Chelsea Londyn

3

• Arbiter kończy spotkanie. Chelsea wygrywa 3:1.

• 4 minuty dolicza arbiter do regulaminowych 90

• W momencie gdy wydawało się, że Norwich poszuka zwycięskiej bramki to goście pokazali klasę. Przepiękna kontra w wykonaniu Oscara i bramka "stadiony świata" Wiliana rozstrzygnęła ten mecz.

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Nokaut !!! Wilian uderza lewą nogą z narożnika pola karnego wprost w okienko !!! Bramka stadiony świata!!!

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Kontratak najwyższej jakości w wykonaniu Chelsea. Po rzucie rożnym Norwich szybką kontrę przeprowadził Oscar. Piłka po błędzie Tetteya dotarła do Hazarda, który mocnym uderzeniem pokonał bramkarza!!

• Nathan Redmond pięknym wejściem w pole karne wywalczył korner. Norwich przed szansą na sensacyjny wynik

• Jakże inne widowisko oglądamy w drugiej połowie. Chelsea została ukarana za minimalizm a ambitni gospodarze szukają szansy na zwycięską bramkę.

• Wilian zmienia Mate

• Redmond na boisku

• Robert Snodgrass przed doskonałą szansą na gola po uderzeniu z 16 metrów!! Piłka mija jednak poprzeczkę

• Samuel Eto'o zatrzymany na 5 metrze przed bramką

• Mniej niż kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu gry. Jose Mourinho ma prawdziwy kłopot,

• Ashley Cole zakończył udział w tym meczu.

• Hazard na boisku

• Ba schodzi wchodzi Eto'o

• Hooper na boisku...

• van Wolfswinkel dośrodkowuje z prawej strony wprost w ręce Cecha

• Frank Lampard z wolnego wprost w mur. Będzie korner

• André Schürrle faulowany 18 metrów przed bramką przez Tetteya, która ogląda kartkę

• G o o o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Anthony Pilkington pięknie z 4 metrów uderza głową i pokonuje Petra Cecha!!! Ta bramka z pewnością należała się zawodnikom Norwich za postawę w drugiej połowie.

• 25 minut do końca meczu a jeszcze żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany

• Oj oj oj - Oscar fatalnie uderza z 8 metrów !!! To powinno być 2:0 dla gości

• Nerwowo na boisku. Oscar za brzydki faul ogląda kartkę

• Godzina gry za nami. Będzie kolejny korner dla popularnych kanarków

• Pozycja spalona jednego z graczy Norwich. Pierwsze już prawie 15 minut to dominacja gospodarzy. Chelsea wygląda tak jakby chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Przed chwilą znów Snodgrass był popychany w polu karnym.

• Anthony Pilkington tym razem wykonywał rzut wolny z 30 metrów - piłka jednak przeleciała nad bramką. Gra Chelsea w drugiej połowie jest bardzo daleka od dobrej.

• Anthony Pilkington po indywidualnej akcji uderza obok lewego słupka bramki Petra Cecha

• Frank Lampard za mocno podał do Ivanovica po polem karnym Petra Cecha

• Pilkington padł w polu karnym gości ale znów sędzia pozostał niewzruszony

• Oscar zablokowany w polu karnym Norwich

• Ależ pięknie zagrywa Ramires do Ba a ten kapitalnie pięta oddaje strzał. Piłka o centymetry mija słupek!

• The Blues rozpoczyna drugą połowę meczu!

• Za moment wracamy do meczu

• Koniec 1 połowy.

• 1 minuta doliczona

• W końcówce pierwszej połowy rzut rożny dla gości oczywiście po akcji...Demba Ba.

• W ostatnich minutach coraz więcej zaczyna się dziać pod bramką Chelsea. Tym razem uderzał z 16 metrów wysoko nad bramką Robert Snodgrass

• Za bardzo pozwolili pograć piłką zawodnicy gości gospodarzom i niewiele brakowało aby Norwich po uderzeniu Tettey'a wyrównał.

• Zdecydowanie spadło tempo tego meczu. Dużo gry w środku boiska, dużo fauli i autów w tej części boiska

• Już drugi raz w tym spotkaniu wydaje się, że arbiter popełnia błąd na korzyść Chelsea nie dyktując rzutu rożnego dla Norwich

• Demba Ba będąc sam w polu karnym zdecydował się na uderzenie, które było bardzo niecelne.

• Dwa kwadranse meczu za nami. Niewiele nowego dzieje się na boisku. Chelsea prowadzi grę a gospodarze próbują sporadycznie odgryzać się rywalowi.

• Kolejny brzydki faul Ricky van Wolfswinkela na Luzie - tym razem tylko kończy się na rozmowie z arbitrem

• Mata faulowany w środku boiska przez Snodgrassa

• Oscar zagrywa do Schürrle, który jednak nie dochodzi do futbolówki. Od bramki bramkarz Norwich

• van Wolfswinkel staną sam przed bramką Cecha ale zamiast strzelać od razu przyjmował piłkę i piłkę zdążyli wybić obrońcy

• Ba na spalonym po zagraniu Ivanovica

• Demba Ba gdyby był odrobinę bardziej skuteczny mógłby już mieć hat tricka na koncie. Zawodnik Chelsea jednak znów zagrał niedokładnie.

• Znów ładna akcja gospodarzy ale w jej ostatniej fazie nastąpiło niedokładne zagranie i od bramki rozpocznie Petr Cech

• Doskonale Demba Ba znalazł się przed bramką Norwich ale uderzenie Demba Ba o milimetry mija słupek

• Pierwsza ładna akcje gospodarzy. Szwed Martin Olsson dośrodkował z lewej strony ale Cech spokojnie piłkę złapał

• Dziesięć minut meczu za nami. Nic nie zmienia się w obrazie gry. Norwich na swojej połowie kurczowo trzyma się własnego pola karnego a Chelsea spokojnie kontroluje mecz.

• Optyczna przewaga gości od samego początku meczu. Norwich jak narazie nie potrafi wyjść z własnej połowy.

• Po tak szybkim strzeleniu bramki dużo łatwiej będzie się grało podopiecznym Jose Mourinho. A jak zachowają się gospodarze? Wszak nie wygrali oni od 9 spotkań z Chelsea.Zapraszam na naszą relację!

• G o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Kapitalny początek The Blues. Po akcji Demba Ba Oscar uderza tuż przy prawym słupku bramki Norwich.

• W polu karnym pada Demba Ba ale arbiter pozostaje niewzruszony.

• André Schürrle próbował wystawić piłkę Ramiresowi ale wmieszał się w to wszystko bramkarz gospodarzy łapiąc piłkę

• Anthony Pilkington utyka po tym jak Luiz przypadkowo zahaczył zawodnika gospodarzy po oddaniu strzału

• Zaczynają gospodarze!

• Losowanie stron i za chwilę początek meczu

• Wydaje się, że nic nie może odebrać dziś pewnych 3 punktów gościom ale jak to zwykle bywa takie przypuszczenia przed meczem moga być złudne.

• Witamy na boisku zawodników obu zespołów. Piękne słońce powitało obie drużyny

• Już za kwadrans początek spotkania.

• Rezerwowi Norwich: Mark Bunn, Steven Whittaker, Bradley Johnson, Nathan Redmond, Gary Hooper, Johan Elmander, Ryan Bennett

• Rezerwowi Chelsea: Mark Schwarzer, Gary Cahill, César Azpilicueta, Michael Essien, Eden Hazard, Willian, Samuel Eto'o

• Chelsea już za godzinę spróbuje dołączyć do ścisłej ligowej czołówki. Czy The Blues uda się wygrać z Norwich? Relację na żywo rozpoczynamy już teraz.