Tottenham Hotspur

0

Aston Villa

1

• To tyle - mecz nie był piękny, nie był wyjątkowo ciekawy, momentami nudził i aż prosiło się o emocje, niemniej wynik lekko zaskakuje, a końcówka spotkania dała wiele wrażeń. Za relację LIVE dziękuje Michał Kozera.

• Koniec meczu! Tim Sherwood pokonuje swój były zespół i zdobywa niezwykle cenne 3 punkty! Liverpool natomiast będzie miał okazję na wypracowanie zapasu nad Tottenhamem, który po kiepskim meczu może sobie pluć w brodę.

• I aut dla Villians. Gdzie gwizdek?

• Guzan wyfruwa w powietrze i łapie dośrodkowanie od Vorma!

• Duże zamieszanie, bo wszyscy walczą z czasem. Żółta dla Richardsona.

• I jeszcze Kane faulowany na połowie boiska!

• Jeszcze wolny dla Aston Villi, żółta dla Lameli i raczej koniec marzeń Spurs o punktach.

• Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Carlosa Sancheza za faul w ostatnich minutach.

• Soldado! Świetna piłka za plecy obrońców do Soldado, który uderza prosto w Guzana! Nawet fakt, że sędzia odgwizdał spalonego nie umniejsza jego kiepskiemu wykorzystaniu akcji!

• I 5 minut więcej.

• Kane sfaulował Guzana. Chwila przerwy na dyskusje.

• Delph! Ależ wzorowa sytuacja gości, na drodze której stanął Vorm!

• Vlaar uderzał głową po rzucie rożnym, ale posłał piłkę obok siatki.

• Benteke nie zgadzał się z decyzją o spalonym. Trochę podyskutował i dostał żółtą kartkę.

• Wchodzi też debiutujący dziś w lidze DeAndre Yedlin. Zmienia on Chirichesa.

• Podwójna zmiana w ekipie Pochettino. Lamela za Townsenda.

• Kolejny rożny dla gospodarzy.

• I jest. Druga wymuszona zmiana, pojawia się na boisku Joe Cole.

• Agbonlahor chyba już nie pogra. Wrócił zza linii bocznej, a teraz znów siedzi i narzeka na ból.

• Benteke chciał zakręcić obrońcami w polu karnym, ale zamiast tego stracił piłkę.

• Bentaleb faulował Agbonlahora.

• Wolny dla The Villians, ale piłkę zgarnia Baker.

• Jest też Weimann za Grealisha.

• Soldado wchodzi za Chadliego.

• Świetna akcja Chadliego na lewym skrzydle, ale fatalnie ją zakończył, zwlekając przed polem karnym...

• Kane! Dobry strzał kapitana Tottenhamu, zwód na lewą nogę, uderzenie i nieznacznie nad poprzeczką!

• Żółta kartka dla Sancheza. Jak wyliczył mu sędzia, to już jego piąte przewinienie.

• Rose uderza, ale piłkę blokuje obrońca! Dobra szansa Spurs.

• Dobra wrzutka w pole karne Aston Villi, ale obrońcy dobrze poradzili sobie z nacierającymi napastnikami.

• Prostopadłe podanie do Benteke okazało się za mocne - pierwszy dopadł do futbolówki Vorm.

• Vlaarowi pod nogę napatoczyła się piłka, uderzył, ale wysoko ponad poprzeczką.

• Rożny dla Aston Villi.

• Wracamy na boisko.

• +2 Dobry, lecz nieco niecelny bezpośredni wolny Delpha i sędzia kończy połowę.

• +2. Wolny dla Villi

• +1 AGBONLAHOR!! Tylko słupek uratował Michela Vorma przed stratą drugiej bramki! Świetna akcja gości!

• Trochę pokręcił Chadli, zgubił piłkę co wykorzystać chciał strzałem Eriksen, ale znów niecelnie.

• Teraz korner dla Aston Villi. Benteke nie sięgnął wrzutki.

• Kane'owi chyba brakuje dziś strzelania, bo chwilę podryblował na 35. metrze, po czym oddał strzał pewnie obroniony przez Guzana.

• Ohohoho, Eriksen miał pod nosem fajną, kozłującą piłkę na wolej, ale strzał poleciał zupełnie nie tam, gdzie powinien.

• Dobra akcja Eriksena, ale wywalczył tylko rożny. Chwilę później znów on mógł zaliczyć dobrą asystę, ale Guzan świetnie wyszedł do piłki.

• Fantastyczne dośrodkowanie z prawej strony od Bacuny prosto na głowę Benteke, a ten jeszcze lepiej przycelowuje głową tuż przy lewym słupku!

• BENTEKE!! GOOOOOL!

• Cleverley dobrze wypatrzył Agbonlahora, jednak sędzio odgwizdał spalonego. Niestety, niesłusznie.

• Dobra interwencja Bacuny na lewej stronie. Kolejny rożny dla Tottenhamu.

• Świetna akcja gospodarzy, Danny Rose nabiegł z lewej strony i uderzył na bramkę Guzana, bramkarz jednak broni a koledzy lewego obrońcy nie dali rady wykonać dobitki.

• Benteke próbował uderzyć wolejem z 16. metra, ale nie trafił w piłkę.

• Fazio głową ponad bramką.

• Bacuna wraca, a rożny ma Tottenham.

• Teraz Bacuna cierpi po starci z Dannym Rosem.

• Eriksen wolejem z 16. metra, niestety ponad bramką.

• Fajna akcja Villi, ale Bacuna fatalnie spudłował.

• Mamy wymuszoną zmianę, Baker wchodzi za Clarka.

• Clark z urazem kolana.

• No ale nic z tego nie wyszło. W ramach kontry Cleverley posłał długą piłke do Agbonlahora, tam jednak Vorm był w gotowości na 16. metrze.

• Korner dla Tottenhamu, "Koguty" są dotychczas bardzo skuteczne ze stałych fragmentów.

• Tottenham odzyskał inicjatywę w meczu, póki co jednak nie przekłada się to na jakąś wyjątkową zmianę obrazu gry.

• Spokojnie póki co na White Hart Lane. Oba zespoły próbują, badają rywala, szukają miejsca.

• Aston Villa na start objęła posiadanie piłki. Próbują zaatakować goście.

• Startujemy!

• Jeżeli Liverpool zaliczy dziś potknięcie, to Tottenham zyska idealną szansę awansu w tabeli. Podobnie Aston Villa musi liczyć na Sunderland, jednak w ich przypadku i tak trzeba szybko uzbierać zaliczkę punktową.

• Tottenham czy Aston Villa? Awans na piąte miejsce czy ucieczka ze strefy spadkowej? To nie jest spotkanie dwóch równych drużyn ale Premier League pokazała już, że bez względu na na poziom zawsze możemy spodziewać się niespodzianek! Na relację LIVE zaprasza Michał Kozera.