West Bromwich Albion 0 - 3 Manchester United

West Bromwich Albion

0

Manchester United

3

• Pan Jonathan Moss kończy spotkanie. West Brom Albion przegrywa z Manchesterem United 0:3. United nie zagrał porywająco. W następnych spotkaniach z Liverpoolem i Olympiakosem to co dzisiaj pokazali może nie wystarczyć do wygrania.

• Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy meczu.

• Anichebe chciał ambitnie zabrać piłkę przeciwnikowi. Nie udało mu się zrobić tego czysto. Zasłużona żółta kartka.

• Dobry mecz Rafaela. Był całkiem widoczny.

• Amalfitano wbijał mocno po ziemi piłkę w pole karne, jednak nie było tam nikogo z jego kolegów. Jego plan spłonął na panewce.

• Wspaniałą akcję drużynową strzałem kończy Welbeck. Piłka szła jak po sznurku. W ostatnim podaniu jeden z obrońców gospodarzy nie zdołał przerwać tej akcji i Welbeck pozostał sam na sam z bramkarzem. Zachował zimną krew i piłka wylądowała w siatce.

• Berahino starał się oddać strzał, ale Rafael blokuje to uderzenie.

• Anichebe potężnie uderza w stronę bramki de Gei, ale bardzo nieskutecznie.

• Amalfitano dośrodkowuje, jednak nikt z jego nie potrafił skierować piłki do bramki Manchesteru.

• Gera uderza bardzo mocno jednak de Gea pokazuje swoje umiejętności i wybija piłkę na rzut rożny. Była szansa na kontaktową bramkę.

• Januzaj dzisiaj nie zachwycił. Ciekawe co pokaże Azjata przez ostatnie 15 minut.

• Manchester uspokoił grę. Nie musi już atakować.

• Anichebe jak czołg wdziera się w pole karne Man Utd. Obrońcy Czerwonych Diabłów zażegnują niebezpieczeństwo.

• Rooney krótko rozgrywa piłkę z rzutu wolnego z Fellainim. Później ciekawe podanie w pole karne. Nieskutecznie.

• Amalfitano dośrodkowuje, ale Berahino był na spalonym.

• Wchodzi strzelec decydującej bramki w poprzednim meczu między tymi drużynami wygranym przez West Brom Albion.

• Rafael idealnie dośrodkowuje na głowę Rooney'a i ten z bliskiej odległości strzela bramkę gospodarzom. Aktualny wynik to 0:2.

• Niezadowolony van Persie schodzi z boiska. Moyes chyba nie chce ryzykować drugiej żółtej kartki dla Holendra.

• Brunt z drużyny WBA leży na boisku i trzyma się za kolano.Szykuje się dłuższa przerwa.

• Rooney zagrywa w kierunku van Persiego, ale piłka nie dochodzi do Holendra.

• Dwa dobre dośrodkowania Manchesteru.

• Anichebe uderza w bramkę, jednak w porę wrócił w pole karne Juan Mata i wybija piłkę z linii bramkowej. Był jeden strzał, ale po rykoszecie.

• Van Persie traci piłkę w okolicach pola karnego WBA i po chwili atakuje nogi jednego z przeciwników. Powinien za ten faul dostać żółtą kartkę, jednak sędzia się lituje nad nim, bo ma już 1 karę indywidualną. Trybuny buczą. Mecz nam się zaostrza.

• Gera zagrał z Mulumbu ciekawą kombinacyjną akcję w gąszczu zawodników Man Utd. Nieskutecznie. Chwilę później Rooney uderza bardzo niecelnie.

• Van Persie fauluje Amalfitano i dostaje żółtą kartkę.

• Anichebe uderza, ale jego strzał mija bramkę. Nie było to mocne uderzenie, de Gea spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

• Ben Foster rozpoczyna od bramki po nieudanej próbie strzału Januzaja.

• Amalfitano dośrodkowywał w pole karne MU, jednak McAuley bardzo się myli. Ostatnie wybicie piłki w pierwszej połowie przez Davida De Gei.

• Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Anichebe dośrodkowuje, ale Phil Jones wybija piłkę z pola karnego MU.

• Ben Foster zagrywa piłkę ręką za swoim polem karnym. Gdyby nie to Van Persie miałby pustą bramkę przed sobą i okazję by podwyższyć wynik. Czerwone Diabły protestują, ale to nie skutkuje.

• Anichebe dobrze sobie radził w polu karnym Man Utd, jednak nie trafił w światło bramki.

• Warto przypomnieć że po tej rundzie odejdzie z Man Utd Nemanja Vidic.

• Posiadanie piłki % : 60 - 40 dla Manchesteru.

• Van Persie wrzuca mocno piłkę z rzutu wolnego. Phil Jones wyskakuje na krótki słupek i zdecydowanie uderza w stronę bramki Bena Fostera.

• Upływa 30. minuta spotkania, a śpiewy kibiców WBA wciąż nie milkną.

• Januzaj dośrodkowywał do Rafaela. Ten dopadł piłkę głową, ale Foster popisał się wspaniałą interwencją sparując piłkę na poprzeczkę.

• Dobrze bita piłka na krótki słupek w pole karne Manchesteru. Kolejna niewykorzystana szansa WBA.

• Patrick Evra został złapany w pułapkę offsajdową.

• Mulumbu fauluje van Persiego, ale bez konsekwencji.

• Uspokojenie gry przez zespół West Brom Albion. Ale łatwo tracą piłkę.

• Ekipa WBA w ostatnich 6 meczach u siebie pięciokrotnie remisowała i raz wygrała (z Newcastle).

• Amalfitano wrzucał, ale bez zagrożenia. De Gea pewnie łapie piłkę w swoje rękawice.

• Atak pozycyjny Manchesteru nie przynosi jak na razie żadnego efektu.

• Stały fragment gry po falu na Macie.

• Groźny wstrzał piłki w pole bramkowe. Jeden z gospodarzy wybija piłkę z linii bramkowej.

• Dwa rzuty rożne po sobie z dwóch stron.Nie stwarzają one zbytniego niebezpieczeństwa dla zespołu WBA.

• Przerzut Januzaja do Maty, ten spychany do boku ma trudności z podaniem. United utrzymuje się przy piłce.

• Za niesportowe zachowanie dostaje żółtą kartkę Adnan Januzaj.

• Victor Anichebe biegł od połowy boiska z piłką. Jednak piłkarze Man Utd wyłuskali od niego piłkę w ostatniej chwili przed strzałem. Piękna próba.

• Warto przypomnieć, że WBA potrafiło w tym sezonie zremisować na własnym stadionie z zespołami Liverpoolu i Chelsea.

• Rafael rozciągnął ładnie do Rooneya, ten przyjął piłkę i dośrodkował w pole karne, jednak nikogo tam nie było. Manchester nadal przy piłce.

• Amalfitano nie sięga do podania jednego ze swoich kolegów i piłka wychodzi za linię. Wracamy do środka pola.

• Zdecydowane wejście Rafaela w nogi Brunta. Powinna być żółta kartka, jednak sędzia ulitował się nad piłkarzem United

• Spory kiks Bena Fostera. Juan Mata dośrodkowuje z rzutu rożnego.

• Phil Jones blokuje nieudane dośrodkowanie WBA. W polu karnym United było trochę zamieszania.

• De Gea daje opuścić piłce boisko. Po chwili wybija ją z tzw. piątki.

• Cris Brunt przedziera się przez lewą stronę boiska. Fauluje go Fellaini.

• Gospodarze rozpoczynają. W tabeli obydwie drużyny dzieli 10 pozycji. United jest 7, WBA 17.

• Mecz poprzedza minuta ciszy poświęcona zmarłemu niedawno byłemu piłkarzowi WBA.

• Na stadionie The Hawthorns jest dość pochmurno. Wielu zawodników weszło na rozgrzewkę w rękawiczkach.

• Warto przypomnieć wynik spotkania sprzed roku. Ten mecz zakończył się remisem 5:5.

• Wielu ekspertów typuje West Bromwich do spadku z Premier League razem z zespołami Fulham i Cardiff.

• Z racji tego że jednocześnie rozgrywane są krajowe puchary Premier League oferuje dzisiaj tylko 5 spotkań. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Chelsea - Tottenham.

• Drużyna Czerwonych Diabłów z Patriciem Evrą niedawno wyszła na rozgrzewkę prowadzoną przez Ryana Giggsa.

• Chris Brunt: Spotkałem na swojej drodze kilka razy Davida Moyesa i wiem, że to wielki człowiek futbolu, który kocha tę grę. Potrzebuje jeszcze trochę czasu, by móc przybić stempel jakości do gry United.

• Pepe Mel: Wiemy, że United aktualnie wysoko w tabeli, ale to nadal doskonały zespół ze świetnymi zawodnikami. Od teraz aż do końca sezonu będziemy starali się polepszyć swoją sytuację w tabeli.

• Witamy na relacji na żywo z meczu pomiędzy drużynami West Brom Albion i Manchesteru United.