopada do piłki w polu karnym, jednak wiedząc, że nic z tego nie będzie odciąga akcję za pole karne, odwraca się i... posyła potężny strzał na bliższy słupek bramki Speroniego. Włoch pewnie paruje piłkę, a obrona wyjaśnia.

• Suarez dostaje świetne podanie z pola karnego, jednak wpada w piłkę i wyrzuca ją w trybuny.

• I jeszcze Jedinak! Jego strzał również zza obrońców nieco ponad bramką! Seria groźnych strzałó!

• A teraz Puncheon! Płaskie uderzenie zza obrońcy świetnie broni Mignolet, parując futbolówkę na korner.

• Suarez! Ależ blisko był Urugwajczyk zdobycia bramki z rzutu wolnego, chybił nieznacznie, posyłając piłkę obok prawego słupka.

• Trochę nam to umknęło - Mariappa walkę o piłkę skończył z żółtą kartką.

• Mark Clattenburg pozwala na grę po faulu Sterlinga, jednak po chwili gwiżdże, gdy gospodarze nieudanie kończą akcję.

• Suarez w polu karnym wrzuca do Sturridge'a, ten jednak uprzedzony przez obrońcę.

• Joe Allen dość ostro odebrał piłkę rywalowi, przy okazji solidnie go kopiąc.

• Skrtel i Ledley kiepsko znieśli walkę o górną piłkę - obaj padli w okolicach środka boiska.

• Długa piłka od Flanagana do Suareza, El Pistolero niestety na ofsajdzie.

• Długie dośrodkowanie Gerrarda sięga głowy Allena, który mimo niewielkiego wzrostu urywa się obrońcom i odskakuje do tyłu, sięgając daleką piłkę i pakując ją do bramki!

• ALLEN! Jest gol!

• Sturridge z dystansu, jednak szczęśliwie piłkę blokuje Delaney. Rożny.

• Kontra Liverpoolu, jednak silne dośrodkowanie Bolasie leci wprost w ręce Mignoleta.

• Johnson! Bardzo długa piłka w pole karne do wybiegającego bocznego obrońcy The Reds, który głową niewiele tylko przenosi strzał nad poprzeczką! Dobry pomysł gości na rozbicie zwartej obrony rywala.

• Linią 6 obrońców stoi Crystal Palace przed swoim polem karnym, wokół którego piłkę spokojnie rozprowadza Liverpool

• Powtórki wyraźnie pokazują, że Bolasie nie trafił kompletnie w piłkę - machnął nią ot tak, trafiając w udo Johnsona. Karny się należał bezdyskusyjnie.

• Drugi korner i pewnie chwyta Mignolet.

• Korner dla Orłów.

• SAKHO! Bardzo blisko był Francuz zdobycia bramki głową po rzucie rożnym, jednak spudłował w dogodnej sytuacji.

• Rożny dla Liverpoolu, ale... powinniśmy mieć rzut karny! Glen Johnson wpadł w pole karne i został kopnięty przez obrońcę.

• Długa piłka w pole karne do Suareza, który był na ofsajdzie.

• Suarez i Sterling próbują rozgryźć obronę Palace, ale defensywa jest lepsza.

• Sturridge otrzymał od Sterlinga piłkę w pole karne, jednak próba zatrzymania jej skończyła się stratą.

• Pierwsza próba dośrodkowania Orłów.

• Startujemy! Liverpool zaczyna walczyć o mistrzostwo!

• Gotowi na dzisiejsze emocje? Zaczynamy lada moment!

• Co ciekawe w prowadzonym przez niego ostatnim półfinale Ligi Europejskiej pomiędzy Juventusem oraz Benfiką zobaczyliśmy aż 3 czerwone kartki!

• Sędzią tego spotkania będzie Mark Clattenburg. Z jego ręki, w ostatnich 5 prowadzonych spotkaniach ligowych, ujrzano:

• 19 żółtych kartek,
    • 1 czerwoną kartkę.
  • Suarez i Gerrard - to dwaj zawodnicy, którzy mają największy wpływ na drużynę Liverpoolu w tym roku. Do pary z Urugwajczykiem zobaczymy dziś również Sturridge - czy to wystarczy, by pokonać tegorocznego beniaminka?