• Koniec spotkania. W końcu Manchester United pokazał się z niezłej strony i w końcu dał radę zwyciężyć. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuję serdecznie Damian Wiśniewski.

• Sam poszkodowany przymierzył z rzutu wolnego, ale przestrzelił.

• Bony faulowany przez Vidicia przed polem karnym United.

• Trzy minuty doliczył arbiter do tej drugiej połowy.

• Tu już nic nie może się zmienić. Gospodarze kompletnie opanowali sytuację na boisku i spokojnie już dowiozą ten wynik do samego końca.

• I teraz druga. Hernandez za Welbecka.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Buttner za Evrę

• Kapitalna okazja dla United! Świetną kontrę wyprowadził Rafael, a idealnej okazji do podwyższenia wyniku nie wykorzystał Kagawa.

• Uspokoiła nam się mocno teraz gra. United nastawili się do gry z kontry, a goście nie mają pomysłu, jak zagrozić rywalowi.

• Niecelnie z dystansu uderzył teraz Danny Welbeck.

• Jak on tego nie strzelił?! Fantastycznie z lewej strony dośrodkował Kagawa, a do pustej niemal bramki, z bliskiej odległości nie trafił Smalling.

• Pozuelo uderzył przed chwilą z dystansu, ale zrobił to fatalnie.

• Kolejna miana u gości. Alvaro Vazquez za Shelvey'a.

• Nie jest to może całkiem inna drużyna niż w pierwszej połowie, ale widać dość dobrze, że poprawili gospodarze jakość gry. Można z naprawdę dużą przyjemnością na ich grę.

• Manchester United - SwanseaManchester United - Swansea

• Gooooooooool! 2:0! Dobre przejęcia Januzaja na połowie rywala, piłka trafiła do Evry, Francuz dograł do Welbecka, a ten sprytnie pokonał bramkarza.

• Sprzed pola karnego strzelał przed chwilą Shelvey, jednak pomocnik Swansea wyraźnie chybił.

• Dużo spokojniej mogą teraz grać piłkarze Davida Moyesa. Mają prowadzenie i mogą nastawić się na grę z kontry.

• Sprzed pola karnego uderzał przed chwilą Kagawa, ale Japończyk nieznacznie się pomylił.

• Bardzo ładna akcja Czerwonych Diabłów, ale nikt nie potrafił skorzystać z dośrodkowania Evry.

• Kapitalne otwarcie dla gospodarzy. W końcu udało się to, o co starali się w pierwszej połowie. Teraz prawdopodobnie bardziej nam się otworzy,

• Gooooool! Valencia! Dośrodkowanie z lewej strony, strzł Kagawy i skuteczna dobitka Ekwadorczyka!

• Goście zaczynają drugą połowę, wracamy do gry na Old Trafford...

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mecz ogląda się całkiem nieźle, choć nie padła jeszcze żadna bramka. Na takowe czekamy w drugiej połówce. Spotkamy się za około kwadrans.

• Wilfried Bony dostał żółtą kartkę za ostre wejście w nogi Fletchera. Sędzie popełnił chyba błąd, nie dając kartki czerwonej.

• Nieudane dośrodkowanie Shelvey'a z rzutu rożnego

• Dwie minuty doliczył Chris Foy do tej pierwszej połowy.

• I skończyło się stratą. Teraz przy futbolówce goście.

• Długo teraz rozgrywają piłkę Czerwone Diabły na połowie rywala, zobaczymy jak to się skończy.

• Ładną kombinacją popisali się teraz goście, ale słabym strzałem zakończył ją Shelvey.

• Żółta kartka za faul dla Rangela.

• Kolejna, kapitalna szansa dla mistrzów Anglii. Po bardzo ładnej akcji i świetnemu podaniu od Rafaela w idealnej sytuacji znalazł się Welbeck, ale nie trafił on nawet w światło bramki.

• Teraz Bony uderzył głową, po dośrodkowaniu z prawej strony, ale nie sprawił tym kłopotów hiszpańskiemu bramkarzowi

• Niezły strzał Fletchera na granicy pola karnego, jednak piłka nieznacznie minęła bramkę.

• Ładna akcja lewą stroną w wykonaniu gospodarzy, ale w zamieszaniu w szesnastce górą wyszli piłkarze Swansea

• Przed chwilą strzał Evry z lewej strony pola karnego spokojnie wyłapał bramkarz.

• United oddali więcej groźnych strzałów, ale w samym rozgrywaniu piłki, lepiej prezentują się piłkarz Laudrupa. Szczególnie w środku pola bryluje były piłkarz Liverpoolu, Jonjo Shelvey.

• Te pierwsze 20 minut meczu było dość wyrównane, ale to gospodarze stworzyli sobie już dwie świetnie okazje do strzelenia bramki. Na szczęście dla Łabędzi, nie potrafili ich skutecznie wykończyć.

• Kontuzje złapał Canas, w jego miejsce na boisko wszedł Chico Flores.

• i znów było blisko! Januzaj trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego!

• To powinno być 1:0! Trochę przypadkiem piłka w polu karnym znalazła Valencię, a strzał tego zawodnika świetnie obronił Tremmel

• Teraz nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Januzaj, ale poradzili sobie obrońcy Swansea z tym zagrożeniem.

• I przed chwilą mieliśmy pierwszy strzał na bramkę. Sprzed pola karnego przymierzył Shelvey, ale nie sprawił on żadnych kłopotów De Gei.

• Początek, te pierwsze minuty bardzo spokojne. Inicjatywa nieznacznie po stronie United, jednak na razie nie robią oni za wiele, by objąć prowadzenie.

• Chris Foy daje znak, gospodarze zaczynają mecz. Liczymy na naprawdę dobry mecz!

• Piłkarze i jednych i drugich już wyszli na boisko, za chwilę będziemy mieli pierwszy gwizdek.

• Obie te drużyny spotkały się ze sobą niedawno w ramach rozgrywek o Puchar Anglii. Gospodarzem tego meczu były Czerwone Diabły które przegrały 1:2.

• Jako, że do pierwszego gwizdka zostało jeszcze dość sporo czasu, zapraszam do jego zapowiedzi. Można ją znaleźć tutaj.

• Ławka rezerwowych Swansea: Cronell, Richards, Chico, Taylor, Lucas, Vuzquez Donnely

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Lindegaard, Buttner, Cleverley, Giggs, Zaha, Lingard, Hernandez

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy, na jakie zdecydowali się obaj szkoleniowcy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

• Witamy! Już za około 45 minut,na Old Trafford Manchester United podejmował będzie Swansea City. Na relację live z tego wydarzenia, zapraszam serdecznie, Damian Wiśniewski.