West Bromwich Albion 1 - 1 Chelsea Londyn

West Bromwich Albion

1

Chelsea Londyn

1

• Koniec spotkania. Chelsea po przeciętnej pierwszej i słabej drugiej połowie tylko remisuje na wyjeździe z West Bromem. Przez to już jutro drużyna Mourinho może stracić prowadzenie w lidze. Z mojej strony na dziś to już wszystko, za uwagę serdeczni dziękuję, Damian Wiśniewski.

• Ivanović uderzył z dystansu, ale zrobił to nieudanie.

• Tym razem Morrison leży kontuzjowany na boisku.

• Aż sześć minut doliczył Anthony Taylor do drugiej połowy.

• Strzał Brunta sprzed pola karnego, ale mocno niecelny.

• Ostatnia zmiana w Chelsea, Salah wchodzi za Ramiresa.

• A teraz żółty kartkonik dla Maticia.

• I mamy żółtą kartkę dla strzelca bramki, za zbyt ostentacyjne świętowanie gola.

• Goooooooooool! Mamy remis, Victor Anichebe! Napastnik West Bromwich wykorzystał kapitalne dośrodkowanie z prawej strony i doprowadził do wyrównania!

• Stoper Chelsea wrócił już do gry.

• Cahill leży kontuzjowany we własnym polu karnym.

• Ma problemy teraz Chelsea z utrzymaniem się przy piłce. West Brom naciska.

• Żółta kartka dla Davida Luiza za faul na Anichebe.

• Strzał Dawsona po rzucie rożnym, jednak niecelny.

• Na zmianę zdecydował się również Mourinho. Mikel za Oscara.

• Ostatnia zmiana gospodarzy, schodzi Bifouma wchodzi Vydra.

• Żółta kartka dla Ivanovicia.

• Brunt! Teraz on mógł pokonać Cecha, ale przestrzelił z dogodnej pozycji

• To powinien być gol! Po ogromny zamieszaniu w polu karnym Cecha piłka wpadła pod nogi Bifouma, ale ten ostatecznie został zablokowany.

• Anichebe wchodzi za Amalfitano.

• Morrison! To była szansa na bramkę! Zawodnik gospodarzy przedarł się w pole karne, jednak później nieznacznie przestrzelił.

• Strzał Williana sprzed pola karnego, jednak piłka poleciała wprost w ręce bramkarza.

• Dobre mieliśmy teraz dośrodkowanie w pole karne Chelsea, ale obrońcy wybijają piłkę.

• Torres wchodzi na boisko, a zmienia Eto'o

• Strzał Eto'o widzieliśmy przed chwilą, jednak był on bardzo niecelny.

• Żółta kartka dla Williana.

• Gareth McAuley oddał strzał głową po rzucie rożnym, ale nie trafił nawet w światło bramki.

• Mulumbu wchodzi za kontuzjowanego Yacoba.

• Słabiutko wygląda w tej drugiej połowie West Bromwich. W pierwszej wyglądali równie źle, ale wtedy przez większość czasu mieli wynik 0:0, nie musieli gonić przeciwnika.

• Amalfitano najpierw ładnie przerwał akcję przeciwnika, a następnie źle rozegrał tę własnej drużyny.

• Willian! Dobry strzał piłkarza Chelsea, jednak jeszcze lepszą interwencją popisał się bramkarz West Bromwich.

• Dośrodkowanie Oscara z prawej strony, jednak zupełnie nieudane. Nie jest to najlepsze spotkanie w wykonaniu Brazylijczyka.

• Willian uderzył przed chwilą sprzed szesnastki, jednak został zablokowany.

• Mieliśmy przed chwilą dośrodkowanie w pole karne gości, ale ci dobrze poradzili sobie z tym zagrożeniem.

• A teraz żółta kartka dla Yacoba.

• Strzał Eto'o w polu karnym rywala, odbija jednak piłkę bramkarz.

• Dobrą teraz interwencją we własnym polu karnym popisał się David Luiz.

• Strzał Oscara sprzed pola karnego, jednak piłka przeleciała obok bramki.

• Anthony Taylor daje znak, goście wznawiają grę.

• Statystyki pierwszej połowy:

• Posiadanie piłki 67% do 33% dla Chelsea
    • Strzały 6 (1) do 1 (0) dla Chelsea
    • Rzuty rożne 7 do 0 dla Chelsea
    • Faule 6 do 2 dla West Bromwich
  • I mamy koniec pierwszej połowy. Jak do tej pory mecz jest lekko mówiąc kiepski, ale Chelsea po trafieniu Ivanovicia jest w komfortowej sytuacji. Czy będzie w takiej po zakończeniu spotkania? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy za około godzinę.

• Goooooooooooooooool! Ivanović! Willian dośrodkował z rzutu rożnego, Luiz przedłużył lot piłki, a Serb wpakował ją do bramki!

• Dwie minuty doliczył sędzia do tej pierwszej połowy.

• Posiadanie piłki jak na razie 67% do 33% na korzyść The Blues.

• Groźny strzał Williana sprzed pola karnego, ale nieznacznie niecelny.

• Żółta kartka dla Amalfitano za faul na Hazardzie.

• Ramires uderzył przed chwilą sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

• Brazylijczyk wrócił już na szczęście do gry. Oczywiście przy dużej porcji gwizdów ze strony fanów gospodarzy.

• Na boisku leży teraz kontuzjowany Ramires.

• Fatalnie wykonany rzut rożny przez gości.

• Dobre prostopadłe podanie Oscara do Ivanovicia, ale tego w ostatniej chwili ubiegł Ben Foster.

• I znów Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę.

• Groźnie było teraz pod bramką Chelsea. Nieźle z pierwszej piłki uderzył Brunt, ale piłka poleciała obok bramki Cecha.

• Strzał Williana sprzed pola karnego, jednak niecelny.

• Faul na Hazardzie w środkowej strefie boiska.

• Mogła być groźna okazja dla Chelsea, jednak w ostatniej chwili Ivanovicia uprzedził obrońca.

• Bifouma mógł teraz wyjść na dobrą pozycję strzelecką, jednak w ostatniej chwili uprzedził go Cech.

• Dużo chaosu mamy na boisku. Ani jedni a drudzy nie są w stanie wykreować jakiejś klarowanej sytuacji bramkowej.

• Na razie na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Teraz The Blues wymieniają między sobą podania.

• Teraz dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale robią to głównie na własnej połowie.

• Mieliśmy przed chwilą zamieszanie w szesnastce Fostera, ale ostatecznie pogubił się Oscar.

• Źle wykonany stały fragment gry przez Chelsea.

• Dobrze zagrał przed chwilą Hazard w pole karne do Eto'o, ale Kameruńczyk nie zdołał opanować futbolówki.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Chelsea, tym razem piłkę wybił Luiz.

• Na razie jesteśmy świadkami badania terenu z obu stron. Ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się na skomasowany atak.

• Amalfitano dośrodkowywał przed chwilą z prawej strony, ale poradzili sobie z tym zagrożeniem obrońcy Chelsea.

• Arbitrem tego spotkania jest pan Anthony Taylor.

• Sędzia gwiżdże po raz pierwszy, gospodarze zaczynają to spotkanie.

• Piłkarze obu zespołów są już na murawie, czekamy na ciekawe spotkanie!

• Zaledwie cztery wygrane odnieśli w tym sezonie dzisiejsi gospodarze. Jedna z nich miała miejsca za panowania nowego szkoleniowca.

• Co ciekawe, Chelsea zdobyła 26 na 30 punktów możliwych w ostatnich spotkaniach ligowych. To nie brzmi zbyt optymistycznie przed tym spotkaniem dla fanów ekipy Pepe Mela.

• West Brom natomiast w ostatniej kolejce przegrał 1:3 z Crystal Palace i znalazł się w strefie spadkowej. Jego strata do ostatniego bezpiecznego miejsca wynosi jeden punkt.

• Chelsea po poprzedniej kolejce i zwycięstwie 3:0 nad Newcastle awansowała na pozycję lidera Premier League. Jeśli dziś zespołowi Jose Mourinho znów uda się wygrać, to będzie mógł ze spokojem patrzeć na jutrzejsze zmagania Arsenalu i Manchesteru City.

• Ławka rezerwowych West Bromwich: Myhill, Mulumbu, Lugano, Dorrans, Gera, Anichebe, Vydra.

• Ławka rezerwowych Chelsea: Schwarzer, Cole, Mikel, Lampard, Schurrle, Salah, Torres

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Widzicie jakieś niespodzianki?

• Witamy! Już tylko około godzina została do rozpoczęcia spotkania pomiędzy West Bromwich Albion, a Chelsea Londyn. Na relację live z tego wydarzenia zapraszam gorąco, Damian Wiśniewski.