AS Monaco

4

Montpellier HSC

1

• Koniec spotkania. Monaco wygrywa 4-1 z Montpellier. Zapraszamy na inne relacje na Ekstraklasa.net.

• Monaco w tej rywalizacji było lepszym zespołem. Świetnie zagrał Riviere. Ekipa rywala nie potrafiła zagrozić gospodarzom.

• Za Ocamposa wchodzi Tisserand

• Bramka Riviere AS Monaco

• Monaco rozgrywało piłkę przed polem karnym. Zawodnik gospodarzy strzelał z kilkunastu metrów piłka odbiła się od obrońcy jednak zdołał ją wybić bramkarz. W tej sytuacji przejął piłkę Riviere i strzelił do pustej bramki zdobywając hat trick.

• Goooool!!!!! Riviere strzela hat trick

• Strzał zawodnika gości z rzutu wolnego jednak piłka obok bramki.

• Za Marveaux wchodzi Dabo

• Monaco dominuje, ekipa Montpellier nie potrafi zagrozić bramce gospodarzy.

• Ocampos z dystansu ale strzał był zbyt lekki i od bramki Montpellier.

• Za Herrera wchodzi Mezague

• Za Mouniera wchodzi Bakar

• Congre fauluje wbiegającego przed polem karnym Carrasco i ostaje czerwoną kartkę.

• Monaco trochę grało w defensywie, potem zaatakowało i rozgrywało piłkę na połowie Montpellier. Z rzutu rożnego dobre podanie Riviere wykorzystał błąd obrońców.

• Gooooooooooooooool!!!!! Riviere wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego i zdobywa bramkę

• Carrasco minął obrońców rywala, dośrodkował i z bliska strzał Ocamposa broni bramkarz.

• Montpellier jest groźniejsze, dobrze rozgrywa piłkę, gospodarze nie stwarzają okazji bramkowych.

• Żółta kartka dla Toulalana

• Kurzawa dośrodkowywał ze skrzydła ale obrońcy dobrze pilnowali Falcao

• Zagranie w pole karne i Herrera niecelnie główkował.

• Montano wyróżniający się piłkarz z ekipie Montpellier strzelał z dystansu ale dobra interwencja Subasicia.

• Rozpoczęcie drugiej połowy

• Koniec pierwszej połowy

• Żółta kartka dla Montano

• Na murawie było niedużo interesujących akcji jednak Monaco rozegrało piłkę, podanie do Riviere, który był na spalonym jednak piłka odbniła się od zawodnika rywala i zawodnik gospodarzy przelobował bramkarza.

• Goooooooooool!!!!! Riviere strzela kontrowersyjną bramkę

• Zespoły nie stwarzają groźnych sytuacji bramkowych. Monaco rozgrywa piłkę, Montpellier broni się i organizuje kontry.

• Montpellier niedokładnie rozegrało akcję na połowie gospodarzy.

• Carrasco dośrodkowuje w pole karne ale piłka minęła zawodników.

• Riviere znakomicie pokazał sie wygrywając rywalizację w polu karnym jednak główkował niecelnie.

• Faulowany Falcao, który rozgrywa świetne spotkanie i rzut wolny dla Monaco.

• Montpellier zdobyło bramkę i sędzia pokazał na przerwę w której gracze moga uzupełnic płyny. Pogoda trochę przeszkadza w tym spotkaniu, piłkarze na ławce rezerwowych są osłonięci przed promieniami słonecznymi rozciągniętymi kocami na obudowach ławek.

• Bramka Falcao AS Monaco

• Goooooool!!!!! Montano wykorzystuje dośrodkowanie w pole karne i zdobywa gola

• Monaco miał przewagę i wykorzystał tę sytuacje. Faul w polu karnym i rzut karny wykorzystał Falcao. Gospodarze mają większe posiadanie piłki dobrze prezentują się w indywidualnych akcjach.

• Goooooooooooool!!!!! Falcao strzela z rzutu karnego

• Okazja dla Montpellier jednak nie wykorzystana przez Montano i potem kontra Monaco i rzut karny dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie jednak niedokładne i od bramki Montpellier.

• Camara faulował i rzut wolny dla Monaco w okolicach pola karnego.

• Odpowiedź Montpellier i dobry strzał z dystansu Stambouliego, ale Subasić łapie piłkę.

• Carvalhio główkował wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego zawodnika Monaco jednak piłka obok bramki.

• W polu karnym Ocampos przejął podanie jednak w dobrej sytuacji jego strzał został zablokowany przez obrońców. Monaco jest groźniejszym zespołem.

• AS Monaco

• Riviere znakomicie mija obrońcę wykorzystując zagranie Toulalana jednak w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza.

• Zbyt lekkie dośrodkowanie Carrasco w pole karne, skomasowana obrona gości wybija piłkę. Potem dośrodkowanie ze skrzydła jednak nie przejął podania Falcao.

• Pierwsza akcja Monaco i faulowany Carrasco kilkadziesiąt metrów od bramki rywala.

• Rozpoczęcie spotkania.

• Na stadionie Louisa II ładna pogoda. Sporo kibiców będzie dopingować zespół gospodarzy.

• Falcao podobno był oferowany Realowi Madryt za 45 milionów euro. Jednak właściciel AS Monaco kupił napastnika za 60 milionów.

• W składzie gospodarzy nie wystąpią kontuzjowani Joao Moutinhio i James Rodriguez.

• Byłem pod wrażeniem ekipy Montpellier, dobra motywacja, organizacja, dobry zespół napisał:

Claudio Ranieri trener AS Monaco

• Witamy kibiców i zapraszamy na spotkanie AS Monaco - Montpellier. Ekipa beniaminka wygrała w pierwszej rywalizacji w tym sezonie z Bordeaux na wyjeździe, Montpellier zremisowało z PSG.