• Koniec spotkania! Tottenham bezbramkowo zremisował z Evertonem na White Hart Lane. Dziękujemy za uwagę.

• Rose oddał strzał sprzed pola karnego, jednak wyraźnie się pomylił. Od bramki Howard

• Harry Kane wpakował przed chwilą piłkę do bramki Howarda, ale znów był na spalonym

• Naismith dośrodkował z rzutu wolnego, ale gospodarze znów poradzili sobie we własnej szesnastce i wybili piłkę

• Oviedo dośrodkował z lewej strony boiska, a choć Kone oddał strzał głową, to nie trafił nawet w bramkę

• Hugo Lloris! Jan Vertonghen oddał bardzo dobry strzał i Francuz z trudem go obronił!

• Romelu Lukaku schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Steven Naismith

• Rose dośrodkował z lewej strony boiska, a mimo upadku Dele Alli w polu karnym Evertonu, sędzia nie podyktował rzutu karnego

• Gorąco w polu karnym Evertonu! Najpierw Kane próbując oddać strzał dwukrotnie był blokowany, a potem niepilnowany Chadli fatalnie przestrzelił!

• Harry Kane oddał strzał z dystansu, ale po rykoszecie Howard spokojnie złapał piłkę

• Spurs nieco uspokoili grę i teraz spokojnie wymieniają podania. Robią to jednak daleko od bramki przeciwnika

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Diera za faul na Barkleyu

• Barkley dośrodkował z rzutu wolnego, ale poradzili sobie własnej szesnastce obrońcy Tottenhamu

• Bentaleb ukarany żółtą kartką za faul na Kone

• Alli! Mógł teraz dać prowadzenie swojej drużynie, ale z bliskiej odległości trafił prosto w bramakrza!

• Bardzo poważnie wygląda kontuzja angielskiego pomocnika. Po starciu z Dierem na noszach opuszcza murawę i na pewno dzisiaj już na nią wróci

• A teraz Tom Cleverley doznał jakiejś kontuzji w starciu z jednym z rywali.

• Cleverley przymierzył sprzed pola karnego, a Lloris spokojnie złapał piłkę

• Dembele i Coleman poprzepychali się przy linii bocznej, ale sędzia nie zdecydował się na pokazanie kartki. Rzut wolny dla Evertonu

• Barry faulował taktycznie Kane'a i dostał za to żółtą kartkę

• Długa piłka w kierunku Kone, ale tego bardzo dobrze powstrzymał Rose

• Alderweireld oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale świetnie broni Howard!

• Kane zaatakował indywidualnie, ale świetnie we własnej szesnastce powstrzymał go Oviedo

• Bentaleb oddał strzał z dystansu, ale był on za lekki, by zaskoczyć Howarda

• Tim Howard! Teraz Amerykanin wygrał pojedynek sam na sam z Masonem!

• Dembele faulował Colemana starając się odebrać mu piłkę

• To musiał być gol! Mason zagrał świetną prostopadłą piłkę do Kane'a, ten wyszedł sam na sam z Howardem i przegrał ten pojedynek!

• A teraz Barkley oddał strzał z dalszej odległości, ale i on zdecydowanie się pomylił

• Harry Kane przymierzył z dystansu, ale nie trafił nawet w światło bramki

• Hugo Lloris! Kyle Walker fatalnie stracił piłkę przed własną szesnastką, Cleverley oddał strzał, z którym Francuz z trudem sobie poradził!

• Bentaleb! Dobry strzał ze skraju pola karnego, nieznacznie niecelny!

• Arbiter daje znak, zaczynają goście!

• Obie ekipy są już na murawie, pierwszy gwizdek za chwilę!

• Tottenham w tym sezonie nie wygrał jeszcze ani jednego spotkania i potrzebuje przełamania. Everton jest jednak trudnym przeciwnikiem, który w starciu z Southampton (3:0 dla The Toffees) pokazał, że stać go na wiele. W poprzedniej kolejce przegrał jednak 0:2 z Manchesterem City

• A teraz gospodarzy: Vorm, Davies, Trippier, Alli, Carroll, Lamela, Pritchard

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Robles, Mirallas, Naismith, Besić, Deulofeu, Pennington, Browning

• Witamy! Zapraszamy na relację live z ostatniego dzisiejszego spotkania czwartej kolejki Premier League. Tottenham podejmie przed własną publicznością Everton, a początek już za około kwadrans!