2

AS Monaco

3

• Sędzia doliczył 5 minut.

• Gourcuff dośrodkowuje. Fabinho ściąga piłkę głową w stronę bramki, ale fubolówka mija lewy słupek bramkarza.Bliskoo..

• Gourcuff rozciąga do Brianda, ten strzela. Bramkarz broni. Subasić w niezłej dyspozycji.

• Mocno bita piłka w pole karne Monaco, ale Briand nie dał rady jej uderzyć. Było bardzo blisko.

• Kontra Lyonu. Carvalho przerywa akcję głową. Jest oszołomiony.

• Carvalho poza boiskiem jest opatrywany.

• Bakari Kone atakował Subasicia. Bramkarz był zajęty. Piłka odbiła się do Brianda i ten prawie na pustą bramkę strzela już drugiego gola w tym meczu.

• Gomis wchodzi za Jordana Ferriego.

• Kondogbia ukarany żółtą kartką.

• Wchodzi Jessy Pi.

• Za dobrze grającego Berbatova wchodzi Emmanuel Riviere.

• Gourcuff ustawił piłkę za linią pola karnego. Będzie strzelał. W mur. Piłka jednak wraca do Lyonu.

• Yoann Gourcuff strzela obok bramki.

• Strzał z rzutu wolnego Mouthinho. Lopes broni.

• Miguel Lopes dośrodkowywał do Mvuebma i ten strzelał, ale Subasić broni.

• Druga żółta kartka w tym meczu za brutalny faul.

• Berbatov gra dzisiaj niesaowicie. Kieruje spokojnie piłkę do siatki Lyonu. 1-3.

• Jednak Kurzawa musiał zejść.

• Kurzawa wraca już na boisko. Lyon długo utrzymywał się przy piłce za polem karny Monaco. Goście ratują się faulem.

• Monaco przez chwilę w dziesiątkę.

• Wracamy. Zapowiada się pasjonująca druga połowa.

• W posiadaniu piłki przeważają zawodnicy z Lyonu. 58-42

• Sędzia kończy pierwszą połowę i zaprasza zawodników do szatni. Wracamy za 15 minut.

• Mouthinho ponad bramką.

• Groźna sytuacja dla Monaco z rzutu wolnego zza pola karnego. Ciekawie.

• Lyon próbuje znów grać bokami. Lopes bardzo aktywny rozgrywa piłkę do swoich kolegów. Nic z tego. Piłkę przejmuje Monaco. Po chwili faul w środku pola.

• Dobre wrzucenie z rzutu wolnego Monaco, ale goście zyskują tylko rzut rożny. Wynik bez zmian.

• Berbatov dobrze zbija piłkę głową, ale arbiter pokazuje, że był na pozycji spalonej.

• Po zespołowej akcji Jimmy Briand zdobywa kontaktową bramkę dla OL.

• Już 0-2 dla Monaco. Lyon chciał przejąć inicjatywę, ale był nieuważny w obronie.

• Kurzawa próbował sprawdzić dyspozycję Anthonego Lopesa. Bramkarz górą.

• Monaco to drużyna która wygrała najwięcej razy z Lyonem, aż 41.

• Berbatov pięknie podaje do Germaina, ale nic z tej akcji nie wyszło.

• Lyon próbuje teraz przedrzeć się środkiem pola, dobrze utrzymuje się przy piłce, ale oddaje nieprzemyślane strzały.

• Rzut rożny dla Lyonu, ale szczęście po stronie bramkarza Monaco, któremu udaje się wybić piłkę za pole karne.

• Zderzenie sprzed kilku minut Samuela Umtiti okazało się groźne. Już nie zobaczymy tego zawodnika w dzisiejszym meczu.

• Kolejna szansa dla Germaina, jednak bramkarz Lopes go ubiega.

• Berbatov przytrzymał piłkę w polu karnym rywali i podał do Germaina, który pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy. Lyon po raz kolejny traci bramkę w pierwszych minurach meczu.

• Obydwie drużyny próbują rozciągać swoje akcje bokami. Piękna pogoda w Lyonie.

• Gramy.

• Dużym zaskoczeniem jest brak w składzie OL Gomisa, który miał szansę na swój 300. występ w Ligue 1.

• Możemy zafundować spore problemy drużynie Monaco

Maxime Gonalons

• W 29. kolejce Ligue 1 Olympique Lyon (5. miejsce) zmierzy się z wiceliderem tabeli AS Monaco. Zapraszamy na relację na żywo.