0

Manchester City

2

• Za dzisiejszą relację LIVE! dziękuje Państwu Filip Błajet. Zapraszamy na inne relacje na ekstraklasa.net!

• City było drużyną lepsza i dojrzalszą, dzięki czemu przerwało passę zwycięstw Crystal Palace.

• Dośrodkowanie Warda wyłapał Speroni, a Howard Webb gwizdnął po raz ostatni. Manchester City wygrywa 2-0!

• Ostatnia szansa dla gospodarzy. Rzut wolny z prawej strony boiska.

• Gracze City próbują spokojnie dograć do końca. Zawodnicy Crystal Palace także pogodzeni z porażką.

• Howard Webb doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Alvaro Negredo zmienia Edina Dzeko. Występ, który Hiszpan może zapisać sobie co najwyżej w statystykach.

• Zmiennicy Orłów kompletnie niewidoczni. Ince jedna dobra akcja, Murray i Gayle poza grą.

• Dobrze wyprowadzony przez City kontratak kończy się dośrodkowaniem Kolarova. Mocnym i niecelnym.

• Dzeko próbowałz dystansu, ale anemicznie i Speroni łatwo złapał piłkę.

• Kolejne dośrodkowanie dobrze wybite przez obrońców City. Tym razem centrował Mariappa.

• Za nisko.

• Kompany sfaulował Toma Ince'a. Kolejna szansa na dośrodkowanie dla Crystal Palace.

• Aguero schodzi z boiska, w jego miejsce Jovetić. To nie był dzień Argentyńczyka, może Czarnogórzec zaprezentuje się z lepszej strony.

• Urwał się lewą strona Kolarov, ale żaden z zawodników Manchesteru nie zdążył do jego mocnego dośrodkowania.

• Kompany jest dziś nieomylny. Właśnie świetnie przechwycił prostopadłe podanie Mile Jedinaka.

• Kolejny za krótko wykonany korner przez graczy gospodarzy.

• Skończyło się na kontrze Manchesteru City, która skończyła się złym przyjęciem piłki Edina Dzeko.

• Okazja dla gospodarzy. Rzut wolny z bocznej strefy boiska.

• Schodzi Yannick Bolasie, w jego miejsce Ince sprowadzony w zimowym okienku transferowym przez Tony'ego Pulisa.

• Strzał Edina Dzeko, po rykoszecie od Danna, zatrzymuje się na Speronim. Kolejna dobra interwencja golkipera gospodarzy.

• Odłożona żółta kartka dla Warda.

• Aguero poszedł na przebój i znalazł się w polu karnym Crystal Palace. Argentyńczyk zdecydował się na strzał, który wylądował w koszyczku Speroniego.

• Najlepszy strzelec Crystal Palace w Championship, Glen Murray, zmienia Camerona Jerome'a.

• Napastnik za napastnika. Rekonwalescent z Maroko opuszcza murawę, a melduje się na niej Gayle.

• Wchodzi także Gayle. Obaj zawodnicy już gotowi przy linii bocznej.

• Glen Murray ubiera koszulkę meczową. Kogo zmieni napastnik gospodarzy?

• Yaya Toure zrobił swoje i Manuel Pellegrini daje rekonwalescentowi odpocząć. Na boisku Fernandinho.

• Nasri ruszył z ofensywną akcją lewą stroną boiska, podał do Kuna Aguero, który znalazł Kolarova. Mocne dośrodkowanie Serba wybite przez środkowych defensorów Orłów.

• Fernandinho gotowy do wejścia na boisku.

• Crystal Palace ma inicjatywę, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe. City Pozwala gospodarzom rozgrywać piłkę, ale w bezpiecznej odległości od bramki Joe Harta.

• Tony Pulis ciągle zwleka ze zmianami, a chyba przydałoby się trochę świeżej krwi w szeregach Orłów.

• Crystal Palace dalej preferuje grę długą piłką, ale Jerome przegrywa powietrzne pojedynki z Kompany'm i Demichelisem.

• Goście z dużym spokojem w drugiej połowie. Bez szaleństw, bez ofensywnych szarży.

• Faul Danna na Edinie Dzeko, przerywający groźnie zapowiadającą się akcję.

• Nasri za krótko wrzucił i zagrożenie szybko zostało zażegnane przez defensorów Orłów.

• Szarża Aguero przerwana przez Mariappe. Korner dla The Citizens.

• Poślizgnął się Mariappa, dzięki czemu Nasri wpadł w pole karne. Dośrodkowanie Francuza wybite przez obrońców gospodarzy.

• Puncheon podał prostopadle do Jerome'a, ale snajper Orłów był na spalonym. Dobra decyzja sędziego.

• Kolarov zdecydował się na strzał, ale wysoko ponad poprzeczką. Serb miał już lepsze uderzenia w swojej karierze.

• Dzeko faulowany przed Ledleya. Rzut wolny około 35 metrów od bramki Orłów. Przy piłce Toure i Kolarov.

• Rzut rożny kończy się piąstkowaniem Harta.

• Ładny strzał z dystansu Jason Puncheona, ale Hart wybił na rzut rożny. Trudne do obrony uderzenie, skozłowało przed angielskim golkiperem.

• City zaczęło od środka po gwizdku Howarda Webba. Druga połowa już trwa!

• Piłkarze już wracają na boisko, zaraz zaczynam drugą połowę!

• Z kolei Manuel Pellegrini może ze spokojem czekać na rozwój boiskowych wydarzeń. W zależności od sytuacji może na murawę wpuścić chociażby Fernandinho czy Negredo.

• Tony Pulis musi zaryzykować. Może Gayle? Może Murray?

• Howard Webb gwizdnął po raz ostatni w pierwszej części gry. Manchester City prowadzi dwoma bramkami i kontroluje mecz.

• Sędzia doliczył dwie minuty. Jeszcze 120 sekund gry przed nami.

• Bramka dla City! Yaya Toure strzela lewą nogą po podaniu Samira Nasriego i Speroni był bez szans. Świetna kontra The Citizens.

• Zabaleta ukarany żółtym kartonikiem.

• Yaya Toure jest dziś mózgiem zespołu i przypomina o swojej wartości. Rozgrywa z niesamowitym luzem.

• Próbował James Milner, ale bez efektu. Uderzenie Anglika zablokowane.

• Crystal Palace prezentuje się całkiem nieźle na tle wicemistrza Anglii.

• Orły nie przebierają w środkach. Oglądaliśmy już kilka długich piłek w kierunku Camerona Jerome'a.

• Szarża Milnera prawą stronę skończyła się za linia boczną. Aut dla Crystal Palace na wysokości pola karnego Orłów.

• Tony Pulis ze spokojem obserwuje mecz, Manuel Pellegrini nerwowo gestykuluje. Widać, komu bardziej zależy na zwycięstwie.

• Spokojniejszy fragment meczu, gra toczy się w środku pola.

• Brzydki faul Delaneya na Dzeko i Howard Webb nie miał wątpliwości. Żółta kartka.

• Rzut rożny City kończy się strzałem Kompany'ego. Uderzenie Belga leci pół metra obok bramki, Speroni zacznie od piątki.

• Kolejne miękkie podanie Yaya Toure w pole karne. Piłka ląduje na głowie Zabalety, ten próbował zgrać do Aguero, ale Argentyńczyk uprzedzony.

• City stara się uspokoić mecz i przenieść ciężar gry na boisko gospodarzy.

• Krótko rozegrany korner i dośrodkowanie Nasriego przelatuje nad głową Edina Dzeko.

• Kolejny korner dla City, tym razem wybił Jerome.

• Dzeko nabija Danna i rzut rożny dla Manchesteru City, który wykona Samir Nasri.

• Dobra akcja Crystal Palace kończy się strzałem Jasona Puncheona zza pola karnego. Anglik jednak źle trafił w piłkę i Hart nie miał żadnych problemów.

• Korner dla City. Dośrodkowywał Nasri, zamieszanie w polu karnym gospodarzy zakończył Demichelis nieudanym zagraniem.

• Orły na połowie City. Chamakh zatrzymany jednak na 30 metrze od bramki The Citizens.

• Dwójkowa akcja Yaya Toure - Milner zatrzymana przez defensorów gospodarzy.

• Z prawej strony wrzuca Puncheon, wybija Demichelis. Crystal Palace powoli dochodzi do siebie po utracie gola.

• Dośrodkowanie Puncheona kończy się na pierwszym obrońcy. Za krótka centra Anglika.

• Dośrodkowanie Mariappy zablokowane, będzie korner dla gospodarzy.

• Yannick Bolasie przedryblował dwóch przeciwników, ale zatrzymał się na Vincencie Kompany'm. Imponuje techniką skrzydłowy Orłów.

• Manchester City przeważa. Gracze gości rozgrywają piłkę na połowie Crystal Palace.

• Groźne dośrodkowanie Mariappy, ale piłka przeleciała ponad głową Jerome'a.

• Błąd Delaneya naprawia Speroni, który uprzedza Aguero.

• Kolejne świetne zagranie Yaya Toure w pierwszych pięciu minutach meczu. Bez wątpienia najlepszy w tym sezonie zawodnik City.

• Dośrodkowanie z prawej strony wprost na głowę Edina Dzeko i Bośniak daje prowadzenie The Citizens! Wrzucał Yaya Toure.

• Dobra współpraca Milnera i Zabalety kończy się dośrodkowaniem Argentyńczyka. Za głęboko jednak.

• Yaya Toure zagrywa górną piłkę w pole karne, Sergio Aguero nie trafił w piłkę. Bardzo dobre podanie Iworyjczyka.

• Akcja Bolasie lewą stroną kończy się niecelnym dośrodkowanie. W dobrej formie jest w ostatnim czasie reprezentant Kongo.

• Ledley do Jedinak i zaczęliśmy!

• Piłkarze obu zespołów już na boisku, zaraz zaczynamy!

• Po porażce Liverpoolu piłkarze Manchesteru City powinni być jeszcze bardziej naładowani energią. Losy mistrzostwa po raz kolejny w rękach The Citizens.

• W składzie City spora niespodzianka. W wyjściowej jedenastce pojawił się Yaya Toure, który jeszcze tydzień miał pauzować z powodu urazu.

• Do rozpoczęcia meczu już tylko 10 minut. Czy Crystal Palace odniesie szóste zwycięstwo z rzędu?

• Zmiennicy Manchesteru City: Pantilimon, Lescott, Richards, Clichy, Fernandinho, Jovetic, Negredo.

• Ławka rezerwowych Crystal Palace: Hennessey, Gabbidon, Parr, Dikgacoi, Ince, Gayle, Murray.

• Znamy już składy i ławki rezerwowych obu zespołów.

• Na dzisiejszą relację LIVE! z meczu na Selhurst Park zaprasza Państwa Filip Błajet!