Everton FC

0

Tottenham Hotspur

0

• To był bardzo przeciętny mecz. Druga połowa nieco lepsza od tej pierwszej, ale trochę za mało jak ligę angielską i ekipy z czuba tabeli. Zapraszamy Was na relację z Derbów Walii- już niedługo na naszym portalu. Za uwagę dziękuje Michał Jackowski.

• Koniec !!!

• Niewiele się dzieje na murawie. Bezbramkowy remis jest coraz bardziej prawdopodobny,

• Ostatnie 120 sekund !

• Sigurdsson strzelał lewą nogą w obrębie pola karnego. Gospodarze stracili inicjatywę.

• Piłka minęła o milimetry Verthongena. Jakby do niej dopadł, wbił by ją do siatki.

• Distin faulowany przez Soldado. Szansa na dośrodkowanie.

• Pogramy jeszcze 9 minut !!! Everton jest na fali !

• Deulofeu minął 4 zawodników Tottenhamu. Widać, że młody Hiszpan pobierał nauki u samego Messiego. Lloris jednak świetnie broni.

• Eriksen zastąpił Holtbego

• Jelavić za Lukaku. Belg schodzi utykająć. Jego kolano okazało się słabsze od głowy Llorisa.

• Lukaku został ukarany za swój faul na bramkarzu.

• Wydawało się, że Francuz jest bardzo zamroczony. Chyba każdy zastanawia się, czy taka decyzja o pozostaniu na murawie jest słuszna. Trenerzy chyba powinni być bardziej stanowczy.

• Zmiana przygotowana, ale Lloris nie chce opuścić boiska.

• Bardzo nieciekawie wyglądająca sytuacja. Lukaku wyszedł sam na sam. Lloris złapał piłkę i ją wyrzucił, gdyż Belg mijając go trafił kolanem w głowę Francuza. Lloris jest przytomny, ale chyba opuści plac gry. Chyba Lukaku mógł przeskoczyć bramkarza Tottenhamu.

• Sigurdsson bardzo groźnie strzelał z 22 metrów. Piłka szła w okienko, ale Howard zdążył z interwencją.

• Lukaku był bliski zdobycia gola. Zbiegł na krótki słupek, ale z obrońcą na plecach nie mógł wiele zrobić.

• The Toffees szukają swojego gola i nie dają pograć rywalom. Ta połówka jest lustrzanym odbiciem pierwszej.

• Zszedł Lennon. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest na boisku. Wchodzi Sigurdsson.

• Ufff Paulinho bardzo brzydko potraktował Barkleya.

• Coleman bardzo dziwnie zachował się w polu karnym rywali. Najpierw wbiegł w nie na dużej szybkości, upadł i nagle wstał oddając strzał. Po tym wszystkim miał wielkie pretensje, że nie było karnego. Faulu nie było na pewno.

• Barkley mocno zaakcentował swoje pojawienie się na boisku. Strzelił z 25 metrów, ale tuż nad bramką.

• ...a wchodzą młode wilczki: Barkley i Deilofeu.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzą bardzo słabi dziś Mirallas i Osman...

• Sandro opuszcza boisko. Czy mizerny poziom tego spotkania podniesie Dembele ?

• Distin leży na boisku po przypadkowym starciu z Paulinho.

• Vertonghen za późno dograł do Paulinho. Gdyby dostał wcześniej to podanie, to mogłoby być 0-1.

• Chyba była suszarka w przerwie, bo gospodarze jakby zaczęli grać w futbol.

• Mirallas ukarany za niesłuszne protesty.

• Vlad Chiriches !!! W ostatniej chwili Rumun wybił piłkę Mirallasow, który wychodził sam na sam. I jeszcze nabił gospodarza. Nie ma nawet rożnego.

• Pierwsze minuty to nieco bardziej agresywna gra. Może doczekamy się też większych umiejętności.

• Czas zacząć na nowo walkę. Oby zawodnicy podeszli do swoich obowiązków bardziej rzetelnie !

• Zachęcamy Was do komentowania boiskowych poczynań. Najciekawsze opinie zagoszczą w relacji.

• Przez pierwsze 30 minut na murawie była tylko jedna ekipa-gości. Później jednak gracze Tottenhamu dostosowali się do poziomu Evertonu. Szkoda, bo jest komu grać i zachwycać kibiców. Liczymy na zdecydowanie lepszą II połowę !

• Koniec tej jakże słabej, jak na angielskie standardy połowy. Oby później było lepiej !

• Piłkarze będą męczyć nasz wzrok tylko dodatkową minutę.

• Efektem był tylko korner.

• Sandro zagrał ręką i będzie okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego.

• The Toffees nieco odżyli i zaczynają brać się do roboty.

• Oj nie rozpieszczają nas dziś gracze. Bardzo mało ciekawych zdarzeń w Liverpoolu.

• Baines miał swoją pierwszą szansę na wrzutkę ze stałego fragmentu gry. Zrobił to fatalnie i piłka opuściła plac gry zaraz po tym jak się na niej pojawiła.

• Co prawda Tottenham przeważa, ale nie stwarza sobie jakiś nadzwyczaj groźnych sytuacji. Na razie jest to po prostu słabe widowisko.

• Pierwsza próba gospodarzy. Leon Osman próbował szczęścia strzałem z dystansu. Nad bramką.

• Tragicznie gra pomoc Evertonu. Zawodnicy zaliczają stratę za stratą.

• Holtby zagrał dobrą piłkę do Soldado. Ten powalczył z obrońcami i zagrał do Paulinho. Brazylijczyk miał jednak niesamowicie trudna sytuację.

• Ojj Loris miał problemy ze złapaniem futbolówki, która po koźle nabrała dużej wysokości. Na szczęście dla Francuza piłka nie przelobowała go.

• Gospodarze mają problem z przejściem własnej połowy boiska.

• Walker strzelił z wolnego wprost w Howarda. Będzie tylko róg.

• McCarthy sfaulował Vertonghena. To będzie dobra szansa na gola !

• Paulinho, jak przystało na Brazylijczyka, przedłużył rozegranie kornera piętką. Niestety, żaden jego partner tego nie wykorzystał.

• W międzyczasie Howard został ukarany żółtą kartką.

• Holtby miał szansę na dobrą wrzutkę z rzutu wolnego. Zrobił to bardzo nieporadnie.

• Na boisku niestety nie dzieję się zbyt wiele.

• Gospodarze wyszli na boisko jakby nie mieli pomysłu na grę.

• Goście starają narzucić swoje warunki.Teraz Townsend strzelał z daleka. Niecelnie.

• Sandro jako pierwszy dał sygnał do ataku. Strzelił ze znacznej odległości, ale Howard wybija na róg.

• Gra na razie toczy się w środkowej strefie boiska.

• Zaczęliśmy !

• Mecz upamiętniają uroczystości upamiętniające wszystkich poległych żołnierzy Armii Brytyjskiej.

• Obaj menedżerowie nie mieli wielkich problemów z zestawieniem jedenastek. Mieli do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych zawodników.

• W ostatnim sezonie górą w potyczkach między tymi zespołami byli gospodarze dzisiejszego pojedynku. W meczu u siebie wygrali 2:1, natomiast na White Hart Lane podzielili się punktami remisując 2:2. Spurs po raz ostatni na Goodison Park wygrali w lutym 2007 roku.

• Oba zespoły są w ścisłej czołówce ligi. Ewentualne zwycięstwo którejś z ekip przesunie ją na pozycje wicelidera !

• Witajcie ! Już za niecały kwadrans zacznie się bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w Anglii. Everton podejmie na Goodison Park Tottenham !