Newcastle United

0

Manchester City

2

• Koniec. Kto wie jakby wyglądał mecz gdyby nie błąd sędziego w pierwszej połowie. A tak goście przynajmniej do jutra zostają liderem.

• G o o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! !! Negredo sam na sam z Krulem i mamy 2:0 !!

• 7 minut doliczył sędzia do regulaminowych 90

• Steven Taylor z linii bramkowej wybił piłkę po strzale Negredo

• Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry choć w związku z kontuzją Nasriego z pewnością kilka minut zostanie doliczone

• Kombinacyjna akcja gości kończy się...pozycją spaloną....

• Odpowiedź gości i uderzenie Nasriego w środek bramki broni Krul

• Kapitalne dośrodkowanie w pole karne do Remy'ego, który znalazł się sam przed Hartem ale bramkarz gości kapitalnie nogami obronił !!!

• Dużo nerwowości na boisku i dużo nieprzepisowych zagrań.

• Negredo do Navasa - ten wpada w pole karne i wywalcza rzut rożny

• Trzeba przyznać, że jeżeli nawet Newcastle dziś przegra to za postawę w pierwszych 15 minutach gospodarzom należą się duże brawa.

• Garcia zmienia Toure

• Nieco ponad pół godziny do końca meczu i kolejny wolny dla Newcastle. Ale piłka w rękach Harta

• Mike Williamson zagrywa niedokładnie w pole karne gości i piłkę spokojnie łapie Hart.

• O dziwo pierwsze minuty drugiej połowy to dominacja Newcastle. Gospodarze wcale nie zamierzają odpuścić faworytowi.

• Navas zmienia Dżeko

• Tiote za faul taktyczny ogląda kartkę

• Pierwszy strzał w drugiej połowie autorstwa Anity łatwo broni Hart

• Zaczynamy 2 połowę meczu

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszam po przerwie.

• 2 minuty dolicza arbiter

• Zabaleta fauluje Sissoko

• Ostatnie minuty pierwszej połowy. Czy rozdrażnieni gospodarze "ukłują" jeszcze raz Manchester

• Fernandinho za faul

• Zaognienie sytuacji na boisku to efekt nieuznanej bramki dla Newcastle. Powtórki pokazały, że był to błąd sędziego

• Cabaye także ogląda kartkę

• Moussa Sissoko ogląda kartkę za niesportowe zachowanie

• Mamy kontrowersje. Piłka po bombie Tiote wpadła do siatki ale po konsultacji z bocznym podjął decyzję o nieuznaniu bramki sygnalizując pozycję spaloną!

• Spokojnie na swojej połowie Newcastle rozgrywa piłkę. Jednak im bliżej bramki gości tym ta gra wygląda gorzej.

• Ostatnie 15 minut pierwszej połowy przed nami.Obraz gry niewiele się zmienia - poza tym, że o ile w pierwszych minutach po bramce Dzeko zawodnicy Newcastle nie potrafili nic pod bramką Harta skonstruować teraz wygląda to zdecydowanie lepiej.

• Dośrodkowanie Cabaye'a w pole karne bardzo nieudane i spokojnie wybijają piłkę zawodnicy w niebieskich koszulkach

• Ojjjjj..............Remy wychodzi sam na sam z bramkarzem ale niestety dla gospodarzy...jest na pozycji spalonej

• Taylor przed momentem był w dogodnej sytuacji bramkowej ale Hart wyczuł jego intencje. Trzeba jednak zauważyć, że zawodnik Pardew był na pozycji spalonej czego nie zauważył sędzia

• Kwadrans meczu za nami, który przebiega zdecydowanie pod dyktando gości. Newcastle nie ma dziś piłkarskich argumentów aby przeciwstawić się rywalom.

• Silva dośrodkowuje do Negredo i ten głową uderza minimalnie niecelnie nad bramką

• Taylor brzydko wyciął Dżeko i będzie wolny dla gości

• Remy walczy z Fernandinho ale źle zagrywa piłkę w pole karne. Poszła szybka kontra i niewiele brakowało a mielibyśmy drugą bramkę w tym meczu

• MC kapitalnie rozpoczął to spotkanie. Widać, że podopieczni Pellegriniego są w doskonałej formie

• G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! Przepiękna akcja gości. Zaczął Silva, podał do Kolarova ten wyłożył piłkę Dżeko, który z bliska wpakował piłkę do siatki !!!

• No i całkiem niespodziewanie pierwszy korner wywalczyli gospodarze

• Świetne wejście Aleksandar Kolarova w pole karne gospodarzy ale dobrze zagrała obrona Newcastle zatrzymując ten atak

• Bardzo agresywnie i zdecydowanie rozpoczęli to spotkanie gospodarze tak jakby chcieli zaskoczyć rywali.

• I mamy pierwszy gwizdek sędziego!

• Wszystko gotowe za moment początek meczu!

• Jeżeli piłkarze Pellegriniego wygrają to awansują na pozycję lidera - zapowiadają się więc ogromne emocje

• Rezerwowi gości: Costel Pantilimon, Micah Richards, Joleon Lescott, Gaël Clichy, James Milner, Javi Garcia, Jesús Navas

• Rezerwowi gospodarzy: Robert Elliot, Massadio Haidara, Hatem Ben Arfa, Dan Gosling, Sylvain Marveaux, Sammy Ameobi, Papiss Demba Cisse

• Już za 45 minut początek najciekawszego chyba spotkania w tej kolejce Premier League. Newcastle podejmie Manchester City.