Olympique Lyon 1 - 1 Paris Saint-Germain

1

Paris Saint-Germain

1

• Na szczycie tabeli Ligue nic się nie zmienia nadal liderem Lyon, a PSG nie zniwelowało straty do Les Gones. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Koniec meczu!!! Lyon - PSG 1:1,a bohaterem spotkania z decydowanie Anthony Lopes.

• Dobrze wybił piłkę w polu karnym jeden z defensorów Lyonu, będzie korner.

• 3 dodatkowe minuty gry.

• Kontra Les Gones, piłka trafiła do Benzii, ale ten strzelił za lekko by zaskoczyć Sirigu.

• Lyon cały czas dzielnie broni się.

• Ghezzal za Gourcuffa

• Pilka wybita przed pole karne, tam był Mvuemba , ale strzelił bardzo mocno i niecelnie.

• Bedimo wywalczył rzut rożny, będzie szansa dla gospodarzy.

• Lyon całą jedenastką broni się.

• Próba pressingu gospodarzy, ale PSG sobie radzi.

• Tym razem plac gry opuści, N`Jie, a w jego miejsce Benzia.

• No i Cabaye w pierwszej okazji dostaje żółta kartkę.

• Cabaye za Cavaniego

• Do końca 10 minut, czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa an swoją korzyść?

• Gourcuff z rzutu wolnego trafił w jednego z paryżan,a kontra gości zatrzymała się na defensywie Lyonu.

• Lavezzi za Lucasa

• Kontra gości, ale Zlatan zepsuł podanie, a Lucas zamiast biec stał w miejscu, słaby mecz Brazylijczyka.

• Korner dla gospodarzy.

• Trener bramkarzy Lyonu za krytykowanie orzeczeń arbitra odesłany na trybuny, w sumie nie dziwię mu się.

• Fekir przedzierał się w polu karnym, ale zawodnik gospodarzy nie był w stanie pokonać Sirigu.

• Umtiti również ukarany za protesty.

• Gonalons ukarany żółtą kartką za pretensje.

• Zlatan Ibrahimović trafia na 1:1, ogromne gwizdy na stadionie!

• Ale co się dzieje, będzie powtórzony karny, zawodnik gospodarzy za szybko wbiegł w pole karne.

• Lopes broni!!!!!! Ibrahimović nie trafia!!!!

• Fekir ukarany kartonikiem.

• Veratti faulowany!!! rzut karny dla PSG!!!!

• Gospodarze w drugiej połowie bez strzału.

• Goście przedzierali się pod pole karne Lyonu, piłka trafiła do maxwella, ale ten skiksował.

• Mvuemba za Ferri`ego, pierwsza roszada w tym spotkaniu.

• Cavani otrzymał prostopadłą piłkę, wyszedł sam an sam,a le borni Lopes!!!! w Lyonie maja bohatera!

• Matuidi zagrywał w pole karne, tam był Cavani, który uderzył na bramkę, ale za lekko by zaskoczyć Lopesa.

• Gospodarze bardzo szybko pozbywają sie piłki, pierwsza część meczu kosztowała dużo sił zawodników Lyonu.

• Lucas strzelał zza pola karnego, piłka po drodze odbija się od jednego z piłkarzy, ale na posterunku jest Lopes.

• Kolejna piłka trafia w polu karnym do Ibrahimovcia, ale kolejny strzał głową nie jest problemem dla Lopesa, kolejna świetna interwencja!

• Coraz więcej dośrodkowań w pole karne Lopesa, Lyon szybko traci piłkę.

• PSG częściej przebywa na połowie gospodarzy.

• Fenomenalna interwencja Lopesa!!! Ibra strzelał głową po dośrodkowaniu, a bramkarz gospodarzy świetnie broni.

• Atak pozycyjny gospodarzy, ale Les Gones tracą piłkę.

• Obie ekipy do drugiej części spotkania przystąpiły bez zmian.

• Od środka zaczynają gospodarze, gramy!

• Obie ekipy wracają na murawę!

• Ostatni gwizdek sędziego, do przerwy Lyon prowadzi z PSG 1:0!

• Kolejna akcja gospodarzy, ale dośrodkowanie w pole karne wybija Maxwell.

• Cavani ukarany kartonikiem za pretensje w kierunku arbitra, to pierwsze upomnienie w dzisiejszym meczu.

• PSG stara się przycisnąć rywal w ostatnich minutach.

• Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o stronę taktyczną, podopieczni Huberta Fourneira graja bardzo poprawnie.

• Blaise Matuidi uderzył piłkę na bramkę Lyonu, ale zrobił to fatalnie....

• Fragment spotkania, w którym ataki pozycyjne budują podopieczni Laurenta Blanca.

• bramka N`Jie:

• Czy paryżanie odpowiedzą przed przerwą?

• Kolejna długa piłka na Zlatana, ale defensywa Lyonu jest dziś skuteczna w odbiorze.

• Kapitalna akcja gospodarzy, Lyon wymienił kilak podań, futbolówka trafiła do N'Jie, który z kilku metrów pokonała Sirigu!!! 1:0!!!

• Clinton N'Jie!!!!! 1:0!!!! Co za akcja!!!!!!

• Defensywa PSG radzi sobie z dośrodkowaniem, potem Umtiti zagrywał w pole karne, ale futbolówka ląduje w rękawicach Sirigu.

• Jeden z gospodarzy faulowany blisko pola karnego po prawej stronie, będzie dobra okazja na dokładne dogranie piłki w pole karne.

• Posiadanie piłki: 68% - 32% na korzyść gości z Paryża.

• Teraz przewinił Lucas, siadło nam tempo spotkania.

• Ferri tym razem faulował Cavaniego.

• Ależ blisko był David Luiz, który uderzeniem głową minimalnie przestrzelił!

• Pierwszy korner w tym meczu dla PSG

• Yoann Gourcuff źle przyjął piłkę, która odbiła się od jego reki, gwizdek arbitra, rzut wolny dla gości.

• Piłka zagrana w pole karne PSG, a tam odbija się od ręki jedengo z gości, jednak gwizdek arbitra milczy.

• Lyon

• Okres gry, w którym Les Gones dłużej utrzymują się przy piłce.

• Pressing gospodarzy przyniósł efekt i Lyon odzyskał piłkę pod polem karnym gości.

• Po nudnych 10. minutach, obie ekipy rozpędzają się.

• Maxime Gonalons co za głupia strata, piłkę przejął Ibrahimovic, ten podał do Cavaniego, ale strzał Urusa borni fenomenalnie Lopez!

• Corentin Tolisso uderzył kąśliwie zza pola karnego, piłka odbiła się od słupka i opuściła boisko!

• Les Gones zmuszeni są do obrony

• Kolejna długa piłka na Szweda, ale defensywa Lyonu sobie radzi.

• Cavani zakiwał się z rywalami, ale sędzia odgwizdał przewinienie na Urusie.

• Długa piłka do Ibrahimovicia i Szwed pakuje piłkę w siatce, ale arbiter odgwizdał spalonego!

• Gospodarze dziś na biało, a PSG w granatowych strojach.

• Christophe Jallet próbował wykorzystać błąd gości w rozegraniu piłki, ale futbolówka zagrana przez Francuza ląduje w rękawicach paryskiego bramkarza.

• Maxwell szarżował lewą stroną, ale niedokładnie zagrał w pole karne.

• Od pierwszej sekundy dłużej przy piłce utrzymują się goście.

• Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy!

• Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, kto wygra dzisiejszy pojedynek, będzie liderem Ligue 1 po 24 kolejkach. Jak zakończy się rywalizacja dwóch francuskich firm?

PSG

• W ekipie Les Gones zabraknie Alexandre Lacazette, Milan Bisevac, Clement Grenier, Mouhamadou Dabo oraz Gueida Fofana. Laurent Blanc natomiast nie będzie mógł skorzystać z usług Serge Auriera, Gregory`ego van der Wiela i Javiera Pastore.

• ustawienie taktyczne gości z Paryża:

PSG

• Z ostatnich sześciu pojedynków, aż cztery padły łupem paryżan, raz zanotowano remis i tylko jeden mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze z Lyonu. Jednak podczas rywalizacji we wrześniu 2014 roku, na początku sezonu padł remis 1:1.

• PSG natomiast swoją serię zwycięstw z rzędu szlifuje obecnie, która wynosi trzy mecze, jednak licząc wszystkie rozgrywki, to można doliczyć się sześciu kolejnych zwycięstw podopiecznych Laurenta Blanca. W ostatniej kolejce paryżanie skromnie, bo 1:0 pokonali Rennes. Jednak na zespół z Parc des Princes spada fala krytyki za słabą grę. Obecnie mistrz Francji zajmuje 3 lokatę w tabeli z 47 punktami na koncie i traci do lidera zaledwie dwa oczka.

• Nie zmienia to faktu, że Les Gones są w znakomitej dyspozycji. Obecnie drużyna z Lyonu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 49. punktami na koncie.

• Lider ligi francuskiej spisuje się bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych. Podopieczni Huberta Fourniera bezbramkowym remisem z AS Monaco, przerwali kapitalną serię siedmiu, kolejnych zwycięstw.

• Witamy serdecznie, już za niespełna 30 minut rozpocznie się hit Ligue1 pomiędzy Olympique Lyon, a PSG.