• Pewna i przekonywująca wygrana gości.

• 4 minuty dolicza sędzia

• Nathaniel Clyne ukarany żółtą kartą za brzydki faul na rywalu

• Essien za Hazarda na ostatnie minuty

• G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Oscar sam na sam z bramkarzem i Chelsea prowadzi już 3:0 !!!

• Zawodnicy w ostatnich minutach grają już w "chodzonego"

• Słabiutko wygląda w drugiej połowie gra Świętych. Chelsea w tej części zdecydowanie dominuje i jest bliższa trzeciej bramki niż gospodarze kontaktowej

• Ward-Prowse zmienia Davisa

• Ostatni kwadrans tego spotkania przed nami.

• Lambert za Corka

• G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Fernando Torres dobija piłkę do bramki po wrzutce Oscara !!!!!

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszam za kwadrans

• 4 minuty dolicza arbiter do pierwszej połowy

• OJJJJ....Torres fatalnie kopnął piłkę na bramkę gospodarzy.

• Dwójkowa akcja Torres - Hazard kończy się jednak stratą piłki

• Trochę chaosu w ostatnich minutach w środku pola.

• Z ogromną łatwością przedarł się pod pole karne Davisa Torres. Hiszpan jednak znów nie trafia do bramki

• Wreszcie przebudzili się gospodarze. W obrębie 2 minut mieli 3 dogodne sytuacje do zdobycia gola a najlepszej z nich nie wykorzystać Adam Lallana, który na 5 metrze został zablokowany przez A.Cole'a

• Trzecia w krótkim czasie akcja Torresa, któremu jednak brakuje wykończenia akcji

• Dejan Lovren popełnia katastrofalny błąd tracąc piłkę blisko pola karnego gospodarzy na rzecz Torresa. Hiszpan jednak uderza za lekko i bramkarz gospodarzy odbił piłkę na rzut rożny