• Webb kończy derby Londynu. Arsenal pewnie wygrywa 3:1.

• Fulham zamknięte na swojej połowie. Arsenal przy piłce rozgrywa piłkę blisko pola karnego gospodarzy

• Sanogo zmienia Podolskiego

• Wilshere fauluje Karagounisa i ogląda żółtą kartkę

• Kasami za niepotrzebny faul na Mertesackerze

• G o o o o l l l l ! ! ! ! Mamy bramkę honorową? Bent po niefortunnym odbiciu piłki przez Szczęsnego wpycha piłkę z bliska do bramki!!

• Karagounis w miejsce Sidwell'a

• Scott Parker fauluje Cazorle i ogląda żółtą kartkę

• Monreal wchodzi na boisko w miejsce Giroud'a

• Dwadzieścia minut do końca meczu

• Wilshere wschodzi w miejsce Rosicky'ego

• G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Przepięknie, kapitalnie - Łukasz Podolski mocno uderza na bramkę Stockdale'a i w takim sposób zdobywa swoją drugą a trzecią bramkę w meczu!!

• Riether świetnie zagrał do Kasamiego ale pomocnik gospodarzy źle trafił w piłkę

• Spadło tempo spotkania, spadła ilość akcji ofensywnych

• Taarabt opuszcza boisko w jego miejsce Kacanikić

• Pół godziny do końca spotkania

• Bent za Duffa

• Ramsey strzela z 7 metrów ale piłka trafia w rywala!!

• Szczęsny przejechał się po polu karnym z powodu mokrej murawy

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Podolski wykorzystuje odbitą przez bramkarza piłkę pod uderzeniu Theo Walcotta i z 16 metrów strzela pod poprzeczkę!!

• Dimitar Berbatov był przed świetną okazją na bramkę ale nie trafił w piłkę 3 metry przed bramką Szczęsnego w odpowiedzi tak samo niecelnie strzelał Giroud.

• Cazorla uderza z 20 metrów i z małymi kłopotami bramkarz gospodarzy broni to uderzenie

• Dwie doskonałe szanse dla gospodarzy. Dwukrotnie jednak Wojciech Szczęsny odbił świetnie piłkę!!

• G o o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Giroud świetnie przejmuje podanie w polu karnym gospodarzy, wychodzi sam na sam z bramkarzem i spokojnie strzela do bramki!!

• Znów Arsenal prowadzi atak pozycyjny a gospodarze oczekują na swojej połowie

• Uderzenie Giroud'a głową z 7 metrów wybija jeden z obrońców. Arsenal przycisnął!

• Walcott przed doskonałą szansą. Napastnik gości jednak trafia wprost w bramkarza w sytuacji "1 na 1"