Tottenham Hotspur 0 - 1 Newcastle United

Tottenham Hotspur

0

Newcastle United

1

• Koniec!!!!! Tim Krul cieszy się z końcowego gwizdka! Wie, że to dzięki niemy goście wywiozą z Londynu komplet punktów!!

• 5 minut dłużej potrwa to spotkanie

• Dawson nieodpowiedzialnie fauluje rywala i pobłażliwości arbitra zawdzięcza to, że nie zobaczył kartki czerwonej

• Christian Eriksen z rzutu wolnego bardzo mocno kieruje piłkę w stronę bramki ale Krul znów spokojnie wybija piłkę

• Ostatnie minuty meczu. Gospodarze próbują rzucić wszystko na jedną kartę ale Krul jest nie do pokonania!!!

• Obertan melduje się na boisku

• I znów Krul kapitalnie odbija piłkę po rzucie rożnym i strzale głową jednego z rywali

• Co dziś wyprawia Krul!!!! Paulinho strzelał tym razem z 8 metrów i nie znalazł sposobu na Holendra

• Ostatnie 10 minut meczu przed nami. Tempo meczu spadło ale od czasu do czasu oglądamy ciekawe akcje ofensywne pod obiema bramkami.

• Soldado kapitalnie przyjmuje piłkę, odwraca się, uderza...i jest na spalonym

• Alan Pardew zaraz wprowadzi kolejnego rezerwowego w swoim zespole

• Cisse zmienia strzelca dotychczas jedynek bramki Loic'a Remy'ego

• Tottenham organizuje atak pozycyjny ale Newcastle kapitalnie się broni. Posiadanie piłki 70 % - 30 % dla Kogutów

• Sigurdsson robi miejsce na boisku dla Defoe

• Będzie ostatnia zmiana w zespole gospodarzy....

• Tim Krul próbuje zwalniać grę ale arbiter pokazuje, że doliczy wszystkie brakujące minuty

• Czy popularne Sroki znów sprawią niespodziankę?

• Sissoko za faul oglada kartkę

• Anita za Ameobiego

• W odpowiedzi Sissoko bliski pokonania Friedela!!!

• Pierwsze 10 minut drugiej połowy wynagradza nam pierwszą połowę. Co za sytuacje, co za gra!!!

• Przepiękna, fenomenalna interwencja Krula po uderzeniu z rzutu wolnego!!!

• Debuchy ogląda kartkę za faul na Paulinho

• Sandro z 30 metrów uderza mocno na bramkę Krula ale piłka przelatuje minimalnie obok bramki!!

• Andros Townsend próbuje dośrodkowywać słabszą prawą nogą i za każdym razem wychodzi mu to fatalnie

• Ostatnie 5 minut pierwszej połowy przed nami. Czy jeszcze coś w tej części meczu zdąży się wydarzyć?

• Ameobi trafia do siatki...ale asystent pokazuje pozycję spaloną///

• No nie zachwyca ten fragment tego meczu. Może piłkarzom za ciepło?

• Tempo spotkania spadło. Newcastle nie dązy do zdobycia kolejnych bramek a Tottenham gra niedokładnie.

• Remy wrócił na murawę i gramy dalej.

• Remy opatrywany na murawie

• Soldado świetnie uderza piłkę głową a jeszcze lepszą interwencją popisuje się Krul!!

• Friedel rozpoczyna od własnej bramki

• Jan Vertonghen uderza z 30 metrów z rzutu wolnego obok prawego słupka

• Tottenham co raz bardziej aktywniej próbuje atakować bramkę Krula jednak Newcastle 40 metrów od własnej bramki dobrze się broni

• Dużo walki w środku boiska, dużo jednak także niedokładnych podań. Za nami już prawie 25 minut meczu.

• Podobna do tej po której padła bramka sytuacja znów z udziałem Loic Remy ale tym razem arbiter podniósł chorągiewkę pokazując spalonego

• Tottenham próbuje odrabiać stratę ale jak do tej pory nic nie są w stanie gospodarze zrobić

• Moussa Sissoko nie trafił dobrze głową w piłkę tuż przed bramką Friedela!!! Newcastle blisko podwyższenia wyniku!

• Wydawało się, że to gospodarze pierwsi zdobędą gola a tutaj niespodzianka. Newcastle wykorzystuje jedną ze swoich kontr i mamy gola dla gości.

• G o o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! Perfekcyjne wykończenie kontrataku przez Loica Remy, który mija bramkarza i spokojnie strzela do pustej bramki!!!

• Loic Remy wychodzi sam na sam z Friedelem ale Chiriches w ostatniej chwili wybija piłkę. Po chwili znów kapitalnie broni bramkarz gospodarzy!

• Roberto Soldado oddaje pierwszy niecelny strzał na bramkę Krula. Uderzenie głową przechodzi jednak nad bramką.

• Vlad Chiriches mocno dośrodkowuje piłkę w pole karne ale Krul spokojnie łapie piłkę

• Szybko próbowali rozgrywać akcję goście ale sędziowie przerwali tą akcję pokazując pozycję spaloną

• Jan Vertonghen urwał się prawą stroną ale został w ostatnim momencie skutecznie zablokowany

• Mocne słońce w Londynie nie będzie ułatwiało dziś życia zawodnikom a szczególnie bramkarzom. Jak na razie spokojny początek, głównie w środku pola toczy się gra.

• Gramy!!

• Przed spotkaniem minuta ciszy poświęcona ofiarom wojen. Od Anglików kibice w Polsce powinni się uczyć tego co to znaczy minuta ciszy. Szczególnie ci z PGE Areny.

• Rezerwowi gości: F. Coloccini, V. Anita, P. Cissé, H. Ben Arfa, R. Elliot, G. Obertan, Sammy Ameobi

• Rezerwowi gospodarzy: Gomes, Y. Kaboul, A. Lennon, E. Lamela, L. Holtby, J. Defoe, Sandro

• Mecz Tottenham kontra Newcastle rozpocznie się już za 12 minut. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu.