Girondins Bordeaux

4

AS Monaco

1

• Koniec! Pewna wygrana gospodarzy, którzy odżyli po przerwie. Za uwagę dziękuje Szymon Janczyk!

• Korner dla gości na zakończenie spotkania.

• Mecz potrwa jeszcze trzy minuty dłużej.

• Zmiana sytuacji - gospodarze nie zamierzają już oddawać piłki.

• Goście przy piłce, wciąż rozgrywają ją na własnej połowie.

• Końcówka przypomina raczej pierwszą połowę, ale chyba obu stronom wystarczy już wrażeń na dziś wieczór.

• Sacko wchodzi w miejsce Rolana.

• Jeszcze Berbatov, jedyny piłkarz na plus w Monaco stara się coś zmienić i strzelić drugą bramkę.

• Skomentować to można tak - odmieniony zespół gospodarzy obnażył wszystkie wady Monaco. I robi to dalej.

• Fatalnie prezentuje się defensywa Monaco, kolejne zagrania mijają defensorów jak kołki treningowe.

• A Silva zastąpił Ocamposa.

• Kaabouni zmienia Khazriego.

• Bramka! Pewnie w prawy róg!

• Żółta kartka za ten brzydki faul dla golkipera Monaco.

• Khazri wykona rzut karny, Subasić faulował wychodzącego na pozycję zawodnika Żyrondystów!

• Sala zmarnował kapitalną okazję! Przestrzelił na pustą bramkę!

• Kondogbia schodzi, w chodzi Ferreira.

• Przewaga Żyrondystów w środku pola jest niepodważalna.

• Monaco chyba straciło motywację do gry. Gospodarze natomiast nie śpieszą się żeby wznowić grę.

• Szansa tym razem dla gości, Moutinho dośrodkował z rzutu wolnego ale tym razem bez zagrożenia.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Sala strącił piłkę do tyłu a tam pewnie wpakował ją do siatki Rolan. Sędzia nie zauważył jednak, że Rolan był na spalonym.

• Rolan! Po meczu?

• Kondogbia fauluje Rolana w bocznej strefie boiska w okolicy pola karnego.

• Falcao zmienił Germaina

• Pewny strzał w prawy róg i gol!

• Sala wykona rzut karny.

• Rzut karny po faulu Abdennoura!

• Dużo dała zmiana w przerwie, Plasil odmienił środek pola Żyrondystów. Za chwilę wejdzie Falcao.

• Wahbi Khazri bardzo brzydko faulował i zobaczy żółtą kartkę. A za chwilę na boisko wejdzie... Falcao!

• Toulalan ucierpiał w starciu z rywalem i zejdzie na chwilę z boiska.

• Nieudane dośrodkowanie Contento.

• Plasil prostopadłym podaniem uruchomił Khazriego, który mocno uderzył ponad Subasicem, ale niecelnie! Fatalne wykończenie...

• Elderson przerwał groźną akcję gospodarzy, ale ucierpiał w starciu z rywalem.

• Gospodarze konstruują atak pozycyjny od linii obrony.

• Gubią się po przerwie goście, najpierw blisko przejęcia piłki po błędzie obrońców był jeden z napastników Żyrondystów a chwilę później zgubili piłkę w ataku przyjezdni.

• Po dośrodkowaniu Fauberta Contento dograł piłkę głową do Rolana, który lekko strącił ją nogą i wyrównał wynik spotkania.

• MAMY REMIS!

• Żyrondyści wymieniają podania pod bramką Subasica.

• Pierwszy kontakt z piłką Subasica po przerwie.

• Monaco zaczyna grę od środka!

• Plasil zmienia Diabate.

• Piłkarze są już w tunelu prowadzącym na stadion, za chwilę wznowią grę!

• Piłkarze udają się do szatni.

• Germain dośrodkował ze skrzydła, obrona gospodarzy kompletnie zaspała a niepilnowany Berbatov głową skierował piłkę do siatki!

• BERBATOV!

• Realizator pokazuje kompilację skutecznych wejść Jeremy'ego Toulalana.

• Nie było zagrożenia, wracamy do stałego widoku.

• Świetny strzał Berbatova, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny!

• Sędzia chyba zagrabił sobie u Dymitara już wcześniej, gdy ubrudził jego buty "szprajem".

• Berbatov w dogodnej sytuacji odepchnął piłkarza Żyrondystów, ale Bułgar nie może pogodzić się z decyzją sędziego, który odgwizdał jego faul.

• No niestety - znów wraca nudna wymiana piłki w środku pola.

• Świetna parada Subasica po strzale Kahzriego!

• Brzydkim faulem musiał ratować się Toulalan, ale gdyby nie to mogłaby paść bramka. Rzut wolny z odległości 23 metrów do bramki.

• Przewagę mają już piłkarze Monaco. Na razie jednak niewiele to daje.

• Trochę nudne to spotkanie mimo, że już niemalże 30 minut za nami. Niewiele się dzieje.

• Fatalny strzał Ocamposa wysoko ponad bramką.

• Carrasso pewnie interweniuje po uderzeniu piłkarza Monaco.

• Dobre próby ataku Monaco, głównie po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry, jak na razie nie przynoszą skutku.

• Odpowiedź piłkarzy Girondinsu, mocne uderzenie jednak niecelne.

• Berbatov przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się i oddał strzał - zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza.

• Ocampos! Świetne uderzenie, ale jeszcze lepsza obrona bramkarza!

• Monaco zupełnie odmienione w porównaniu do poprzedniego sezonu. Piłkarze nie starają się nawet grać kombinacyjnie.

• Gospodarze wciąż utrzymują się przy piłce, na razie jednak gra toczy się głównie w środku boiska.

• Dośrodkowanie Fabinho, ale piłkarz Monaco mógł to zrobić lepiej.

• Zablokowany Berbatow, ale Bułgar i tak był na pozycji spalonej.

• Rzut wolny w bocznej strefie boiska dla zespołu gości.

• Pierwszy strzał w dzisiejszym spotkaniu - Sane. Niecelne uderzenie głową.

• Mieliśmy małe problemy techniczne - przepraszamy. Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga Żyrondystów, którzy wywalczyli trzy rzuty rożne.

• Pierwsze minuty na korzyść gospodarzy, Subasić dobrze interweniuje po rzucie rożnym.

• Zaczynamy!

• Przywitanie z kibicami i z arbitrem dzisiejszego spotkania. Za chwilę losowanie stron i zaczynamy!

• Piłkarze wychodzą już na boisko.

• Trybuny powoli się zapełniają, 10 minut do rozpoczęcia spotkania.

• Ławka rezerwowych Monaco:

Stekelenburg, Silva, Kurzawa, Dirar, Falcao, Bakayoko, Ferreira Carrasco.

• Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi - KLIK!

• Ławka rezerwowych Girondins:

Jug, Sacko, Mariano, Poundje, Planus, Plasil, Kaabouni.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu drugiej kolejki ligi francuskiej! W starciu na szczycie zmierzą się dziś Girondins Bordeaux i AS Monaco.