1

Manchester United

1

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• To było wyrównane i zacięte widowisko, które jednak nie znalazło zwycięzcy. Manchester United stracił szansę powrotu na podium i do trzeciego Southampton traci aktualnie jeden punkt

• Koniec! Manchester United remisuje na wyjeździe z West Hamem!

• I jeszcze zmiana w ekipie gości, Chris Smalling wchodzi za Radamela Falcao

• Druga żółta kartka dla Luke'a Shawa, Anglik za taktyczny faul wylatuje z boiska!

• Po wrzutce w pole karne świetnie odnalazł się Daley Blind i Holender ładnym strzałem pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Daley Blind doprowadza do wyrównania!

• Rooney przymierzył z tego rzutu wolnego, ale został zablokowany przez jednego z rywali

• Cheikhou Kouyate tuż przed własnym polem karnym faulował Van Persiego

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Adrian! Fellaini oddał dobry strzał po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, a Adrian kapitalną interwencją uratował swój zespół!

• I znowu gorąco pod bramką gości! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w świetnej pozycji znalazł się Jarvis, ale jego strzał głową był niecelny!

• De Gea! Hiszpan najpierw świetnie interweniował po strzale Noble'a z bliskiej odległości, a następnie przy dobitce sprzed pola karnego! Tylko rzut rożny dla Młotów

• Żółta kartka też dla Wayne'a Rooney'a

• Zmiana u gospodarzy, Matt Jarvis wchodzi za Ennera Valencie

• Żółta kartka dla Luke'a Shawa

• Adrian! Po podaniu Falcao z bliskiej odległości strzał oddał Van Persie, ale hiszpański bramkarz świetnie to obronił!

• Matt Jarvis szykuje się do wejścia na boisko

• Żółta kartka dla Adriana

• Fellaini! Po wstrzeleniu piłki w pole karne i sporej przebitce Belg znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale przestrzelił!

• To powinien być gol! Van Persie zagrał świetną piłkę za linię obrony do Falcao, a ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam, fatalnie przestrzelił!

• Wayne Rooney chciał dośrodkować z prawej strony boiska, ale został zablokowany. Rzut rożny

• Jenkinson! Zawodnik West Hamu tak dośrodkował w pole karne z prawej strony, że o mało nie pokonał bramkarza gości! Piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki

• Cresswell dośrodkował z lewej strony boiska, a David De Gea złapał piłkę.

• Luke Shaw dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

• Shaw już wrócił do gry, Kouyate na razie jest za linią boczną, ale zaraz też wejdzie na boisko

• Na wślizgu zderzyli się przed chwilą Kouyate i Shaw, obaj są teraz opatrywani

• Januzaj dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym Tomkins zablokował strzał Van Persiego

• Luke Shaw dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym piłki nie sięgnął Falcao i wyszła ona na aut bramkowy

• Cresswell oddał strzał sprzed pola karnego, a De Gea spokojnie złapał piłkę

• Van Persie dobrze sobie teraz przyjął piłkę po długim zagraniu z głębi pola, ale piłka po jego strzale poleciała prosto w Adriana.

• Radamel Falcao oddał strzał sprzed pola karnego, jednak piłka dość wyraźnie minęła bramkę gospodarzy

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i sporej przebitce Cheikhou Kouyate świetnie przyjął sobie piłkę i następnie umieścił ją w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Cheikhou Kouyate, 1:0 dla West Hamu!

• Antonio Valencia faulował jednego z rywali na własnej połowie boiska

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• Jak na razie trudno powiedzieć, by to widowisko nas porywało. West Ham ma przewagę, potrafi stwarzać sobie groźniejsze okazje pod bramką rywala, ale jest nieskuteczny. Czy będzie w stanie poprawić ten element, lub czy obudzą się goście, przekonamy się po przerwie

• Sakho przymierzył głową po wrzutce z narożnika, ale on nie trafił w światło bramki

• David De Gea! Po dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki Tomkinsa na bramkę znów uderzał Enner Valencia, ale fantastycznie powstrzymał go Hiszpan!

• Enner Valencia! Świetny strzał sprzed pola karnego, De Gea z trudem odbija piłkę na rzut rożny!

• Wayne Rooney dośrodkował z narożnika boiska, a goalkeeper West Hamu wypiąstkował piłkę przed pole karne

• To mogła być bramka! Fatalny błąd Songa we własnym polu karnym, Kameruńczyk podał piłkę do Van Persiemu, a tego w ostatniej chwili zablokował Kouyate!

• Downing dośrodkował z lewej strony boiska, ale De Gea również popisał się bardzo spokojną interwencją na przedpolu

• Wayne Rooney dośrodkował z rzutu wolnego, a Adrian spokojnie wyszedł i złapał futbolówkę

• Mark Clattenburg daje znak i zaczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn już wyszli na boisko, za chwilę zaczniemy to spotkanie

• Mam nadzieję, że pewność siebie i zaufanie w naszej grze w końcu przyjdzie, że z czasem się pojawi. Dziś musimy to pokazać - powiedział przed tym meczem Louis van Gaal

• Poza tamtym pojedynkiem, Czerwone Diabły nie przegrały już dwunastu pojedynków z Młotami, aż jedenaście wygrywając

• W pierwszym meczu tych dwóch drużyn Manchester zwyciężył 2:1, a czerwoną kartkę dostał Wayne Rooney

• West Ham United zwyciężając awansuje na siódme miejsce, które zajmuje aktualnie Liverpool. Będzie miał dokładnie taką samą liczbę punktów, ale mają również lepszy bilans bramkowy

• Ewentualna wygrana Czerwonych Diabłów pozwoliłaby im wrócić na trzecie miejsce w ligowej tabeli i zbliżyć się do drugich The Citizens na odległość zaledwie trzech oczek.

• Ławka gospodarzy: Jaaskelainen, O'Brien, Oxford, Amalfitano, Jarvis, Cole, Lee

• Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na podanie ławek rezerwowych. Na początek gości: Valdes, Smalling, McNair, Fellaini, Herrera, Mata, Wilson

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania kończącego tę kolejkę angielskiej Premier League. West Ham United podejmie Manchester United, a pierwszy gwizdek rozbrzmi już za około pół godziny!