Tottenham Hotspur

1

Stoke City

2

• Niewiele dobrego można powiedzieć o dzisiejszym meczu w wykonaniu podopiecznych Mauricio Pochettino. Londyńczycy byli w tym spotkaniu stroną słabszą, mniej konkretną i ich porażka była jak najbardziej zasłużona! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Koniec! Tottenham przegrywa ze Stoke 1:2!

• Danny Rose faulował Waltersa na prawej stronie boiska

• To mogło być wyrównanie! Groźnie uderzał Ryan Mason, gola jednak nie ma!

• Harry Kane był faulowany przez Pietersa na połowie Stoke

• Chadli wykorzystał podanie Danny'ego Rose'a i goście prowadzą już tylko jedną bramką. Czy dowiozą komplet oczek do samego końca?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trafienie kontaktowe, Nacer Chadli!

• Capoue schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Adebayor

• Było ciekawie! Po podaniu Fazio przed dobrą okazją stanął Caopue, który nie potrafił jej wykorzystać!

• Victor Moses spróbował ataku indywidualnego, ale zatrzymał go Naughton

• A teraz Walters był faulowany przez Kaboula na prawej stronie boiska

• Było blisko! Po dośrodkowaniu Lameli z rzutu wolnego, nieznacznie pomylił się Harry Kane!

• Cameron faulował teraz Rose'a, rzut wolny dla gospodarzy

• Było groźnie! Po zagraniu Mosesa strzał oddał Ryan Shawcross, który jednak nieznacznie przestrzelił!

• Jeszcze przed wznowieniem gry dwie zmiany w ekipie gospodarzy. Za Townsenda wchodzi Lamela

• Prowadzenie gości jest jak najbardziej zasłużone. Może nie utrzymują się dłużej przy piłce, ale są zdecydowanie bardziej konkretni i groźni pod bramka rywala. Na razie prowadzą 2:0, zobaczymy, jak będzie to wyglądało po przerwie.

• Diouf zaatakował teraz indywidualnie, ale wywalczył tylko rzut rożny

• I wynikła bramka! Mame Biram Diouf świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a kompletnie niepilnowany Walters wykorzystał swoją okazję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 2:0 dla Stoke, Jonathan Walters!!

• Danny Rose próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale zablokował go Sidwell

• Asmir Begović dostał żółtą kartkę za grę na czas.

• Mason! Ryan Mason oddał groźny strzał z dystansu, ale piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Żółta kartka dla Camerona za taktyczny faul na Townsendzie

• Cameron starał się dośrodkować z lewej strony boiska, ale został powstrzymany przez obrońcę

• Harry Kane oddał strzał głową po dośrodkowaniu Eriksena z prawej strony boiska, ale nie sprawił rywalowi najmniejszego kłopotu

• A teraz Wilson uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka dość mocno minęła bramkę

• Było blisko gola! Eriksen oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale nieznacznie przestrzelił!

• A teraz z kolei na połowie gości faulowany był Chrstian Eriksen

• Townsend faulował na własnej połowie Waltersa. To będzie dobra okazja do dośrodkowania

• Bardsley musiał niestety opuścić boisko, w jego miejsce widzimy Camerona. Wracamy do gry

• Kolejna kontuzja, tym razem doznał ją Phil Bardsley, który trzyma się za pachwinę

• Kapitalną indywidualną akcję przeprowadził Bojan, minął kilku przeciwników i oddał strzał sprzed pola karnego, którym zaskoczył Llorisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bojan Krkić, 1:0 dla Stoke!

• Zawodnik Stoke i już chyba doszedł do siebie i wracamy do gry

• Mame Biram Diouf zderzył się z Llorisem i leży teraz na boisku. Niestety, być może potrzebna będzie zmiana

• Ależ to była okazja dla gospodarzy! Nacer Chadli świetnie zaatakował prawą stroną, wyłożył piłkę do Kane'a, ale ten nie wykorzystał idealnej okazji! Begović złapał piłkę!

• Chadli faulował Waltersa na połowie gości

• Pan Mike Jones daje znak, zaczynamy to spotkanie

• Mecz poprzedza jeszcze oczywiście minuta ciszy na rzecz poległych żołnierzy

• W poprzednim sezonie w meczach tych dwóch drużyn wygrywali dwukrotnie londyńczycy. U siebie 3:0, na Britannia Stadium 1:0. Jak będzie dzisiaj? Początek już za pięć minut!

• Pozycja Tottenhamu w ligowej tabeli jest mocno rozczarowująca. Na tę chwilę podopieczni Mauricio Pochettino okupują dziewiątą lokatę i mają tylko dwa punkty więcej od swojego dzisiejszego rywala, który jest na miejscu 13. Koguty miały walczyć o najwyższe cele, ale tym razem się na to nie zanosi.

• A teraz gości: Sorensen, Muniesa, Ireland, Arnautovic, Adam, Cameron, Ireland, Crouch

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy obu drużyn, pora na podanie ławek rezerwowych. Na początek gospodarzy: Vorm, Dier, Vertonghen, Dembele, Lamela, Adebayor, Soldado

• Witamy! Już tylko około 20 minut zostało do rozpocznie się jedno z ostatnich spotkań 11. kolejki Premier League. Naprzeciw siebie staną drużyny Tottenhamu i Stoke, a my zapraszam na relację live z ich pojedynku