• Ostatni gwizdek sędziego! Derby Londynu na remis!

• 4 minuty dolicza sędzia

• Defoe technicznie z 16 metrów i znów minimalnie obok bramki

• Ale piękne uderzenie Sigurdssona !! Piłka po uderzeniu Islandczyka o centymetry minęła słupek!!

• Ostatnie 5 minut meczu. Czy grająca w osłabieniu Chelsea zdoła obronić remis? A może piłkarze Mourinho zdobędą zwycięską bramkę?

• W końcówce czekają nas z pewnością ogromne emocje

• G o o o o o o o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! ! Terry wyrównuje stan meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Juana Maty!!

• Vertonghen brzydko fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę

• Chadli zmienia Towsenda

• 30 minut do końca meczu - zobaczymy jeszcze gole?

• Z 16. metrów strzela Eden Hazard ale z łatwością broni ten strzał Lloris

• Ivanović za dyskusję z arbitrem

• Piłka w siatce po uderzeniu Maty ale arbiter kilka sekund wcześniej przerwał grę z powodu spalonego

• Totenham po raz pierwszy znalazł się przez dłuższą chwilę pod bramką Chelsea.

• Świetnie bramkarz Tottenhamu zatrzymuje Hiszpana Torresa. Chelsea się zdecydowanie obudziła!

• Christian Eriksen za faul taktyczny

• 2 minuty doliczył sędzia

• Piękne wejście prawą stroną Paulinho ale trafia w boczną siatkę

• Oscar uderza z 16 metrów i kapitalnie broni bramkarz gospodarzy!!

• Andros Towsend za symulowanie ogląda kartkę

• Hazard uderza z 20 metrów na bramkę gospodarzy i piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny. Po chwili głową strzela Terry i znów rykoszet ratuje bramkarza.

• Zaostrza nam się spotkanie. Dean musi coraz częściej interweniować.

• Dawson uprzedza Hazarda i wybija piłkę poza końcową linię

• Obi Mikel po indywidualnej akcji będąc przed bramką Tottenhamu zagrywa wprost do bramkarza

• Ramires złapany na pozycji spalonej po zagraniu Luiza

• Po zdobyciu bramki Tottenham prowadzi grę. Goście nie potrafią zbudować akcji, która w jakikolwiek sposób zagroziłaby bramce Llorisa

• Tym razem kontuzjowany leży Dembele.

• Ajjjjjj!!!!!! Ivanović w ostatniej chwili uprzedził Paulinho tuż przed bramką!!!

• G o o o o o o o o l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Gylfi Sigurdsson wykańcza piękną akcję Solgardo i Dembele i w sytuacji sam na sam z Cechem strzela do bramki!!!

• Bardzo wyrównane spotkanie oglądamy. Nikt nie potrafi zrobić większej przewagi

• Kolejny faul na Hazardzie w środku pola. Zawodnik Chelsea jest najwyraźniej trudny do upilnowania dla gospodarzy

• Powoli mija pierwszy kwadrans tego meczu. Wielkich fajerwerków nie oglądaliśmy ale na poziom spotkania nie możemy narzekać

• Vertonghen oddał pierwszy strzał na bramkę Chelsea w tym meczu. Uderzenie Belga jednak niecelne

• Belg powinien zaraz wrócić na boisko

• Hazard leży na boisku. Widać, że ma rozprute getry. Przerwa w grze.

• Lloris w ostatniej chwili zatrzymał Hazarda na linii pola karnego

• Spokojny początek meczu. Oba zespoły skupiły się w pierwszych minutach na obustronnym badaniu swoich możliwości.

• Christian Eriksen wykonał pierwszy korner w tym spotkaniu. Piłkę jednak spokojnie złapał Petr Cech

• Jakże ładna walka w środku boiska o piłkę w wykonaniu obu drużyn i co najważniejsze gra czysta bez fauli.

• Od bramki rozpoczyna bramkarz Kogutów po niedokładnym zagraniu Torresa.

• Chelsea rozpoczyna Derby Londynu!!

• Wszystko już gotowe! Za moment zaczynamy spotkanie!

• Mike Dean za moment da gwizdkiem sygnał do rozpoczęcia meczu

• Oba zespoły już na murawie. Za moment początek spotkania!!! Trwa właśnie powitanie obu zespołów

• Pora na wielkie sportowe emocje!!!!

• W sobotni wczesne popołudniu spotkają się druga z czwartą drużyną w tabeli. Goście ostatnio są w słabej formie - czy Koguty to wykorzystają?

• Rezerwowi Tottenhamu: Brad Friedel, Vlad Chiriches, Lewis Holtby, Nacer Chadli, Sandro, Erik Lamela, Jermain Defoe

• Rezerwowi gości: Mark Schwarzer, Gary Cahill, César Azpilicueta, Michael Essien, Juan Mata, Andre Schürrle, Samuel Eto'o

• Derby Londynu to jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki angielskiej Premier League. A jeżeli tak to nie może zabraknąć relacji z tego spotkania w Ekstraklasa.net. Zapraszamy już za 50 minut na początek miejmy nadzieję tego pasjonującego meczu!