1

Paris Saint-Germain

1

• Monaco - PSG

• Koniec spotkania! Na szczycie Ligue 1 remis! PSG zachowuje pięć punktów przewagi nad największym rywalem w walce o tytuł.

• Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa.

• W odpowiedzi idealna okazja PSG! Ibrahimović przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się z nią do bramki i uderzył prosto w Subasicia! Piłkę przeją Abidal, ale zamiast wybijać, próbował z nią dryblować w polu karnym. O mało nie skończyło się to stratą bramki!

• Ależ okazja dla Monaco! Riviere idealne wystawił piłkę Fabinho, a ten w sytuacji sam na sam nie pokonał Sirigu, który wybił piłkę na rzut rożny!

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Carrasco wchodzi w miejsce Rodrigueza.

• Rzut rożny dla Monaco. Dośrodkował Moutinho, ale piłka jedynie wróciła do niego na skrzydło. Kolejna próba dogrania do kolegów wylądowała za linią końcową.

• Lavezzi w miejsce Lucasa.

• Dośrodkowanie w pole karne Monaco, ale Subasić odważnym wyjściem uprzedził Ibrahimovicia, ściągając mu piłkę z głowy.

• Jedna szybka akcja Monaco wystarczyła do wyrównania. Na prawej stronie niepilnowany piłkę otrzymał Fabinho, zagrał podanie po ziemi w pole karne, a tam tor lotu zmienił Thiago Silva, pokonując własnego bramkarza!

• A jednak wyrównanie! Samobójcza bramka Thiago Silvy!

• Z przebiegu spotkania, trudno byłoby powiedzieć, jaki jest wynik. Monaco nie rzuciło wszystkich sił do ataku, PSG spokojnie kontroluje przebieg spotkania. Zespół z księstwa nad Morzem Śródziemnych jakby pogodził się z utratą szans na mistrzostwo.

• Monaco - PSGMonaco - PSG

• Podwójna zmiana w PSG. Cabaye zmienił Verattiego, a Menez wchodzi w miejsce Pastore.

• Na boisku pojawia się debiutujący Berbatow! Boisko opuszcza Germain/

• Sirigu o mały włos dałby się przelobować! Na szczęście dla PSG naprawił swój błąd, wracając się za piłką.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne PSG. Po strzale głową jednego z piłkarzy Monaco dobrze interweniował Sirigu.

• Dośrodkowanie Maxwella z lewej strony, strzał głową oddał Pastore, ale piłka przeszła nad bramką.

• Rzut wony dla PSG! Uderzał oczywiście Ibrahimović, celnie, ale fantastycznie interweniował Subasić!

• Wrzutka i kolejny korner. Dośrodkowanie Motty, zdołał dostawić głowę Ibrahimović, ale piłka przeszła nad bramką.

• Szansa dla PSG! Maxwell dośrodkował z lewej strony, piłka odbiła się od dwóch obrońców i wyszła na rzut rożny.

• Od początku drugiej połowy więcej w ataku przebywają piłkarze Monaco. Na razie niewiele jednak z tego wynika.

• Pierwsza akcja Monaco, ale Thiago Silva wybił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z kornera nie było zagrożenia.

• Początek drugiej połowy na Stadionie Ludwika II!

• W przerwie zmiana. Ocampos nie wykorzystał swojej szansy. W jego miejsce Kondogbia.

• Równo z upływem 45. minut sędzia kończy pierwszą połowę.

• Dobrze prawą stroną poszedł van der Wiel, zagrał ostro w pole karne, ale tam Abidal uprzedził czekającego na piłkę Ibrahimovicia.

• Posiadanie piłki dla PSG, ale przewaga niewielka - 55% do 45% dla Monaco.

• Monaco w końcówce połowy stara się atakować.

• AS Monaco - PSG

• I kolejna kartka, tym razem dla piłkarza PSG. Ukarany Verratti.

• Ostro potraktował tańczącego z piłką Zlatana James Rodriguez! Sędzia nie miał wątpliwości - kolejna żółta kartka w ciągu dwóch minut!

• Ibrahimović z rzutu wolnego z ponad 40 metrów uderzył po ziemi i Subasić musiał interweniować!

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w spotkaniu, a ukarany nią Carvalho.

• Ibrahimović ciekawie zagrał do Maxwella, ale niewiele z tego podania wyszło.

• Wrzutka w pole karne PSG. Piłka zagrana na tyle mocno, że nikt nie był w stanie jej sięgnąć i wyłapał ją Sirigu.

• Tempo spotkania nieco spadło. PSG utrzymuje korzystny rezultat, a Monaco ma problem ze stworzeniem klarownej okazji.

• Dośrodkowanie z kornera nie wyszło Lucasowi, piłka do niego wróciła, ale ponowną wrzutkę wyłapał Subasić.

• Dobra okazja dla PSG - rzut wolny sprzed pola karnego. Uderzył Ibrahimović i bramkarz musiał parować piłkę na rzut rożny.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony kilku zawodników Monaco było bliskich oddania strzału na bramkę. Ostatecznie piłka została wybita przed pole karne, skąd obok słupka uderzył Moutunho.

• Motta powstrzymał szarżującego Riviere'a.

• PSG uspokoiło nieco grę i wyprowadziło dobrą akcję! Maxwell wespół z Ibrą byli blisko, ale ostatecznie Szwed minimalnie minął się z piłką!

• W tej chwili przewaga liderującego PSG drugie Monaco traci już 8 punktów. Ten wynik praktycznie pieczętuje mistrzostwo paryżan, chociaż do końca sezonu jeszcze sporo spotkań.

• I kolejna okazja Monaco, ale tylko rzut rożny. Krótko rozegrany i bez zagrożenia pod bramką PSG.

• Ależ okazja Monaco! Ocampos przeszedł kilku rywali i uderzył z linii pola karnego. Piłkę sparował Sirigu, a niecelnie dobijał Riviere!

• Monaco rzuciło się do odrabiania strat i od razu było groźnie po rzucie rożnym. Nikt jednak nie zamknął akcji i piłkę wybili obrońcy.

• AS Monaco - PSGAS Monaco - PSG

• I sprawiedliwości stało się za dość! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w centrum pola karnego Alex zgrał głową piłkę na słupek, gdzie z kolei głowę przystawił Pastore i zdobył bramkę na 1:0 dla PSG!

• Dośrodkowanie i... powinien być rzut karny, ale jest tylko kolejny korner.

• Maxwell powalczył do końca w ataku i wywalczył pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

• Ostry początek spotkania. Mnożą się faule z jednej i drugiej strony.

• Lucas faulowany przez Moutinho i mamy pierwszy rzut wolny w spotkaniu.