• Dośrodkowanie Ashkana Dejagaha pewnie łapie bramkarz gości

• Bezbarwny początek drugiej połowy. Nic ciekawego nie dzieje się obecnie na boisku

• Goście zaczynają mecz

• Tonev zmienia El Ahmadiego

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Fulham prowadzi pewnie 2:0. Zapraszam po przerwie.

• 120 sekund dolicza sędzia

• Bacuna jednak wysoko nad bramką

• Christian Benteke faulowany 20 metrów od bramki gospodarzy. Czy to będzie okazja na gola?

• Riether bardzo odważnym wejściem zatrzymany przez Bakera

• Wrzutka Westwooda pada łupem Riise

• Ostatnie minuty pierwszej połowy przed nami. Tempo spotkania spadło.

• Na pozycji spalonej jeden z zawodników Aston Villa. Od rzutu wolnego rozpocznie Grek w barwach Fulham

• Fulham na swojej połowie czeka na akcję Aston Villa. Gospodarze mając na 10 minut przed końcem pierwszej połowy dwubramkową przewagę jest w komfortowej sytuacji

• Ciężkie zadanie przed gośćmi. Delph jako pierwszy próbował przywrócić nadzieję gościom ale jego strzał mija słupek

• G o o o o l l l l l l ! ! ! ! !Dimitar Berbatov spokojnie, technicznie trafia tuż przy słupku!!

• Karny dla gospodarzy!!!!!

• Karagounis fauluje Delpha i będzie wolny dla gości

• Za nami 25 minut meczu. Fulham zasłużenie prowadzi 1:0. Goście próbują przejść do ataku aby odrobić stratę ale gospodarze mądrze grają w obronie

• Aston Villa próbuje odrabiać straty.

• G o o o l l l l ! ! ! !! Sidwel technicznym uderzeniem pokonuje Guzana!!!

• Aston Villa zamknięta w swoim polu karnym !!

• Delph za faul

• Alexander Kacaniklić w doskonałej okazji uderza na bramkę i z linii bramkowej piłkę wybija Baker !! To powinno być 1:0!!

• Maarten Stekelenburg świetnie broni uderzenie Benteke

• Kwadrans wyrównanego spotkania za nami. Żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi.