• To tyle na dziś - żegnam się w imieniu Damiana Wiśniewskiego, dobrej nocy życzy Michał Kozera.

• Na koniec asysta trenera Ryana Giggsa i gol van Persiego:

• Tak na trafienie odpowiedział Matty Fryatt, potężnie pokonując de Geę:

• Oto dzisiejsze drugie trafienie Jamesa Wilsona na 2:0 dla United:

• Koniec spotkania! Manchester United wygrywa 3:1, a dwie bramki zdobywa debiutant - James Wilson!

• Bombardowana bramka Hull, najpierw Buttner, potem Valencia. Wszystko zablokowane.

• Giggs! Potężna bomba pod poprzeczkę, ale świetnie broni Jakupović!

• No i doliczone 3 minuty.

• Faulowany Kagawa na 25 metrze.

• Mocno przydepnięty przez Meylera został Januzaj. Sędzia nie gwiżdże, a Belg trochę pocierpiał.

• Ależ postraszył bramkę United... Smalling! Wrzutka w pole karne wślizgiem blokuje Smalling, kierując piłkę w swoją bramkę. Na szczęście dla obrońcy na jej linii stał hiszpański bramkarz.

• A asystę ma... Ryan Giggs. Walijczyk podawał na środek szesnastego metra do van Persiego, który dopiero za druga próbą strzału zdobył bramkę uderzając w lewy dolny róg.

• Van Persie! 3:1!

• Van Persie przedryblował obok dwóch zawodników, jednak uderzył prosto w ręce bramkarza.

• Wymuszona zmiana - za El-Mohamadiego wchodzi Livermore.

• El-Mohamadi leży na murawie i wymaga pomocy medyków.

• Meyler! Potężna bomba leci wprost w de Geę, a do dobitki nie sięga Fryatt.

• Mocna wrzutka El-Mohamadiego, było groźnie póki piłki nie wybił obrońca.

• Korner dla United.

• Fellaini fauluje i mamy wolny dla Hull z 30 metrów.

• Powinien być kolejny karny dla United - strzał Giggsa ręką broni defensor Hull.

• I to jednak dzieje się na naszych oczach - Ryan Giggs bedzię trenować United ze środka murawy - Walijczyk wprowadza się za Toma Lawrance'a.

• Defensywa United dobrze rozbija groźnie zapowiadającą się akcję Hull.

• A rozgrzewa się Ryan Giggs - czyżbyśmy mieli zobaczyć trenera United na murawie?

• To już koniec spotkania dla świetnego debiutanta - na boisko wchodzi Robin van Persie, zmieniając Jamesa Wilsona.

• Huknął jak z armaty zmiennik Hull! De Gea nie zdołał interweniować po raz pierwszy w tym spotkaniu u mamy 2:1!

• FRYATT!! Kontakt na Old Trafford! 2:1!!

• Po raz kolejny dobitka! Januzaj popędził prawym skrzydłem i wyłożył piłkę na strzał Fellainiemu, którego uderzenie zostało zablokowane raz, ale nie dwa, gdy dobijał piłkę James Wilson! Drugi gol młodego zawodnika i druga asysta Afromana Manchesteru United!

• WILSON! 2:0!

• Januzaj przedryblował się w pole karne, podał do Kagawy na wapno, ten oddał piłkę, a wrzutka na Fellainiego zostaje zgarnięta przez obrońcę.

• Piłka spada na głowę Vidicia, który trafia nią w rękę Daviesa, a potem mała kopanina wyjaśnia akcję.

• Dośrodkowanie El-Mohamadiego z prawego skrzydła, ale piłka po rykoszecie wpada w ręce de Gei.

• Januzaj! Świetny strzał Belga z dystansu i jeszcze lepsza interwencja bramkarza! Rzut rożny

• A teraz gospodarze dośrodkowali piłkę w pole karne gości, tam jednak spokojnie chwycił ją bramkarz.

• Faule 7 do 4 dla Man United
  • Pierwsza połowa nie była raczej najżywszym widowiskiem, tak delikatnie można ją nazwać. Manchester prowadzi jak najbardziej zasłużenie, o czym najlepiej świadczy fakt, że goście nie oddali jak dotąd ani jednego strzału na bramkę.

• Smalling naprawia błąd i wybija piłkę z rzutu wolnego. Koniec pierwszej połowy.

• Faulowany Meyler na lewym skrzydle, Smalling tylko upomniany.

• Dwie dodatkowe minuty pierwszej połowy.

• El-Mohamadi popędził z kontrą prawą stronę, jednak jego płaskie dogranie w pole karne dobrze sparował Vidić.

• Wrzutka do Fellainiego, jednak głowę Belga uprzedził Jakupović.

• Skleszczyli się w walce o piłkę Carrick i Boyd, a ten drugi piłkę próbował opanować futbolówkę ręką.

• Hull próbowało ataku aż do linii końcowej przy prawym narożniku, ale obrona rywala była na miejscu.

• Na murawie leży El-Mohamadi, którego sporo bólu kosztowało wejście Fellainiego.

• Fellaini dostaje żółtą kartkę za zbyt ostrą grę.

• Teraz Hull zyskuje trochę terenu, rozgrywając piłkę w środku pola na wzór rywala sprzed pierwszej bramki.

• Błąd obrońców i de Gei, który źle wyskoczył do piłki w polu karnym i minął się z nią. Na jego szczęście na miejscu Vidić.

• To jego bramka w debiucie w Premier League!

• JAAAMEEEEES WIIIIILSSOOOOOOOON!! 1:0 na Old Trafford!

• Faul na Januzaju na prawym skrzydle.

• Powtórka pokazuje, że faulu nie było, ale... Figueroa piłkę zatrzymał ręką. Mamy zatem drugą nieodgwizdaną jedenastkę.

• Januzaj znów pada w polu karnym, tym razem jednak na karny szanse były znikome.

• I mamy pierwszą, wymuszoną zmianę. Za Jonesa wchodzi Vidić, dla którego to będzie ostatni mecz na Old Trafford w barwach Manchesteru United.

• 72 do 28 procent posiadania piłki dla Manchesteru United.

• Phil Jones może na boisko już nie wrócić - na linii bocznej na zmianę czeka Nemanja Vidić.

• Jones i Figueroa mocno na siebie wpadli walcząc o piłkę z rzutu rożnego. Mamy małą przerwę.

• Lawrence próbuje uderzyć z dystansu, po drodze zahacza plecy obrońcy, piłka jedna leci ponad poprzeczką. Rzut rożny.

• Shinji Kagawa uderza z siedemnastego metra, jednak noga Japończyka kieruje piłkę daleko od bramki.

• Strzał Kagawy, niestety niecelny.

• To powinien być rzut karny dla gospodarzy! Maynor Figueroa ściął równo z trawą Adnana Januzaja we własnym polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka!

• Niezła akcja gospodarzy. Januzaj dośrodkował z prawego skrzydła, Fellaini zgrał piłkę do Jamesa Wilsona, ale strzał tego ostatniego został zablokowany

• Spokojny początek tego meczu, jak na razie dłużej przy piłce dłużej utrzymują się Czerwone Diabły

• Craig Pawson daje znak, gospodarze zaczynają to spotkanie!

• Przed pierwszym gwizdkiem mamy jeszcze oficjalne pożegnanie Nemanji Vidicia, który po sezonie odchodzi z Manchesteru United. Prezent Serbowi wręcza legenda United, sir Bobby Charlton.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko, za chwilkę startujemy!

• Za dzisiejszą wygraną gospodarzy przemawia też fakt, że drużyna Hull w tym sezonie ligowym na wyjeździe wygrała zaledwie trzy mecze na 18 możliwych. Tylko Stoke, Norwich i Cardiff są pod tym względem słabsze.

• Wczoraj mieliśmy sześć goli w starciu Crystal Palace z Liverpoolem, dziś pozostaje nam tylko życzyć sobie podobnych emocji. Co prawda mecz praktycznie o pietruszkę, ale w końcu to Premier League, tu nie można się nudzić.

• Manchester United w Premier League grał z Hull pięciokrotnie i za każdym razem wygrywał. Jak myślicie, jak będzie dzisiaj? Wasze typy zostawcie w komentarzach.

• Hull mimo, iż utrzymał się już w lidze i awansował do finału FA Cup, ma ewidentnie problem z wygrywaniem meczów. Na sześć ostatnich spotkań ligowych wygrał zaledwie jedno.

• United mają trzeci najlepszy bilans meczów z zespołami z dolnej połówki tabeli. Na 19 takich wygrali 15, a po dwa razy remisowali i przegrywali. Tylko zespoły Liverpoolu i Arsenalu są pod tym względem lepsze.

• Oba zespoły podejdą do tego pojedynku na zupełnym luzie, ani jedni ani drudzy nic więcej w tym sezonie ligowym już nie zyskają, ani nie stracą. Dla Hull to jednak bardzo dobra rozgrzewka przed czekającym go finałem Pucharu Anglii, w którym zmierzy się z Arsenalem.

• Trener gospodarzy postanowił dzisiaj troszkę pomieszać. Te dwa nazwiska, których na razie brakuje w panelu po lewej stronie to: Tom Lawrence oraz James Wilson, a więc dwaj bardzo młodzi piłkarze. Co więcej, Giggs wpisał do protokołu meczowego samego siebie. Desygnuje się też później na boisko?

• A teraz ławka gospodarzy: Amos, Vidić, M. Keane, Mata, Young, Van Persie i uwaga: Giggs

• Wyjściowe składy prawie już mamy, pora więc podać ławki rezerwowych. Na początek goście: Harper, Huddlestone, Livermore, Fryatt, Faye, Sagbo, Jelavić

• Już za chwilkę pojawią się wyjściowe składy obu drużyn, a tym czasem zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Można ją znaleźć tutaj.

• Witamy! Już za około 45 minut rozpocznie się zaległe spotkanie angielskiej Premier League, w którym zmierzą się Manchester United i Hull City. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski