Hull City

0

Chelsea Londyn

2

• Mark Clattenburg zakończył ten mecz. Nie był to może porywający spektakl ale wygrana gości jak najbardziej zasłużona.

• 180 sekund doliczył sędzia

• Ostatnia zmiana w tym meczu - Essien zmienia Ramiresa

• Schurrle zmienia Wiliana pod koniec meczu

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! To już koniec - indywidualna akcja Torresa, który wpadł w pole karne i spokojnie przymierzył obok bramkarza!!!

• Patrząc na ligową tabelę widzimy, że jeżeli Chelsea wygra to przynajmniej na kilka godzin zostanie liderem Premier League

• Zdecydowanie za mało indywidualności mają dziś gospodarze i za mało piłkarskich atutów aby wygrać z The Blues w to sobotnie popołudnie. Chyba tylko jakiś przypadek mógłby gospodarzom dziś dać punkty.

• George Boyd dośrodkowuje w pole karne ale Cech spokojnie łapie tą piłkę

• I kolejna kartka - tym razem za faul na Torresie ukarany Livermore

• Ostatnie 22 minuty meczu przed nami.

• Koren zmienia Meylera - to pierwsza zmiana w tym meczu

• Cahil otrzymuje kartkę za zagranie piłki ręką

• Piękna bramka Hazarda zupełnie nie pobudziła gospodarzy. To Chelsea umiejętnie wybija z uderzenie rywali a gospodarze są bardzo nieporadni w swoich zagraniach

• Hazard w ogromnym tłoku świetnie panował nad piłką, potrafił jeszcze celnie podać do Wiliana, który jednak źle trafił w piłkę

• Wilian próbował strzelać ale za słabo "podkręcił" piłkę i ta przeleciała obok słupka

• Hull musi teraz zagrać jeszcze skuteczniej aby zdobyć punkty w tym meczu. A teraz Ramires był faulowany tuż przed polem karnym gospodarzy.

• G o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Przepiękne uderzenie Edena Hazarda trafia do siatki !!! Bramkarz bez szans!!!!!!!

• Mourinho chyba zaraz zacznie przeprowadzać zmiany bo jego zespół nie gra dziś dobrej piłki

• Kolejny raz bramkarz Hull broni świetnie uderzenie Davida Luiza z rzutu wolnego

• Seria kornerów dla gości jednak bez zagrożenia bramki Allana McGregora

• Figueroa za lekko podawał do Sagbo, we wszystko wmieszał się Cech i złapał piłkę

• Początek drugiej połowy niewiele różni się od pierwszej części meczu. Czy coś w dalszym ciągu spotkania się zmieni?

• Gramy!!

• Koniec pierwszej połowy w której oglądaliśmy dużo walki, dużo akcji w środku pola ale mało okazji pod bramkami. Może po przerwie będzie lepiej

• 1 minuta doliczona