• Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Próba Rodrigueza. Niezła.

• Za Banela Nicolitę wchodzi Fabrice Pancrate.

• Toulalan stał w murze i wybił tę piłkę.

• Rzut wolny dla Nantes. Może być bramka. Założenie nogi z tyłu Kondogbi. Subiasić będzie miał kłopoty? Strzelać będzie Nicolita.

• Do Bedoyi podawał Audel jednak...

• Shecker rozgrywa do lewej strony. Ten do Deauxa, ten dośrodkowuje i Bedoya trafia główką z linii pola karnego.

• Fabinho faulowany w polu karnym. James Rodriguez strzela po lewej stronie bramkarza. Czekał aż golkiper zrobi krok. Pewna bramka. To już ósma bramka Rodrigueza w tym sezonie.

• Andrea Raggi dostaje zółtą kartkę za zdjęcie koszulki po zdobyciu bramki.

• Za Valerego Germain wchodzi Lucas Ocampos.

• Rzut rożny dla Monaco i Andrea Raggi pakuje z 10. metra mocnym strzałem głową piłkę do bramki w prawy róg. Bramkarz zareagował poprawnie, ale nie sięgnął futbolówki.

• Za Mounira Obbadiego wchodzi Geoffrey Kondogbia.

• Djidji dostaje żółtą kartkę za faul na Obbadim.

• Bedoya strzelał. Subasić pięknie broni.

• Mógł być samobój. Toulalan uderzał głową po dośrodkowaniu Nicolity. Dobra interwencja Subasicia.

• Nicolita wykonuje rzut wolny. Subasić ustawił dwuosobowy mur.

• Za Serge Gakpe wchodzi Johan Audel.

• Za Biramę Toure wchodzi wchodzi Jordan Veretout.

• Za aktywnego Berbatova wchodzi Riviere.

• Kapitalnie uderzył Sheckter. Było obok niego trzech obrońców. Chyba gospodarze przechodzą mały kryzys. Subasić miał dużo szczęścia, bo ta piłka nie leciała w światło bramki.

• Birama Toure leży na boisku. Joao Mouthinho dostaje żółtą kartkę za ten faul na czarnoskórym zawodniku.

• Raggi faulowany przez Cissokho, który atakował bramkę Subasicia. Cissokho dostaje za to żółtą kartkę.

• Berbatov do Rodrigueza, ten do Mouthinho. Goście bez problemu odbierają im piłkę. Ambitnie.

• Germain biegł po prawej stronie z piłką szybciej od Biramy Toure, podał do środka do Rodrugeza, ale ten niecelnie strzela. Ma czego żałować!

• Obbadi uderza z dystansu zza pola karnego. Piłka szła po koźle i została uderzona z dołu. Trafia wysoko ponad poprzeczką. Usprawiedliwia go to. że nie jest piłkarzem lewonożnym.

• Germain minął jednego z obrońców i już strzelał, ale drugi obrońca Nantes wybił piłkę z linii bramkowej. Było naprawdę blisko!

• Fabinho faulowany w środku pola. Kolejna akcja Monaco.

• Starają się utrzymywać przy piłce goście. Serge Gakpe za długo się zastanawiał nad strzałem, ale Subasić wyszedł z bramki i wszedł zdecydowanie w Gakpe. Ciekawe czy zdąży się pozbierać po tej akcji. Leży...

• Raggi dośrodkowywał i ale Dupe łapie pewnie piłkę. Dobra akcja, i dobre rozciągnięcie Germaina.

• Wracamy!

• Sędzia nie doliczył ani sekundy. Gospodarze prowadzą 1-0.

• Birama Toure dobrze nie przyjął piłki i bardzo niecelnie strzelił w trybuny.

• Błąd Subasicia. Ale jeden z atakujących uderzył go w rękę. Sędzia przerywa grę.

• Fatalny błąd Obbadiego. Kontra i słabe zagranie Gakpe do środka. Mógł strzelać.

• Gakpe ładnie rozciąga do Nicolity. Ten dośrodkowuje, ale Subasić wyskakuje w górę i łapie piłkę.

• Germain walczył z Vizcarrondo. Aut dla Monaco. Atak pozycyjny gospodarzy.

• Berbatov strzelał zza pola karnego, ale piłka odbiła się zaraz od obrońcy. Fabinho miał szansę na zdobycie bramki. Minął Vizzcarrondo. Rzut rożny dla Monaco.

• Okazja z rzutu wolnego. Dośrodkowanie niecelne. Nawet dwa.

• Monaco ma jeszcze szansę zdobyć w tym roku Puchar Francji. Ostatnio drużyna Ranieriego wygrała z Lens 6-0.

• Djidji strzelał po błędzie Monaco w polu karnym. Subasić broni. Gakpe dobija. Piłka wychodzi za linię boczną.

• Fabinho dośrodkowywał do Berbatova, a ten faulował. Sędzia musiał użyć gwizdka.

• James Rodriguez nie ryzykował i podał do Ranieriego. Ten dzisiaj bez sportowego stroju, tylko w mokasynach. Dobrze, że wybił tę piłkę na aut. To mogła być groźna sytuacja.

• Fabinho dotyka piłki ręką. Rzut wolny dla Nantes. Ależ zostawili obrońcy napastnika. Ta akcja mogła się zakończyć bramką.

• Korner dla Monaco. Fabinho dopadł do piłki i strzelił obok bramki. Piłkę dotknął jeszcze obrońca gości i był drugi rożny. Z niego też nic nie było.

• Shechter groźnie strzela. Piłka wychodzi na rzut rożny. Później uderzenie zza pola karnego. Piłkę łapie Subasić.

• Piłka jeszcze raz ląduje w siatce Nantes, ale jeden z zawodników Monaco był na pozycji spalonej.

• [1-0 dla Monaco! Berbatov podawał, a Rodriguez z zza pola karnego strzela lewą nogą pomiędzy trzema obrońcami. Piłka leci prawie że po ziemi. Bramkarz wyciągnął się jak długi, ale nie mógł nic z tym zrobić.

• Kontra Nantes. Abidal wraca i wyjaśnia sytuację.

• Dzisiaj na ławce gości nie ma trenera Der Zakariana. Ten ostatnio był w szpitalu. Narzekał na bóle biodra.

• Kanarki wychodzą ze swojej połowy. Nicolita próbuje zaczarować Abidala. Podaje do Cisokho, ale ta akcja zakończona niepowodzeniem.

• Cissokho dotknął w polu karnym piłkę ręką, ale sędzia to zignorował. Powinien być rzut karny.

• Strzelał teraz Fabinho. Trochę oszukał Birama Toure. Dupe broni po raz kolejny.

• Germain próbował oddać strzał z dystansu, ale zupełnie niecelne uderzenie francuskiego piłkarza. Ta piłka zeszła mu na zewnętrzną część stopy i nie trafił dokładnie.

• Berbatov wyszedł do podania, ale piłka była za szybka. Dupe łapie piłkę w rękawice.

• Fabinho do Berbatova. Piłka wychodzi za linię boczną.

• Rzut rożny dla Nantes. Monaco szybko wybija.