• Posiadanie piłki 54% do 46% dla Hull.
    • Strzały 15 (5) do 8 (3) dla Hull
    • Rzuty rożne 4 do 3 dla Man City
    • Faule 14 do 9 dla Man City
  • Wielkie brawa dla The Citizens, grać w dziesiątkę przez zdecydowaną większość meczów i zdobyć dwa gole nie tracąc przy tym żadnego nie jest łatwym zadaniem. Obywatele posłali wiadomość do pozostałych zespołów walczących o mistrzostwo, że oni broni nie składają.

• Koniec spotkania, Manchester City zwycięża w bardzo ważnym meczu.

• Schodzi Silva, wchodzi Kolarov

• Genialnym prostopadłym podaniem popisał się David Silva, Bośniak miał naprawdę dość łatwe zadanie. Hiszpan z golem i asystą jest bohaterem tego meczu

• Gooooooooooool! 2:0, tym razem Dżeko się nie pomylił!

• Dośrodkowanie w pole karne Harta, ale Anglik spokojnie chwycił piłkę/

• Dżeko! Jak on tego nie strzelił?! Świetną kontrę wyprowadzili goście, Bośniak wyszedł sam na sam i uderzył wprost w bramkarza!

• Jelaviiić! Kapitalnie dośrodkował El-Mohamadi, a Chorwat znów nieczysto trafił w futbolówkę!

• Dwaj piłkarze Hull znów na spalonym

• Navas wchodzi za Nasriego

• Zmiana u gospodarzy, Fryatt za Roseniora

• Teraz goście troszkę dłużej utrzymują się na połowie rywala

• El-Mohamadi faulowany teraz przez Dżeko

• Jelavić! Kapitalną okazję miał były piłkarz Evertonu, jednak uderzył zdecydowanie za lekko i nie sprawił kłopotów bramkarzowi

• To powinien być gol! Fernandinho nie wykorzystał idealnej sytuacji!

• Lescott wchodzi za Yaya Toure

• Żółta kartka też dla Roseniora

• Dał jednak kartkę Hartowi, za to, że ten tak ekspresywnie zareagował na tę próbę wymuszenia jedenastki

• Zamieszanie pod bramka Harta, ale na szczęście sędzia nie dał się nabrać na marne aktorstwo Boyda i nie podyktował karnego.

• Shane Long uderzył przed chwilą głową, ale niecelnie

• Kolejne dośrodkowanie w szesnastkę Harta, kolejne wyłapane przez bramkarza

• Dobrą piłkę zagrał teraz Boyd, ale jeszcze lepiej interweniował Javi Garcia.

• Kolejny spalony, tym razem na nim Jelavić. To już się zaczyna robić nudne.

• Meyler faulowany, a za to przewinienie żółtą kartkę dostał Zabaleta

• Dobrą okazję po rzucie wolnym miał Jelavić, ale nie trafił czysto w piłkę i obronił ten strzał Hart.

• Kolejny spalony, na nim tym razem Aluko. Który to już raz zawodnik Hull w tym meczu znalazł się na spalonym?

• Faule 7 do 3 dla Man City
  • Ta pierwsza połowa na pewno nas wszystkich nie porwała. Manchester City mądrze gra w tym osłabieniu. Podopieczni Steve'a Bruce'a nie mają na razie pomysłu na rozegranie akcji bramkowej.

• Koniec pierwszej połowy, jak na razie Hull przegrywa u siebie z Manchesterem City 0:1.

• Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

• Livermore! Świetny strzał sprzed pola karnego tego zawodnika, jednak minimalnie niecelny.

• Znów goście naciskają, zupełnie nie widać faktu, iż grają w osłabieniu

• Zabaleta! Ależ bomba Argentyńczyka sprzed szesnastki, ale tylko poprzeczka!

• Niezłą akcję przeprowadzili piłkarze City, jednak piłka po dośrodkowaniu Zabalety została wybita

• Znów El-Mohamadi zagrywał w pole karne, tym razem z prawej strony. Znów jednak poradził sobie Hart

• Ataki pozycyjne starają się rozgrywać gospodarze, na razie jednak z marnym skutkiem

• Spokojnie teraz grają jedni i drudzy. Zobaczymy, kto pierwszy odważy się na atak

• Shane Long dośrodkował z lewej strony, ale w polu karnym z Demichelisem pojedynek przegrał Jelavić.

• The Citizens nastawieni do gry z kontry, czemu nie ma, co się dziwić

• Teraz El-Mohamadi zagrywał z lewej strony, ale ostatecznie od bramki zacznie Hart

• Oddali teraz trochę pole do gry goście. Hull stara się prowadzić akcje pozycyjne

• Pięknie, cudownie sprzed szesnastki uderzył Hiszpan i nie dał szans bramkarzowi. Goście grający w 10 prowadzą na wyjeździe!

• Goooooooooooooool! Co za trafienie Silvy, ależ bramka!

• Jelavić uderzył teraz z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur

• Ależ błąd Belga, dał się ograć Jelaviciovi i sfaulował go gdy ten już wychodził sam na sam z Hartem!

• Czerwona kartka dla Kompany'ego!

• Faulowany był teraz Meyler

• Lepiej jak na razie wyglądają gospodarze, czego chyba nie wielu się spodziewało. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

• Świetną akcję lewą stroną przeprowadził Jelavić, ale jego wrzutka ostatecznie nie znalazła adresata

• David Silva dośrodkował z prawej strony, poradzili sobie obrońcy gospodarzy

• Huddlestone dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka trafiła na aut bramkowy

• Arbiter daje znak, spotkanie zaczynają gospodarze

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku, czekamy na emocjonujące spotkanie!

• Ławka rezerwowych Hull: Harper, Bruce, Koren, Fryatt, Boyd, Sagbo, Aluko

• Ławka rezerwowych Man City: Pantilimon, Lescott, Navas, Milner, Kolarov, Rodwell, Negredo

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilę dorzucimy Wam również ławki rezerwowych

• Witamy! Już tylko nieco mniej 10 minut zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy Hull City a Manchesterem City. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam gorąco, Damian Wiśniewski