4

3 1 połowa

Swansea City

3

• Koniec meczu. Po zwariowanym meczu Liverpool pokonuje Swansea 4:3. Za wspólnie spędzone dwie godziny dziękuje, Bartosz Czekała.

• Przed szansą Ngog, ale uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć Mignoleta!

• Suarez na spalonym.

• Doliczono trzy minuty.

• Coutinho wycofał do Gerrarda, uderzenie anglika zatrzymuje się na słupku!

• Zbyt lekkie uderzenie Suareza i piłkę wznowi do gry Vorm.

• Swansea stara się zagrozić bramce gospodarzy, ale póki co bezskutecznie.

• Wrzutka w pole karne Liverpoolu, ale Mignolet faulowany przez Williamsa.

• Schodzi także strzelec dwóch bramek oraz jednej asysty, Sturridge, a za niego melduje się Moses.

• Zmiana w zespole gości. Za Dyera wszedł Ngog.

• Świetna akcja Suareza, ograł na prawej stronie obrońcę, odegrał do Hendersona, ten uderzył ale prosto w bramkarza!

• Uderzał Suarez, piłką odbiła się od nóg jednego z defensorów, dobił Henderson, Vorm wypluł piłkę przed siebie i przy dobitce Hendersona był już bez szans!

• GOOOL! 4-3!

• Hernandez za de Guzmana.

• Sturridge zamiast podać do lepiej ustawionego Suareza zaczął holować piłkę i wdał się w drybling, ostatecznie stracił piłkę.

• Suarez pada w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

• de Guzman za mocno do Bonyego i od bramki Mignolet!

• Toure za Aggera.

• Świetnie piłkę przejął Allen, zagrał do Sturridga, a ten kropnął, ale Williams zablokował jego strzał!

• Dośrodkowanie de Guzmana z rzutu wolnego w pole karne, Henderson wybija na róg.

• Bony świetnie uruchomił de Guzmana i tylko Mignolet ratuje Liverpool!

• Allen za Sterlinga.

• mogło być 3:4! de Guzman uderzał z wolnego, piłka o milimetry minęła bramkę gospodarzy!

• Sturridge zbyt mocno odegrał do Suareza i piłka opuściła plac gry.

• Suarez wpadł w pole karne, ale uderzył wysoko nad bramką!

• Gerrard z rzutu rożnego na głowę Skrtela, ale uderzenie Słowaka wysoko nad bramką!

• W przerwie nastąpiła zmiana w zespole gości. Za Shelveya wszedł Canas.

• Bony pewnym strzałem przy słupku doprowadza do remisu!

• GOOOL!

• Rzut karny dla gości!

• Początek drugiej połowy. Od środka gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

• W narożnika pola karnego piłkę otrzymał Dyer, uderzył, ale daleko od słupka.

• Doliczono 3 minuty.

• de Guzman dośrodkowywał z rzutu rożnego w pole karne, do strzału głową doszedł Rangel, ale uderzył obok bramki.

• Henderson zagrywał w pole karne, ale bardzo źle i niedokładnie.

• Coutinho szukał dośrodkowaniem w polu karnym Hendersona, ale tego ubiega Vorm!

• Suarez zauważył, że bramkarz gości jest wysunięty z bramki, postanowił uderzyć z połowy boiska, ta minęła bramkę Vorma!

• Liverpool - SwanseaLiverpool - Swansea

• Długo zapowiadająca się akcja kończy się golem! Suarez świetnie wrzucił z lewej strony wprost na głowę Sturridga, który wpakował piłkę do bramki! Sturridge ma już asystę oraz dwie bramki na swoim koncie!

• GOOOL! 3-2! STURRIDGE!

• Mecz stoi na bardzo dobrym, wysokim poziomie.

• Sterling wrzucał z lewej strony w pole karne, piłka odbiła się jeszcze od nogi defensora Swansea i padła łupem Vorma.

• Dośrodkowanie Johnsona, ale bardzo słabe.

• Bramkę ostatecznie zaliczono jednak Bony'emu.

• Dośrodkowanie w pole karne, do strzału doszedł Bony, ale piłka odbiła się od ramienia Skrtela i wpadła do bramki Mignoleta!

• Gooool! 2-2! Bony!

• Skrtel ukarany żółtym kartonikiem za ostry faul.

• Kolejna piękna bramka! Shelvey uderzył zza pola karnego z pierwszej piłki, a ta odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki!

• GOOL! 2-1! SHELVEY!

• Ależ bramka! Świetną akcję zapoczątkował Sturridge, który wyłożył piłkę przed pole karne Hendersonowi, a ten uderzył pięknie przy słupku! Vorm się nawet nie ruszył!

• GOOL! 2-0! HENDERSON!

• Shelvey miał sporo wolnego miejsca, postanowił uderzyć na bramkę, ale fatalnie.

• Za mocne zagranie do Sterlinga i od bramki rozpocznie Vorm.

• Routledge wślizgiem zagrywał piłkę w pole karny, ale Bony został uprzedzony przez Mignoleta!

• Płaskie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Bony minął się z piłką.

• Suarez źle zagrał do Sterlinga i piłkę przejęli goście.

• Tym razem uderzał Bony, ale wysoko nad bramką.

• Dobra indywidualna akcja Sterlinga, zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale bardzo źle to zrobił.

• Kolejna szansa! Sterling zdecydował się na strzał zza pola karnego, Vorm paruje piłkę na korner!

• Liverpool - SwanseaLiverpool - SwanseaLiverpool - Swansea

• Świetny przechwyt Sterlinga, zagrał prostopadłą piłkę do Sturridga, ten minął jeszcze bramkarza gości i wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOL! 1-0! STURRIDGE!

• Pierwszy strzał w meczu. Coutinho z dystansu, ale Chico zablokował jego strzał.

• Początek meczu. Przy piłce goście.

• Na trybunach rozbrzmiewa hymn gospodarzy.

• Piłkarze już na środku boiska.

• Odkąd zespół z południa Walii awansował do Premier League obie ekipy zmierzyły się ze sobą sześć razy. Nie można jednak powiedzieć, że były to łatwe przeprawy dla Liverpoolu, któremu udało się wygrać zaledwie jeden mecz. Mniej więcej rok temu "The Reds" rozgromili na Anfield ekipę "Łabędzi" 5:0.

• Trener gospodarzy Brendan Rodgers nie będzie mógł skorzystać dziś z usług Lucasa Leivy (kolano), Mamadou Sakho (ścięgno udowe) i Jose Enrique (kolano). Natomiast po długim okresie rekonwalescencji do składu wraca Glen Johnson.

• Rezerwowi Swansea: Amat, Canas, Emnes, Harnandez, N'Goga, Tiendalli, Tremmel.

• Rezerwowi Liverpool: Allen, Aspas, Carlos, Sissokho, Jones, Moses, Toure .

• Goście natomiast przystępują do tego spotkania z dwunastej pozycji, jednak na wskutek bardzo spłaszczonej tabeli, drużyna "Łabędzi" ma zaledwie 4 oczka przewagi nad strefą spadkową i do końca będzie najprawdopodobniej walczyć o każdy punkcik, aby zapewnić sobie ligowy byt.

• Liverpool usadowił się wygodnie na czwartym miejscu w tabeli ligowej oraz, przede wszystkim, włączył się na poważnie do walki o końcowy triumf w Premier League.

• Witam serdecznie na relacji live z meczu 27 kolejki Premier League, gdzie Liverpool na własnym stadionie podejmie Swansea City.