• Żółtą kartką ukarany Tabanou

• Kurzawa dośrodkował z lewej strony boiska, a Martial strzałem z powietrza pokonał bramkarza! Pierwszy celny strzał gospodarzy w tym meczu

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Anthony Martial, wejście smoka!

• Carvalho schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Martial

• Perrin! Dostał piłkę w polu karnym Subasicia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale po tym, jak ładnie poradził sobie z obrońcami rywala, to oddał bardzo niedokładny strzał na bramkę

• Tabanou pięknie dośrodkował z lewej strony boiska, a Erdinc jeszcze ładniejszym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi! Jak odpowiedzą piłkarze Monaco?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mevlut Erdinc, 1:0 dla gości!

• Kurzawa znów ładnie zaatakował lewą stroną boiska, ale po jego dośrodkowaniu w polu karnym pogubił się Matheus Carvalho

• I to właśnie Kondogbia opuszcza murawę, a w jego miejsce melduje się Bernardo Silva

• Za mocno jednak dośrodkował Carrasco i Kondogbia nie zdołał oddać dobrego strzał, nawet mimo pozycji spalonej

• Theopile Catherine faulował na własnej połowie boiska Berbatova i Monaco będzie miało dobrą okazję do dośrodkowania

• Ismael Diomande przymierzył z dystansu i fatalnie się pomylił

• Yohan Mollo kiepsko wykonuje dzisiaj stałe fragmenty gry. Tym razem popisał się fatalnym dośrodkowaniem z rzutu wolnego i grę od bramki wznowią gospodarze

• Było blisko gola! Carrasco świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a Berbatov przestrzelił z dobrej pozycji!

• Tabanou był przed chwilą faulowany na połowie gospodarzy Carvalho, ale goście kiepsko wykonali ten rzut rożny i szybko stracili piłkę

• Wallace niepewnie zagrywał piłkę do własnego bramkarza, ale Subasić dobrze się zachował i wybił piłkę

• Kurzawa! Świetny strzał z dystansu, piłka minimalnie minęła bramkę!

• Niezła kombinacja gospodarzy na lewej strony boiska. Kurzawa dośrodkował w kierunku Carrasco, ale ten został zablokowany

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• Potwierdza się jak na razie, że obie drużyny dysponują bardzo solidnymi liniami defensywnymi. Dobrze bronią dostępu do własne bramki, co niestety przekłada się na małą liczbę groźnych sytuacji. Oby po przerwie się to zmieniło

• I teraz arbiter zakończył pierwszą połowę meczu

• Diomande oddał strzał z dystansu, ale miał problemy z celnością. Piłka minęła bramkę Subasicia

• N'Guémo był przed chwilą faulowany na własnej połowie boiska przez Berbatova

• Kurzawa dośrodkował z lewej strony boiska, a choć piłka odnalazła w poolu karnym Fabinho, to ten został zablokowany

• Yohan Mollo zaatakował prawą stroną boiska i kiedy już poradził sobie z Raggim i chciał dośrodkować, to stracił równowagę i piłka wyszła poza boisko

• Dość spokojny fragment meczu. Monaco dłużej utrzymuje się przy piłce, ale wymienia podania głównie dość daleko od bramki przeciwnika.

• Dimitar Berbatov ma dzisiaj spore problemy z utrzymaniem linii spalonego. Tym razem po dośrodkowaniu z prawej strony boiska

• Było blisko gola! Matheus Carvalho oddał strzał głową po dośrodkowaniu Moutinho z lewej strony boiska i piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki!

• Fabinho starał się dośrodkować spod linii końcowej, ale zrobił to za czytelnie i bramkarz spokojnie złapał piłkę

• Bardzo często bywa dzisiaj faulowany Moutinho. Tym razem Portugalczyk wywalczył rzut wolny w środkowej strefie boiska

• I było groźnie! Po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego i małej przebitce piłka trafiła właśnie pod nogi Monnet-Paqueta, ale on uderzył prosto w dobrze ustawionego Subasicia

• Kurzawa faulował na własnej połowie boiska Monnet-Paqueta

• Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy, tym razem z rzutu wolnego, a piłkę bez problemów złapał Subasić

• Moutinho oddał strzał głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska, jednak i on został zablokowany

• Carrasco próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale Theopile Catherine zdołał go zablokować i gospodarze mają tylko rzut rożny

• Ładna kombinacja Monaco na wysokości pola karnego rywala, ale w ostatniej chwili Theopile Catherine zablokował prostopadłe podanie Carrasco do Berbatova

• Fabien Lemoine! Zawodnik gości wpadł z piłką w pole karne i zdecydował się na strzał, który świetnie obronił jednak Subasić!

• Jao Moutinho otrzymał od Kurzawy piłkę na wysokości pola karnego i zdecydował się na strzał, ale został zablokowany przez Clerca

• Kurzawa dośrodkował z lewej strony boiska, a Ruffier spokojnie złapał futbolówkę

• Brakuje dokładności piłkarzom obu drużyn. Teraz niezłe prostopadłe podanie otrzymał Berbatov, jednak Bułgar był na pozycji spalonej, co nie uszło uwadze sędziego

• Ferreira Carrasco dośrodkował z rzutu wolnego, jednak włożył w to za dużo siły i piłka nie odnalazła żadnego adresata

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku. Jedni i drudzy szybko tracą piłkę, a gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Clerca, ale ten nie potrafił przyjąć piłki i ta wyszła na aut bramkowy

• Pan Lionel Jaffredo daje znak i zaczynamy!

• Witamy! Zapraszamy na relację live z dzisiejszego spotkania francuskiej Ligue 1. Monaco podejmie Saint-Etienne, a początek już za zaledwie parę minut!