3

3 1 połowa

Crystal Palace

1

• Liverpool zrobił swoje w pierwszej połowie. W drugiej wszyscy czekali na końcowy gwizdek i niesamowicie wynudzili kibiców. Między obiema ekipami była dziś przepaść. Za uwagę dziękuje- Michał Jackowski.

• Koniec! Spokojne i pewne zwycięstwo gospodarzy !

• Aspas żółtko za kopnięcie piłki po gwizdku.

• Nawet hymn The Reds nie brzmi jakoś entuzjastycznie.

• Aż 4 minuty dłużej pomęczą nas pilkarze...

• Liverpool przynajmniej do jutra będzie liderem Premiership.

• Ostatnia zmiana dziś. Aspas za Sturridge'a.

• W strzałach celnych 7-2 dla gospodarzy.

• Suarez ładnie wyłożył piłkę Sturridge'owi i Anglik w trudnej pozycji strzelił w słupek !

• Goście nie poszli za ciosem. Nadal Liverpool gra usypiającą piłkę i tylko jak sami zasną to Londyńczycy będą mieli jeszcze szansę.

• Wcześniej kartką ukarany Sterling. To właśnie po jego faulu był rzut wolny zakończony golem.

• 3-1 ! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, bezbłędnie wykorzystuje Gayle i głową pokonuje Mignoleta.

• Ajjj ten Suarez. Genialny piłkarz z bardzo małym rozumkiem (przynajmniej na boisku). Dean Moxey długo cierpiał po jego głupim wślizgiem...

• Najlepiej by było jakby sędzia użył gwizdka po raz ostatni właśnie teraz. Nikt by się na pana Taylora za to nie obraził...

• Dobrze, że są zmiany, bo przynajmniej coś się dzieje. Chamahk zastąpiony przez Bolasie.

• ...a na boisku meldują się Luis Alberto i Daniel Agger.

• Dwie zmiany w ekipie The Reds. Moses i Sakho wchodzą na boisko...

• Szydercze ole,ole,ole wydobyli z gardeł fani Liverpoolu, po tym jak goście kilka razy wymienili podania.

• Z resztą gospodarze też już nas nie rozpieszczają. Myślami wielu zawodników The Reds jest już chyba na zgrupowaniach swoich reprezentacji.

• Bramka Gerrarda była jego 99 trafieniem w Premiership. Czy strzeli dziś stówkę ?

• Goście grają bez wiary, po prostu są na boisku i nic więcej.

• The Reds utrzymują sie długimi sekundami przy piłce.

• A za Jerome'a wszedł Campana.

• Dwie zmiany u gości w przerwie meczu. Kebe zastąpiony przez Gayle'a/

• Sędzia Taylor daje sygnał do rozpoczęcia drugiej połowy na Anfield!

• Wydaję się, że w tym meczu nic ciekawego nie może się już zdążyć, ale pamiętamy takie spotkanie The Reds, gdzie wynik brzmiał 3-0. Co prawda to ekipa z Liverpoolu przegrywała takim stosunkiem, ale kto wie może dziś stanie się coś równie sensacyjnego ?

• Po tej akcji sędzia wysłał piłkarzy do szatni. Czas na przerwę.

• Suarez ! Ależ on jest głodny piłki. Miał świetną szansę. Najpierw zamarkował strzał z 11 metrów, minął obrońcę, ale ostatecznie jego strzał broni Speroni.

• Wracając do karnego to sędzia liniowy zadecydował o jedenastce. Tak intensywnie machał chorągiewką, że sędzia główny odgwizdał faul. Jednak najpierw wskazał na rzut wolny, ale znowu to liniowy zadecydował, że jednak faul był w polu karnym. Obie decyzje liniowego były słuszne, choć sam faul był bardzo dyskretny.

• Victor Moses ma dziś wielkiego pecha. Bardzo mocne dośrodkowanie Suareza, a Nigeryjczyk miał 3 metry do pustej bramki. Nie miał szans jednak właściwie ułożyć stopy i piłka trafiła w poprzeczkę

• 3-0 Gerrard. Pewnie wykonał tę jedenastkę.

• Jaki tu spokój...a nagle buuum rzut karny z niczego.

• W ataku Liverpool też gra już bez zbytniej werwy, a szkoda...

• Londyńczycy próbują atakować, ale nie mają zbyt wiele argumentów. Ale sama gra Liverpoolu w defensywie jest nieco nonszalancka i to może być szansa dla gości.

• Hoho ! Co za dziwaczna sytuacja. Piłka odbija się od Skrtela, minął się z nią Mignolet, a Sakho tak ją wybił, że prawie wpakował futbolówkę do własnej bramki.

• Jimmy Kebe ! W krótkim okresie mógł strzelić dwa gole. Najpierw, ni stąd ni zowąd, znalazł się sam na sam z Mignoletem i zmarnował tę sytuację szpetnie. Chwilę później został trafiony piłką przez swojego partnera, nie miał kontroli nad uderzeniem, ale Belg w bramce The Reds musiał wykazać się refleksem.

• Goście wyglądają jak bokser po nokaucie.

• Teraz Suarez zagrał do Sturridge'a, ale Anglik miał nieco za krótką nogę i nie zdążył wpakować piłki do bramki. To może być pogrom.

• Co za akcja Anglika ! Wbiegł w pole karne i śsmieszył trzech obrońców, po czym strzałem z ostrego kąta pokonał Speroniego.

• 2-0 !! Sturridge ! Cudowny gol !

• Znowu świetna akcja Enrique. zbiegł do końcowej linii i wycofał do Suareza. Ten poślizgnął się na 11 metrze, ale w ekwilibrystyczny sposób pokonał bramkarza.

• 1-0 !!! Suarez !!!

• Goście już nie są tacy bezradni jak na samym początku. Mieli już rzut rożny i wcześniej rzut wolny z ciekawej pozycji.

• Piękne, celne. mocne podanie od Enrique, ale Moses był zaskoczony tym zagraniem i nie zdążył uderzyć piłki. a miał ledwie 7 metrów od bramki. To musi być gol !

• Brutalne zagranie O'Keefe. To mogło źle skończyć się dla Sakho. Żółta kartka to najmniejszy wymiar kary.

• Jednak The Reds muszą uważać, gdyż goście wyszli ze świetną kontrą. Nieco za wysoko zagrana piłka i Cameron Jerome nie był w stanie sięgnąć piłki głową

• Goście zamknięci w hokejowym zamku. Jak długo wytrzymają ?

• W pierwszych minutach gospodarze spokojnie, acz konsekwentnie grają do przodu.

• Na trybunach pojawiły się race. Rzadki to widok w Anglii.

• Zaczynamy !

• spiewał nawet menedżer gości- Ian Holloway.

• Tradycyjne You"ll never walk alone rozbrzmiewa na Anfield.

• Goście mają ledwie 3 pkt w 6 meczach. Liverpool ma tych punktów 13.

• Luis Suarez wchodzi na murawę z dwójką swoich dzieci. Młodsze urodzone przed tygodniem śpi całkiem smacznie. :)

• Z kolei w ekipie przyjezdnych zabraknie sprowadzonego przed sezonem Jacka Hunta, Jonnyego Williamsa oraz najlepszego strzelca z ubiegłego sezonu, Glena Murraya.

• W drużynie gospodarzy na pewno w sobotę zabraknie Joe Allena, Glena Johnsona i Phillipe Coutinho, Aly Cissokho oraz Sebastiana Coatesa

• Po emocjach w Manchesterze, teraz przenosimy się do Liverpoolu, gdzie gospodarze podejmą beniaminka Crystal Palace.