Tottenham Hotspur

0

West Ham United

3

• Holtby podchodzi do piłki ale piłka po murze wychodzi poza boisko i Lee Probert kończy te zawody. West Ham pokonuje Tottenham 0-3 i pnie sie w górę tabeli. Koguty pozostaja na 6. miejscu w tabeli. Dziekujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na inne relacje!

• Ostatnia szansa na strzelenie honorowej bramki dla Kogutów. Rzut wolny z 25 metrów

• Do końca już niespełna 120 sekund. West Ham tym zwycięstwiem wygrzebie sie ze strefy spadkowej i awansuje na 13. pozycję

• Ten mecz potrwa jeszcze 4 minutki, bo tyle dołożył Lee Probert

• Ostatnia, taktyczna, zmiana w ekipie West Hamu. O'Brien za Noble'a

• Downing ze skaruje pola karnego ale bardzo niecelnie.

• Strzelec drugiej bramki, Vaz Te, zmieniony przez, wspominianego wcześniej, Joe Cole'a

• Soldado znalazł sie w polu karnym, oddał strzał ale jego uderzenie zablokowane. Rzut rożny.

• AVB przeprowadza ostnią zmianę. Za obrońcę, Naughtona, wchodzi pomocnik - Holtby.

• Diame za Collisona

• Morrison, minął jak tyczkę Dawsona, zastawił Verthongena, znalazł sie oko w oko z Llorisem i piekną, techniczną podcinką pakuje piłkę do bramki 0-3.!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! NOKAUT NA WHITE HART LANE. MORRISON!!!

• Paulinho z 11 metrów oddaje strzał głową, ale radzi sobie z nim bez najmniejszych problemów Jaaskelainen.

• kolejna zmiana Soldado za Eriksena

• Młoty na tym nie poprzestają, znów groźny atak gości. Tomkins z rpawej strony centrował w pole karne, ale jego zagranie, wybite przez obrońców, ląduje na rzucie rożnym.

• Znów szczęście sprzyja Młotom! Sam na sam z Llorisem wyszedł Vaz Te. Przegrał w prawdzie pojedynek z Francuzem, ale piłka po interwencji bramkarza, odbiła sie od niego i znalazła drogę do bramki. 0-2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL RICARDO VAZ TE!!!!!!!

• Chwilę przed zdobyciem bramki przy linii bocznej stał juz Joe Cole gotowy do wejścia na boisko. Gol zdobyty przez Reida zmienił decyzje Allardyce'a, który nakazał swojemu podopiecznemu usiąść jeszcze na ławce.

• Przed Tottenhamem 20 minut na sforsowanie defensywy Młotów. Końcówka zapowiada sie nader ciekawie

• Po rzucie rożnym, do piłki najwyzej wyskoczył Reid, którego strzał odbił się nieszcześliwie, jak od ściany, od Nolana. Dobitka juz przyniosła bramkę i w derbach Londynu goście prowadzą 0-1!

• GOOOOOOOOOOOL!!! Winston Ried wpisuje sie na liste strzelców

• Pierwsza zmiana w ekipie Kogutów. Eric Lamela zmienia Gylfi Sigurdssona. Przeciętny mecz Islandczyka.

• Strzał baaardzo niecelny Townsenda. W górne rzędy trybun. Dalej bez bramek.

• Przez pierwszy kwadrans drugiej odsłony, działo sie wiecej, niz przez całą pierwszą część gry. Czekamy na gole!

• Zagotowało się pod bramką Kogutów! Bardzo czujnie zachował sięLloris, który wybronił strzał jednego z napastników West Hamu. Dobitka przyjeta na ciało przez Dembele. Młoty reklamowały zagranie ręką, ale Belg przepisowo trzymał ręce przy ciele, także o rzucie karnym nie ma mowy.

• Od czasu do czasu, groźnie kontruja West Hamu. Po jednej z kontr w polu karnym znalazł sie Rat, którego dośrodkowanie zablkowali stoperzy Kogutów. Rzut rożny.

• Atomowy strzał Defoe z 18 metrów, nad bramka przenosi Jaaskelainen.

• Dośrodkowanie Erikssena z 35 metrów w pole karne Młotów, trafia do zamykającego Verthongena, ale nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę West Hamu.

• Oba zespoły przystępują po przerwie bez zmian.

• Kibice nie zdążyli wrócić jeszcze z toalety na drugą część meczu, a oko w oko z Jaaskelainenem znalazł sie Defoe, który przegrał pojedynek z Finem.

• Piłkarze na murawie i sędzia energicznym dmuchnieciem w gwizdek daje sygnał do rozpoczęcia drugiej połowy.

• W innym, równolegle rozgrywanym, spotkaniu, WBA prowadzi do przerwy z Arsenalem 1-0. U nas na razie bez goli, ale miejmy nadzieję, że po przerwie doczekamy się zmiany gry, a przede wszystkim zmiany rezultatu.

• Koniec pierwszej części gry. Na White Hart Lane bez bramek. Po przerwie powinniśmy doczekać sie zmian, tym bardziej, że Villas-Boas ma w kim wybierać.

• W samej końcówce pierwszej odsłony znów prawą strona groźnie zaatakowali gospodarze. Sigurdsson wstrzelił piłkę w pole karne ale ostatezcznie skończyło sie na strachu. Reid na rzut rożny, z którego nic nie wyniknęło.

• Do pierwszych trzech kwadransów, Lee Probert dodaje dodatkowe 180 sekund.

• Fenomenalne rozegranie rzutu wolnego. Do bardzo miękko podanej piłki zagrywanej przez Noble'a, doszedł Nolan, ale jego strzał minimalnie niecelny!

• Dobra okazja dla przyjezdnych. Rzut wolny bezposredni dla Młotów z około 20 metrów. Przy piłce Downing i Noble.

• Groźny wypad gości. Długa piłka do Vaz Te, który unika spalonego ale za bardzo wygonil się pod linie końcową boiska i jego dośrodkowanie ląduje w rękach Llorisa.

• Kolejny strzał Tottenhamu i znowu Paluinho. Jednak nie trafia czysto w futbolówkę i piłka bardzo daleko od celu.

• Rzut rożny dla West Hamu. Piłka z naroznika trafia do Reida, który pieczołowicie kryty oddaje niecelny strzał na bramkę Llorisa. Z 5 metrów Francuz.

• Znów prawą stroną przedzierał sie Townsend, który centruje do Paulinho. Ten oddaje strzał, który mija bramke Jaaskelainena.

• Po 23. minutach gry, posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść Tottenhamu, którzy futbolówke przy nodze mieli przez blisko 2/3 czasu.

• Z biegiem upływającego czasu gospodarze nabierają wiatru w żagle. Coraz częściej, podopieczni AVB, goszczą w polu karnym West Hamu. Jednak, póki co, akcje nie są kończone nawet strzałami na bramkę.

• Townsend huknął lewą nogą jak z armaty! Do szczęścia zabrakło niewiele. Jaaskelainen tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

• Ładny drybling Townsenda na prawej stronie boiska, zakończony dobrym dośrodkowaniem w pole karne z linii końcowej boiska, które ostatecznie wybite przez obrońców West Hamu.

• Korek w podeszwie, but na nodze, rękawice na dłoniach i można grać!

• Nietypowa sytuacja. Na boisku przerwa w grze związana z wymianą obuwia u Jaskaaleinena. U fina brakuje jednego kołka :)

• Paulinho z 30 m. Panu Bogu w okno. Jedyna dobra wiadomośc taka, że rywale nie mają kontry.

• Znów dał o sobie znać Sigurdsson. Jego uderzenie z ok. 20 metrów trafia jednak wprost w ręce bramkarza gości.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Prostopadłe podanie Sigurdssona, adresatem - paulinho, ale złe przyjęcie piłki brazyliczyjka uniemożliwia oddanie strzału na bramkę Jaaskelainena..

• Do dośrodkowania Downinga dochodzi Nolan, jednak uderza bardzo niecelnie i piłka znacznie mija bramkę.

• Błąd sędziego asystenta, który podnosi chorągiewkę do góry sygnalizujac spalonego, na którym nie był Demel. Byłaby dobra okazja do posłania piłki w pole karne Tottenhamu.

• Diame efektowanie przedzierał się w pole karne rywali, ale zatrzymany przez trzeciego obrońcę, piłka ląduje w rękach Llorisa.

• Rzut z autu na wysokości pola karnego Kogutów, ale nic groźnego z tego nie wyniknęło. Od bramki Lloris.

• Początek spotkania bardzo spokojny, żadna z drużyn nie chce forsować tempa, choć pomału zarysowuje się przewaga gospodarzy

• O duzym szczęsciu może mówić bramkarz Hugo Lloris, który wybijając piłkę ze swojego pola karnego trafił w Diame, alena jego szczęście futbolówka pofrunęła dalej.

• Pierwszy gwizdek pana Lee Proberta i zaczynamy wielkie granie na White Hart Lane!

• Młoty nie wygrały od 17. sierpnia w lidze. Od tamtego czasu zanotowali 5 spotkań bez zwycięsta, z czego aż 3 to porażki. Koguty w odmiennych nastrojach. W tym sezonie tylko raz schodzili z placu jako pokonani. Obie jedenastki, wyprowadzane przez swoich kapitanów, wychodzą już na murawę.

• Serdecznie zapraszamy na White Hart Lane, gdzie Koguty podejmą Młoty. Spotkanie zapowiada sie niezwykle frapująco. Tottenham nie chcąc tracić kontaktu z czołowką musi ten mecz wygrać, natomiast 3 oczka dla West Hamu oznaczają znaczny awans w tabeli. Zapowiada się prawdziwa walka na noże. Do derbów Londynu pozostaje już tylko 20 minut.