Tottenham Hotspur

2

West Ham United

2

• To jeszcze bramka Kane'a, a z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Nieprawdopodobna końcówka tego spotkania i gospodarze rzutem na taśmę ratują punkt! Świetny mecz na White Hart Lane!

• Koniec meczu!!!

• Adrian zdołał obronić jedenastkę strzelaną przez Kane'a, ale Anglik popisał się skuteczną dobitką! Remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Harry Kane!

• Rzut karny dla Tottenhamu!!! Song sfaulował w polu karnym Kane'a!

• Minuta do końca.

• Koszmarne uderzenie z dystansu Eriksena poszybowało wysoko w trybuny White Hart Lane!

• Eriksen znalazł podaniem w polu karnym Kane'a, ale tego zablokowali obrońcy gości.

• Adrian łapie dośrodkowanie w pole karne Eriksena.

• Aż pięć minut doliczonych do tego meczu!

• Eriksen swoim dośrodkowaniem znalazł w polu karnym Vertonghena, ale ten główkował ponad bramką!

• Soldado zdobywa korner dla gospodarzy.

• Kontuzjowanego Cole'a zmienia Collins. Młoty już tylko bronią wyniku.

• Strzały z dystansu Rose'a i Lameli zostały zablokowane.

• Cole doznał teraz kontuzji mięśniowej. Będzie konieczna zmiana.

• Kontra West Hamu! Po dośrodkowaniu Sakho nie trafił w piłkę Kouyate!

• Soldado! Po nieporozumieniu w defensywie West Hamu strzał z powietrza Hiszpana broni jego rodak Adrian!

• Tottenham walczy o remis! Koguty coraz bardziej naciskają na rywala. Końcówka tego meczu zapowiada się bardzo ciekawie.

• Po kornerze dla Tottenhamu Adrian wypiąstkował piłkę pod nogi Rose'a, a ten nieczystym strzałem zza pola karnego zdobywa bramkę kontaktową!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Danny Rose!

• Eriksen wywalczył rzut rożny dla Kogutów.

• Zmiana w Tottenhamie. Schodzi Mason, wchodzi Chadli.

• Coraz bliżej zwycięstwa są goście z Upton Park. Tottenham wydaje się nie być w stanie doprowadzić juz do remisu.

• Tottenham przyciska! Eriksen dobrze uderza z rzutu wolnego, ale odbija piłkę Adrian!

• Po dośrodkowaniu Lameli Kane na raty pokonuje Adriana, ale Anglik był jednak na spalonym! Gol nieuznany!

• Jarvis zmienia Valencię w ekipie gości.

• Niewidoczny w drugiej połowie Kane zdecydował się teraz na strzał z dystansu, który jednak został zablokowany przez stoperów Młotów.

• Seria rzutów rożnych dla Tottenhamu nie przyniosła zagrożenia pod bramką Adriana.

• Noble opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Carlton Cole.

• Lloris!!! Po dobrze rozegranym rzucie wolnym Reid zgrywa piłkę przed bramkę do Valencii, którego zatrzymuje francuski bramkarz!

• Spięcie Noble'a z Vertonghenem. Sędzia upomina obu graczy.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła Noble'a doskonale zamyka na drugim słupku Diafra Sakho, który z ostrego kąta z pierwszej piłki pokonuje bramkarza rywali! 2:0 dla West Hamu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Diafra Sakho!

• Indywidualna akcja Walkera zakończona niecelnym strzałem zza pola karnego Anglika.

• Zmiana w Tottenhamie. Wchodzi Soldado za Townsenda.

• Francuski bramkarz dobrze łapie piłkę po rzucie rożnym dla West Hamu.

• Sakho!!! Świetne prostopadłe podanie w pole karne do Sakho, ten mógł podać na pustą bramkę Valencii, ale zdecydował się na strzał i Lloris zdołał odbić piłkę!

• Techniczne uderzenie z dystansu Masona bardzo pewnie broni dobrze ustawiony Adrian.

• Wraca na plac gry Valencia i od razu rozgrywa akcję indywidualną, po której został zablokowany w polu karnym Kogutów, podobnie jak i późniejsza poprawka Noble'a.

• Jakiś problem zdrowotny ma teraz Enner Valencia. Może być potrzebna zmiana.

• Żółta kartka dla Cresswella za faul na Townsendzie

• Dośrodkowanie Marka Noble'a pada łupem Llorisa.

• Stewart Downing wywalczył rzut rożny dla Młotów.

• W odpowiedzi Adrian bardzo dobrze interweniuje po centrze Kyle'a Walkera.

• Lloris pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Aarona Cresswella.

• Rzut rożny dla Tottenhamu kończy się fatalnym strzałem z powietrza Masona.

• W przerwie awizowany Eriksen zmienił Dembele.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania na White Hart Lane!

• Tottenham rozpoczął ten mecz dobrze, aktywnie, ale po tym jak bramkę głową zdobył Kouyate, piłkarze Mauricio Pochettino mieli problem, żeby wrócić do gry na wysokim poziomie. Może pomoże im w tym wejście Christiana Eriksena, który po przerwie niechybnie zamelduje się na placu gry.

• Koniec pierwszej połowy!

• Żółta kartka dla Marka Noble'a.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Defensywa Młotów dobrze poradziła sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego Townsenda.

• Enner Valencia w walce z Walkerem wywalczył jeszcze jeden rzut rożny, ale ten też nie przyniósł zagrożenia pod bramką Llorisa.

• Jeszcze jeden strzał z dystansu Masona mija bramkę Adriana.

• Przy drugiej próbie defensywa Tottenhamu poradziła sobie bardzo dobrze, ale Townsend nie dał rady wyprowadzić kontry.

• Sprytne rozegranie rzutu rożnego przez West Ham kończy się zablokowanym strzałem z powietrza Noble'a. Kolejny korner.

• Obaj piłkarze po otrzymaniu pomocy lekarskiej wracają jednak na plac gry.

• Dwóch piłkarzy West Hamu leży na murawie. Kouyate, uderzony w twarz, zaraz się powinien pozbierać, ale zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja Diafry Sakho, który narzeka na mięsień dwugłowy uda.

• Mason! Odpowiedź gospodarzy, jednak kąśliwe uderzenie z dystansu pomocnika Tottenhamu mija bramkę Adriana!

• Lloris! Po kolejnej dobrej akcji West Hamu bramkarz gospodarzy broni akrobatyczne uderzenie z powietrza Valencii!

• Eric Dier zatrzymał pędzącego w kontrataku Valencię. Naprawdę dobry mecz oglądamy na White Hart Lane.

• Rose!!! Harry Kane zagrał doskonałe podanie za linię obrony do rozpędzonego Rose'a, ale ten główkuje ponad wychodzącym Adrianem i ponad poprzeczką!

• Zamieszanie w polu karnym West Hamu! Ostatecznie Vertonghen z woleja uderza ponad poprzeczką!

• Goście na prowadzeniu! Po doskonałym dośrodkowaniu Aarona Cresswella potężny strzał głową Kouyate ląduje pod poprzeczką bramki Llorisa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cheikhou Kouyate!

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Townsenda ląduje w rękach Adriana.

• Małe nieporozumienie w defensywie Diera z Llorisem, ale obrońcy Kogutów wybijają piłkę poza pole karne.

• Na spalonym złapany Harry Kane.

• Rozegranie rzutu rożnego kończy się niecelnym uderzeniem z dystansu Cresswella.

• Indywidualna akcja Downinga zakończona zablokowanym uderzeniem z dystansu Anglika. Rzut rożny.

• Jeszcze jeden spalony. Na nim Valencia.

• Tottenham w ataku pozycyjnym, West Ham przyczajony na kontrataki. Można było się tego spodziewać.

• Słupek!!! Harry Kane dostał dobrą długą piłkę na czystą pozycję, ale jego uderzenie z powietrza trafiło tylko w obramowanie bramki Adriana!

• Na spalonym został złapany Diafra Sakho.

• Lamela trafia prosto w mur West Hamu.

• Mason faulowany tuż przed szesnastką Młotów. Szansa dla Tottenhamu z rzutu wolnego.

• Druga próba z dystansu Bentaleba! Płasko kopniętą piłkę dobrze łapie Adrian!

• Bentaleb! Świetne uderzenie z dystansu Algierczyka doskonale odbija na rzut rożny Adrian!

• Kane zagrał piłkę przed pole karne do Dembele, ale ten z kolei popisał się bardzo nieudanym odegraniem.

• Strzał z dystansu Kouyate poszybował ponad bramką Llorisa!

• Pierwszy gwizdek arbitra Jonathana Mossa i zaczynamy!

• Rezerwowi West Hamu: Jussi Jaaskelainen, Guy Demel, James Collins, Joey O'Brien, Matt Jarvis, Kevin Nolan, Carlton Cole.

• Rezerwowi Tottenhamu: Michel Vorm, Ben Davies, Federico Fazio, Christian Eriksen, Benjamin Stambouli, Nacer Chadli, Roberto Soldado.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn na to spotkanie.

• Dzisiejsze derby Londynu mają sporą wagę dla walki o czołową czwórkę Premier League w tym sezonie. Rozpędzony Tottenham, który zajmuje obecnie w tabeli szóste miejsce i traci do czwartego Manchesteru United cztery punkty mierzy się z ósmym West Hamem, który zaskakująco dobrze spisuje się w tym sezonie.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 26. kolejki angielskiej Premier League, w którym Tottenham zmierzy się z West Hamem!