Olympique Lyon

2

Stade de Reims

1

• Lyon zdominował przeciwnika w drugiej połowie. Stworzył sobie wiele sytuacji podbramkowych, ale nie potrafił ich wykorzystać. Na szczęście dla gospodarzy, w końcówce z pomocą przyszedł bramkarz Reims. Od nas to tyle, serdecznie dziękujemy za uwagę!

• Koniec! Lyon ogrywa Reims!

• Fekir oddał strzał sprzed pole karnego, ale tym razem Placide interweniował skutecznie. Rzut rożny

• Lacazette mocno dośrodkował z prawej strony boiska, a Placide piąstkował w taki sposób, że wbił piłkę do własnej bramki! Ależ kiks bramkarza Reims!

• GOOOOOL! LACAZETTE! CÓŻ ZA BŁĄD PLACIDE'A!

• Benzia wchodzi na boisko za Tolisso

• To musiał być gol! Fekir świetnie zagrał piłkę do środka, tam przejął ją Ferri, ale zamiast podawać do idealnie ustawionego Lacazette, to zdecydował się na strzał i nie trafił w bramkę!

• Sporo chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

• Spokojnie, długo swoją akcję budują gospodarze

• Fekir! Dobry, ale minimalnie niecelny strzał z rzutu wolnego! Gdyby jednak piłka trafiła do bramki, to gol i tak nie byłby uznany. Jeden z piłkarzy Lyonu faulował rywala w murze

• To powinna być bramka! Roberge wykorzystał błąd w obronie gospodarzy, znalazł się na wolnej pozycji przed bramką Lyonu i nie potrafił w nią trafić!

• Rzut wolny dla gości po jednym ze starć w środkowej strefie

• Yattara, to powinien być gol! Fekir przeprowadził FENOMENALNĄ indywidualną akcję, minął kilku rywali podał Lacazette, a ten dalej to Yattary. Strzał tego ostatniego - mimo dobrej pozycji - był niecelny!

• Jallet bardzo dobrze dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, ale Lacazette minął się z piłką i opuściła ona pole karne

• To powinien być gol! Lacazette zagrał świetną piłkę do Fekira, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał z nim ten pojedynek!

• Spokojnie, długo rozgrywają teraz piłkę gospodarze

• Pan Said Ennjimi gwiżdże, zaczynamy drugą połowę

• I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

• Jallet dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale bramkarz spokojnie chwycił piłkę

• Niezła indywidualna akcje Fekira, ale zepsuł on ją niedokładnym podaniem. Przy piłce są już goście

• Długa piłka w kierunku Charbonniera, ale jego uderzenie było niedokładne

• GOOOOOOOOOOOOL!! Benjamin Moukandjo, mamy remis!

• Oniangue oddał strzał na bramkę, jednak nawet w nią nie trafił

• Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już wracamy do relacjonowania meczu. Na tablicy wyników nie ma zmian, a tymczasem rzut rożny dla swojej drużyny wywalczył Fortes

• Spokojnie, długo wymieniają podania goście, choć robią to głównie w środkowej strefie boiska

• Bedimo dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale obrońcy gości wybili piłkę z własnej szesnastki

• Moukandjo oddał strzał sprzed pola karnego, jednak Lopes bez problemu chwycił piłkę

• Fekir świetnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Tolisso nabiegł na piłkę i ładną główką wpakował ją do bramki! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOL!! Tolisso, 1:0 dla Lyonu!

• Spokojny początek meczu z obu stron. Ani jedni, ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak

• Charbonnier oddał strzał z dystansu, ale bardzo mocno przestrzelił

• Arbiter daje znak, mecz zaczynają goście!

• Piłkarze obu zespołów już zjawili się na murawie, za chwilkę zaczniemy ten pojedynek.

• Reims z kolei zremisowało trzy ostatnie wyjazdowe pojedynki, więc podopieczni Hubert Fournier muszą być bardzo uważni - zwycięstwo nie przyjdzie łatwo.

• Faworytem tego spotkania są gospodarze, co potwierdza ich forma ostatnich pojedynków przed własną publicznością. Lyon wygrał ostatnio sześć takich meczów z rzędu

• Ławka Lyonu: Ferri, Dabo, Malbranque, Rose, N'Jie, Benzia, Gorgelin

• Ławka gości: Bourillon, Diego, Mavinga, Agassa, Courtet, N'Gog, Glombard

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe zestawienia obu drużyn. Za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego pojedynku

• Witamy! Już tylko około kwadrans pozostał do rozpoczęcia spotkania, które zakończy tę kolejkę francuskiej ekstraklasy. Lyon podejmuje Reims, zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!