• zmiana

• Wielkich emocji w ostatnich minutach nie oglądamu

• Ostatnia zmiana w zespole gości

• Ramirez zmienia Lallana

• G o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Adam Johnson posyła bombę z lewej strony pola karnego i Boruc nie miał żadnych szans!!

• 25 minut do końca meczu. Gospodarze z całych sił próbują odrobić stratę jednak defensywa z Borucem w bramce jest jak do tej pory prawie nazawodna

• zmiana nr 1

• Uderzenie głową Davisa po dośrodkowaniu z rzutu wolnego kończy się strzałem w prost w ręce bramkarza

• Calum Chambers uderza z 25 metrów ale dobrze broni Mannone

• Zamieszanie pod bramką Boruca kończy się jednak bez efektu dlaa gospodarzy na wyrównanie

• Zamieszanie pod bramką gospodarzy kończy sie rzutem wolnym dla Świętych

• Gramy drugą połowę bez zmian

• 2 minuty dolicza arbiter

• Końcówka pierwszej połowy przed nami. Czy zobaczymy jeszcze bramki?

• za faul

• Zapowiada się ciekawa i interesująca końcówka pierwszej połowy

• G o o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalna odpowiedź główką Boriniego kończy się golem kontaktowym

• G o o o o o o o o ! ! ! ! ! ! !Dejan Lovren wykorzystuje świetne dośrodkowanie w rzutu rożnego i mamy 0:2

• Niewiele ciekawego dzieje się w tym momencie na boiku

• Starcie w środku boiska jednak bez interwencji arbitre

• Rickie Lambert w indywidualnej akcji strzela minimalnie obok bramki!!! To mogła być świetna okazja!!!

• Gospodarze grają całkiem spokojnie i niezrozumiale - jakby to on i prowadzili.

• Spokojna wymiana piłki między oba zespołami w środku pola

• Spokojny początek tego meczu. Goście szybko strzelili gola i prowadzą grę. A przed momentem Lee Cattermole zobaczył żółtą kartkę

• Po stracie bramki gospodarze próbują się odgryźć ale obrona pozostaje niewzruszona

• G o o o l ! ! !! ! ! ! !Rodriguez mocnym uderzeniem z 20 metrów trafia do bramki!!!

• W pierwszych minutach Sunderland schowany na własnej połowie czeka na kontry

• Gramy!!!

• Rezerwowi gości: K. Davis,N. Clyne,M. Yoshida,Ramírez,J. Ward-Prowse, Guly, J. Hooiveld

• Rezerwa gospodarzy: C. Gardner, S. FletcherO. Celustka, J. Pickford, J. Colback, E. Giaccherini, V. Roberge

• Dzisiaj Boruc będzie musiał zatrzymać piłkarzy przedostatniej drużyny w tabeli. Mimo że Sunderland jest tak nisko, to wcale nie strzela mało goli. W lidze są gorsze drużyny. W 21 meczach podopieczni Gustavo Poyeta zdobyli 19 bramek. Polak szczególnie musi zwrócić uwagę na Adama Johnosona (cztery gole) i Stevena Fletchera (trzy gole).

• Polski bramkarz to w tym sezonie kluczowy gracz Southampton. W czasie kiedy był kontuzjowany, Święci wygrali tylko jedno spotkanie i wypadli z czołówki. Przed tygodniem pokonali jednak West Bromwich Albion 1:0. W końcówce meczu Artur Boruc obronił strzał z bliska Shane'a Longa. Irlandczyk przyznał potem, że nie wie jak Polak zdołał go powstrzymać.

• Czy Boruc zatrzyma rywali? Transmisja na żywo już od 13:45