Olympique Marsylia

2

RC Lens

1

• To był kapitalny, emocjonujący mecz! Marsylia wygrała 2:1, ale skazywani na pożarcie goście postawili im bardzo trudne warunki. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• KONIEC! Marsylia wygrywa 2:1

• To musiał być gol! Yoann Touzghar wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek!

• Chavarria dośrodkował z prawej strony boiska, ale Mandanda złapał piłkę

• Chorągiewka zamontowana, wracamy do gry. Sędzia do drugiej połowy doliczył pięć minut

• A jednak nie, w zapasie nie było dodatkowych chorągiewek. Montowana jest stara chorągiewka!

• Mamy przerwę w grze, arbitrzy chyba szukają dodatkowej chorągiewki. :)

• Tymczasem w narożniku boiska na połowie gości złamała się chorągiewka...

• Arbiter wrócił do bezsensownego faulu w środkowej strefie, jakiego dopuścił się Romao. Druga żółta kartka jak najbardziej zasłużona

• Druga żółta i czerwona kartka dla Romao!

• Marsylczycy dłużej utrzymują się teraz przy piłce, starają się szybko zdobyć kolejną bramkę i wybić gościom z głowy marzenia o choćby jednym punkcie

• Payet zagrał kapitalną prostopadłą piłkę do wychodzącego z prawej strony Gignaca, ten wycofał troszkę do Thauvina, a on wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Thauvin, 2:1 dla Marsylii!

• A teraz Lemina oddał strzał na bramkę, ale nawet w nią nie trafił

• To powinien być gol! Guillaume jak na tacy wyłożył piłkę Cyprienowi z lewej strony boiska, ale ten fatalnie przestrzelił!

• Gignac był teraz faulowany w środkowej strefie boiska

• Sędzia daje znak, wznawiamy grę

• To były naprawdę dobre pierwsze trzy kwadranse. Na początku dominowała Marsylia, ale po tym jak zdobyła gola, to spuściła z tonu. Goście doprowadzili do wyrównania i później gra na boisku była bardzo zacięta. To zapowiada nam wielkie emocje po przerwie.

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisko, jedni i drudzy szybko gubią piłkę

• To mógł być gol! Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu rożnego i strzale Thauvina Cyprien wybił piłkę z linii bramkowej!

• Payet dośrodkował z prawej strony boiska, ale Belon spokojnie chwycił futbolówkę

• Gbamin wchodzi na boisko za kapitana Lens

• Le Moigne złapał jakąś kontuzję i już opuścił boisko. Za chwilkę pojawi się za niego jakiś zmiennik

• Kolejny błąd indywidualny gospodarzy. Thauvin traci piłkę, trafia ona do Chavarrii, który podał z kolei do Guillaume, a 19-latek pewnym strzałem pokonał Mandandę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Guillaume, mamy remis!

• A teraz Mendy stracił piłkę na około 20 metrze od bramki, a Chavarria od razu zdecydował się na strzał, który był jednak niecelny

• To powinien być gol! N'Koulou stracił piłkę na prawej stronie boiska, przejął ją Le Moigne i dośrodkował w pole karne, gdzie fatalnie z idealnej okazji przestrzelił Bourigeaud!

• Było blisko gola! Gignac dobrze podał do Ayew, ale jego strzał kapitalnie obronił Belon

• Chavarria i Vladivia zaatakowali lewą stroną boiska, ale wywalczyli tylko aut

• Valdivia oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur

• Żółta kartka dla Romao za faul taktyczny

• Było blisko gola! Romao oddał niezły, acz minimalnie niecelny strzał głową po dośrodkowaniu Thauvin z prawej strony boiska

• Długo rozgrywali piłkę gospodarze, a cała akcja skończyła faulem Lemoigne na Ayew

• Gignac dostał świetne podanie z głębi od Ayew, minął jednego obrońcę, ale strzał jaki następnie oddał sprzed pola karnego był za słaby, by sprawić kłopoty bramkarzowi

• Dwa uderzenia z dystansu zaprezentowali teraz goście. Najpierw strzał Valdivii obronił Mandanda, a następnie Chavarria nie trafił w światło bramki

• Guillaume zaatakował teraz lewą stroną boiska, ale szybko stracił piłkę. Był chyba faulowany, ale sędzia orzekł inaczej

• Nieźle wyglądała teraz akcja marsylczyków, ale Mendy zepsuł wszystko niedokładnym podaniem. Aut dla Lens

• Gilbert Imbula zdecydował się przed chwilą na strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

• Długo budowali swoją akcję gospodarze, ale wszystko skończyło się spalonym Mendy'ego

• Le Moigne oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale Mandanda spokojnie złapał piłkę

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przeszła przez jednego z obrońców gości i trafiła Nicolasa N'Koulou, który świetnym strzałem głową wpakował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOL!! Nicolas N'Koulou, 1:0 dla gospodarzy!