Olympique Marsylia

2

FC Nantes

0

• W drugiej połowie gospodarze całkowicie zdominowali przeciwnika. Nantes goniło wynik i powinno stwarzać sobie okazje za okazją, jednak nie potrafiło tego robić i zwycięstwo marsylczyków jest jak najbardziej zasłużone, a dzięki niemu w tej kolejce PSG na pewno ich nie wyprzedzi. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Ostatnia zmiana gości, Bessat wchodzi za N'Koudou

• Imbula! Świetny strzał sprzed pola karnego, piłka trafia w boczną siatkę!

• Lemina schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Romao.

• Yacine Bammou oddał strzał z dystansu, ale Mandanda nie miał problemu ze złapaniem piłki

• Dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście, ale bardzo mało z tego wynika, ciężko jest im przedrzeć się pod bramkę gospodarzy

• Druga zmiana w Nantes. Deaux wchodzi za Gomisa

• Zmiana w ekipie gości. Schodzi Gakpe, wchodzi Audel

• Przypomnieli o sobie goście! Jordan Veretout oddał świetny strzał z dystansu, ale Mandanda kapitalnie sparował to uderzenie na rzut rożny!

• Payet dośrodkował w pole karne, ale goście spokojnie sobie poradzili

• Payet świetnie rozciągnął grę do prawej strony, ale Thauvin dośrodkowywał niedokładnie, piłka wpadła w ręce bramakrza

• Thauvin! Ładna indywidualna akcja, minął paru przeciwników i oddał strzał sprzed szesnastki, ale minimalnie przestrzelił

• Ładna akcja Marsylii, było blisko gola! Imbula zagrał świetną prostopadłą piłkę do Dja Djedje, ten dośrodkował, a Gignac trafił w boczną siatkę!

• Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły na razie bez zmian

• Do 24. minuty delikatnie mówiąc nie oglądaliśmy najlepszego widowiska. Po tym jednak, jak gospodarze objęli prowadzenie, mecz nam się otworzył i obie drużyny zaczęły stwarzać sobie okazje podbramkowe. Skuteczniejsi byli gospodarze i to oni prowadzą. Nantes stać jeszcze na jakąś odpowiedź? Tego dowiemy się po przerwie.

• I właśnie teraz arbiter zaprosił piłkarzy na przerwę

• Barrada zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

• Payet został powstrzymany taktycznym faulem przez Gomisa, a arbiter tego drugiego ukarał żółtą kartka

• Bammou zdecydował się na indywidualny atak środkiem, ale szybko stracił piłkę

• Thauvin! Cissokho poślizgnął się w środkowej strefie boiska, Florian Thauvin odebrał mu piłkę i popędził w stronę bramki, ale oddał niecelny strzał!

• Thauvin świetnie dośrodkował z rzutu wolnego, ale Fanni lekkim strzałem głową zaskoczył bramkarza! Nantes jest już w bardzo trudnej sytuacji

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! Rod Fanni, jest 2:0 dla gospodarzy!

• Żółtą kartkę dostał Djilobodji, za faul na Dja Djedje

• Ależ kocioł zrobił się pod bramką Mandandy, jak tam nie padła bramka! Nieporozumienie wśród obrońców Marsylii, N'Koudou znalazł się sam na sam z bramkarzem i mimo, że po pierwszym strzale zdołał go minąć, to w ostatniej chwili został powstrzymany!

• Cissokho nieźle zaatakował prawą stroną boiska, ale zakończył akcję niedokładnym podaniem do partnera z drużyny

• Gomi oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka poleciała daleko od bramki

• Tymczasem Thauvin otrzymał żółtą kartkę za faul na Cissokho

• Dja Djedje leży teraz poza boiskiem i potrzebuje chyba pomocy lekarskiej

• Thauvin dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy Nantes spokojnie wybili piłkę

• Otworzyła nam się nieco gra, piłka przenosi się spod jednej szesnastki pod drugą. Teraz dobra kontra gości, zakończona jednak niedokładnym dośrodkowaniem Cissokho

• Świetną kontrę wyprowadzili teraz gospodarze, ale obrońcy gości wybili piłkę po dośrodkowaniu jakim popisał się Mendy

• Payet kapitalnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Florian Thauvin wykorzystał błąd w kryciu środkowych obrońców i kapitalnym strzałem piętą pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ulalalala! Co za trafienie Thauvina!

• Pan Buquet daje znak, zaczynamy!

• Jeszcze tylko rezerwowi. Goście: Alhadhur, Audel, Bedoya, Bessat, Deaux, Dupe, Shechter. Gospodarze: Alessandrini, Batshuayi, Aloe, Morel, Omrani, Romao, Samba

• Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

• Marsylczycy są liderem tabeli, ale ich przewaga nad drugim Paris Saint-Germain wynosi tylko jeden punkt. Zwycięstwo jest im więc dzisiaj bardzo potrzebne, ale zadanie, które przed nimi stoi nie należy do łatwych. Nantes spisuje się w tym sezonie naprawdę dobrze i plasuje się na piątej pozycji w tabeli, z 24 punktami na koncie.

• Witamy! Już tylko około dziesięć minut zostało do rozpoczęcia pierwszego spotkania nowej kolejki francuskiej ekstraklasy. Naprzeciw siebie staną Marsylia i Nantes, zapraszamy na relację live z tego widowiska!