Newcastle United

2

Chelsea Londyn

0

• Sędzia kończy spotkanie. Jesteśmy świadkami niespodzianki. Chelsea przegrywa niespodziewanie acz zasłużenie 0:2.

• 5 minut dolicza sędzia

• G o o l ! G o o l ! G o o l ! ! ! ! ! ! Remy trafia od słupka do siatki Cecha!!!!!!!! Będziemy świadkami niespodzianki!!!!!

• Niewiele minut dzieli nad od zakończenia meczu i od sporej niespodzianki

• Hazard strzela tuż obok prawego słupka!!!!!

• Obertan zmienia strzelca bramki Gouffrana

• Tim Krul specjalnie nie spieszy się z wyprowadzaniem piłki i rozpoczęciem gry.

• Co za okazja Chelsea!!! Najpierw Eto a po chwili Wilian groźnie strzelali na bramkę Krula ale szczęście było przy gospodarzach

• Ramires za dyskusję z arbitrem ogląda kartkę

• Kwadrans do zakończenia meczu.

• David Luiz ogląda żółtą kartkę w tym meczu za faul bez piłki

• Mapou Yanga-Mbiwa zagrywa piłkę ręką ale było to przypadkowe zagranie w polu karnym

• Loic Remy w ostatniej chwili zablokowany przez Terryego. Byłoby 2:0!!

• Schurrle zmienia Lamparda - szybka reakcja trenera Chelsea

• G o o o o o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Kapitalnie dośrodkowuje Cabaye wprost na głowę Gouffrana, który z bliska śliczną główką trafia do bramki!!!!!!!

• Zaczął się mecz! Niespodziewanie to Newcastle jest stroną przeważającą!

• Ostatnie minuty to kilka doskonałych szans gospodarzy. Być może w końcu piłkarze Jose Mourinho zauważą, że nie zdobędą za darmo dziś punktów

• Ameobi zszedł a wszedł Cisse

• Wilian na boisku

• Podwójna zmiana w zespole gości....Torres schodzi

• Sissoko oraz Loic Remy mieli kapitalne okazje do pokonania Cecha jednak bramkarz Chelsea spisał się wyśmienicie.

• Ależ okazję po godzinie gry mieli gospodarze. Ameobi minął Ramireza i Luiza ale zamiast mocno uderzać na bramkę praktycznie podał piłkę Cechowi.

• Newcastle schowane głęboko na swojej połowie raz po raz wyprowadza kontry. Chelsea natomiast nie potrafi przeprowadzić jednej, zwycięskiej akcji.

• Chyba Belg będzie mógł wrócić do gry.

• Hazard kontuzjowany i opatrywany na murawie.

• Anita zmienia Tiote

• Niestety niewiele różni się początek pierwszej części od tego co widzieliśmy przed przerwą.

• Torres brzydko sfaulował w środku boiska rywala. Sędzia jednak nie pokazał Hiszpanowi kartki

• Mourinho coraz bardziej nerwowo spaceruje przy linii bocznej boiska

• Torres wyszedł sam na sam z bramkarzem ale arbiter pokazał słusznie pozycję spaloną.

• Rozpoczynamy drugą połowę

• Czekamy na początek drugiej połowy spotkania

• Arbiter kończy deszczową pierwszą połowę. Nie oglądaliśmy zbyt wielkiego widowiska ale może po przerwie się to zmieni.

• 1 minutę doliczył sędzia

• Luiz próbuje bardzo nieudanie oddać strzał z daleka

• Ivanovic faulowany przez Sissoko, który ogląda żółtą kartkę.

• Po uderzeniu głową Terryego Davide Santon wybija piłkę z linii bramkowej

• Nie może zachwycać poziom tego spotkania publiczność na stadionie i widzów zgromadzonych przez telewizorami. Emocji niewiele, okazji także niewiele.

• Petr Cech przed momentem zaliczył kontakt z piłką po podaniu od kolegi z zespołu.

• Newcastle na swojej połowie rozgrywa piłkę nie umiejąc za bardzo przedrzeć się pod bramkę Cecha

• Dwa kwadranse deszczowego meczu za nami. Jak do tej pory z pewnością tempem gry zachwyceni być nie możemy ale być może to się zmieni.

• Eden Hazard nie doszedł do dalekiego podania Ivanovića i od bramki rozpocznie Krul.

• Doskonale jak do tej pory radzą sobie Sroki w obronie nie pozwalając na wiele graczom w niebieskich koszulkach

• Ashley Cole mocno wstrzela piłkę w pole bramkowe Krula ale bramkarz gospodarzy sobie dobrze poradził

• Kolejny raz Hazard faulowany w pobliżu pola karnego gospodarzy

• Gouffran za mocno podaje do Ameobiego i od bramki Cech

• Dwójkowa akcja Hazard-Mata kończy się w polu karnym interwencją obrońcy.

• Posiadanie piłki 62-38 na korzyść gości.

• Eden Hazard miał świetną okazję na oddanie zaskakującego uderzenia ale trafił w ...Toressa.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Terry trafia w poprzeczkę!