3

• Koniec tego ciekawego i interesującego meczu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz

• Za niesportowe zachowanie Valencia ogląda drugą żółtą kartkę

• Ależ okazję zmarnował Graham, który z 5 metrów uderzył głową wprost w bramkarza!!

• Ostatnie minuty spotkania. Manchester zwalnia grę aby utrzymać dla siebie korzystny wynik. Gospodarze są chyba zbyt zmęczeni aby cokolwiek zrobić

• Czy zmęczeni już niezmiernie gospodarze dadzą radę ukłuć rywali?

• Nieprecyzyjne zagraniu Hernandeza do Januzaja i będzie tylko korner

• Czy popularne Tygrysy dadzą radę jeszcze choćby wyszarpać jeden punkt?

• Dramat gospodarzy. Po 15 minutach prowadzili 2:0 a teraz na 24 minuty przed końcem przegrywają 2:3.

• G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Naciskany przez Rooneya Chester głową pakuje piłkę do własnej bramki

• Po 65 minutach ogromna przewaga w posiadaniu piłki gości - 70%:30%

• Tom Huddlestone bardzo mocno uderza z dystansu i po rykoszecie piłka wychodzi na korner po której piłka trafia w poprzeczkę!!!

• Hernandez za Fletchera

• Antonio Valencia za faul taktyczny

• Godzina meczu za nami. Wynik dalej nie ulega zmianie ale w tym momencie więcej z gry mają goście.

• Rezerwowy bramkarz Harper zagra w tym meczu

• Koniec ciekawej pierwszej połowy meczu. Zapraszam po przerwie.

• Chyba ostatnia okazja w pierwszej połowie dla MU - uderza Januzaj ale zostaje zablokowany

• 180 sekund dolicza sędzia do pierwszej połowy

• rzut rożny dla Hull City jednak tym razem zagrożenia nie było pod bramką MU

• Ostatnie 300 sekund pierwszej połowy w regulaminowym czasie przed nami

• Allan McGregor spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Valencii

• Chwila spokoju na boisku, dużo biegania w środkowej strefie.

• Piłka przeniosła się pod bramkę Czerwonych Diabłów ale strzałów nie oglądamy

• Januzaj ogląda żółtą kartkę

• Po wyrównującej bramce to goście są stroną dominującą - Hull wygląda jak bokser po nokaucie

• Kapitalne spotkanie. Przed momentem znów dorzucał w pole karne Valencia ale nikt do tej piłki nie doszedł

• G o o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! Kapitalne przyjęcie Rooneya na 25 metrze i piękny strzał w okienko bramki Hull!!!!!!!!

• Pierwsza chwila spokoju na boisku od początku meczu. Naprawdę bardzo ciekawe 25 minut oglądaliśmy do tej pory

• Wydaje się, że piłkarze United w końcu zaczęli na poważnie grać w piłkę Ostatnie minuty to dominacja gości. Hull zamknięte na swojej połowie

• Tom Cleverley kapitalnie uderza z dystansu ale jeszcze lepszą obroną popisuje się bramkarz

• Kolejny rzut wolny w wykonaniu Rooneya i znów było bardzo groźnie. Będzie korner

• G o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Smalling głową pokonuje bramkarza!!!

• Figueroa ogląda kartkę

• Januzaj już w 18 minucie zmienia kontuzjowanego Rafaela

• Sensacyjny kwadrans za nami. Czy Czerwone Diabły się podniosą?

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! David Meyler uderza na bramkę MU, piłka odbija się od nogi Evansa i wpada do siatki !!! To już mega sensacja !!

• Niedokładnie próbował zagrywać do Welbecka Smalling i od bramki rozpoczynają gospodarze

• Wszystko w porządku wracamy do gry

• Ashley Young brutalnie zaatakował bramkarza gospodarzy. Mamy chwilową przerwę w grze

• Antonio Valencia próbował dośrodkować w pole karne gospodarzy ale obrona doskonale sobie z tym poradziła.

• Kapitalnie zaczął się ten mecz dla przeciętnego kibica. Teraz Czerwone Diabły muszą dodatkowo się wysilić aby odwrócić niekorzystny wynik meczu

• G o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Co za początek meczu !!!!Po rzucie rożnym do piłki dopadł James Chester i z 3 metrów mocno kopnął do siatki bramki gości !!!

• No i mamy pierwszy korner dla Hul

• Szybko wymieniają piłkę między sobą zawodnicy obu zespołów co powoduje dużo strat na początku spotkania

• Pierwszy faul Valencii i pierwszy wolny dla gospodarzy jednak bez specjalnego zagrożenia

• Zaczną to spotkanie gospodarze!

• Witamy na boisku oba zespoły - już za moment początek meczu

• Mecz Hull kontra Czerwone Diabły to początek prawdziwego maratonu na angielskich boiskach. W okresie świąteczno-noworocznym bowiem zawsze najwięcej dzieje się właśnie w Anglii

• Rezerwowi MU: A. Lindegaard, J. Hernández, N. Vidić, M. Carrick, Fábio, S. Kagawa, A. Januzaj

• Zawodnicy rezerwowi gospodarzy: Rosenior, R. Koren, M. Fryatt, P. McShane, G. Boyd, S. Harper, A. Fayé