Paris Saint-Germain 4 - 2 Evian Thonon Gaillard

4

Evian Thonon Gaillard

2

• To już koniec naszej relacji z tego spotkania. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE w Ekstraklasa.net!

• Paris Saint-Germain pokonuje Evian Thonon Gaillard 4:2. Byliśmy dziś świadkami bardzo ciekawego spotkania, w którym padło aż sześć bramek. W pierwszej połowie przez moment lepszym i bardziej aktywnym zespołem był zespół gości, który już w 13. minucie po golu Barbosy wyszedł na prowadzenie. Gospodarze szybko jednak ostudzili ich zapały. W 30. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyrównał Luiz, a 8 minut później - również po dośrodkowaniu, ale z rzutu wolnego - Veratti strzelił gola na 2:1. Druga połowa była całkiem podobna. Z tą tylko różnicą, że PSG same strzeliło sobie bramkę. W 64. minucie van der Wiel z impetem wpakował piłkę do własnej bramki po dośrodkowaniu rywala. Można powiedzieć, że paryżanie grali dziś w kratkę, bo później znów wrócili do gry. W 75. minucie bramkę zdobył Pastore, a 14 minut później na 4:2 podwyższył Cavani.

• Sędzia Bartolomeu Varela kończy dzisiejsze spotkanie!

• Próbowali jeszcze zaatakować goście, ale nic z tego. Dobra interwencja Sirigu.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• GOOOOOL!!! 4:2! CAVANI! Przepiękna akcja PSG! Van der Wiel dostał dobre podanie i zagrał do Ibrahimovicia. Szwed dograł piłkę na lewą stronę do Cavaniego, który wpakował ją do bramki, obok interweniującego Leroy.

• Niedokładność w podaniach spowodowała, że PSG straciło piłkę na rzecz rywala.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Rabiot pojawia się na placu gry w miejsce Pastore.

• Camus wypatrzył kolegę w polu karnym i płasko posłał do niego piłkę. Ten jednak nie zamknął tej akcji.

• Żółtą kartką ukarany Luiz.

• I jeszcze jedna zmiana w Evian TG. Abdallaha zmienia Ramirez.

• W drużynie PSG z boiska schodzi z kolei Lucas, a wchodzi Lavezii

• Po jednej zmianie w każdym zespole. Barbosa zmienia Camusa w drużynie gości.

• GOOOOOL!!! 3:2! PASTORE! Paris Saint-Germain po raz kolejny wychodzi na prowadzenie. Lucas dostał piłkę od Ibrahimovicia i dograł ją w pole karne do Pastore, a ten wpakował ją w prawy róg bramki Leroy!

• Ostro sfaulowany został teraz Silva, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki!

• Samobójczy gol van der Wiela na 2:2:

• Pierwsza zmiana w Paris Saint-Germain. Schodzi Matuidi, wchodzi Cavani.

• Ibrahimović upada przed polem karnym, ale sędzia nie używa gwizdka, choć był faul!

• Ibrahimović dostał dobre podanie i popędził na bramkę Leroy. Następnie Szwed zrobił zwód i uderzył. Kolejną dobrą interwencją popisał się bramkarz Evian TG.

• GOOOOOL!!! 2:2! Bramka samobójcza! Piłka została dośrodkowana z rzutu wolnego w pole karne. Tam do piłki wyskoczył m.in. van der Wiel, który z impetem wpakował piłkę... do własnej bramki!

• Żółta kartka dla Pastore za faul na Wassie.

• Veratti ukarany żółtą kartką za faul na Tomassonie.

• Goście mieli dwa rzuty rożne pod rząd, ale nie zdołali zagrozić bramce strzeżonej prze Sirigu.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Benzet, a zmienia go Sougou.

• Wass źle dośrodkował w pole karne i piłkę przejęli piłkarze Paris Saint-Germain.

• Nsikulu zwija się z bólu po faulu.

• Ibrahimović dostał piłkę w pole karne, ale źle przyjął i kolejny raz próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się jednak nabrać.

• Drugą część spotkania od środka rozpoczynają gospodarze!

• Paris Saint-Germain zasłużenie prowadzi z Evian Thonon Gaillard 2:1 po pierwszej części spotkania. Do 25. minuty paryżanie grali słabo, w odróżnieniu od rywali, którzy byli niezwykle aktywni. Już w 13. minucie Barbosa wyprowadził Evian TG na prowadzenie. Potem jednak gospodarze obudzili się i wrócili do gry. W 30. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyrównał Luiz, a 8 minut później - również po dośrodkowaniu, ale z rzutu wolnego - Veratti strzelił gola na 2:1. Gdyby nie bramkarz Evian TG, Leroy, paryżanie mogliby prowadzić więcej, bo okazji ku temu nie brakowało.

• Arbiter kończy pierwszą połowę! Paryżanie w dobrych humorach udają się do szatni.

• Gol Verattiego na 2:1:

• Paryżanie już od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce, która krąży dokładnie, od nogi do nogi.

• Gol Luiza na 1:1:

• GOOOOOL!!! 2:1! VERATTI! Piłka została dośrodkowana w pole karne przez Lucasa. Tam odbiła się od Ibrahimovicia i dopadł do niej Veratti, który wpakował ją do bramki!

• Benezet przedarł się przez kilku zawodników PSG, jednak kiedy wbiegł w pole karne podał zbyt słabo i piłkę przejęli rywale.

• Barbosa zakończył szybką kontrę swojego zespołu strzałem sprzed pola karnego. Piłka mija lewy słupek bramki!

• Van der Wiel próbował dośrodkować piłkę w pole karne, ale wyszedł z tego raczej słaby strzał i łapie piłkę bramkarz Evian TG.

• GOOOOOL!!! 1:1! LUIZ! Doczekali się paryżanie! Brazylijczyk wyskoczył do piłki dośrodkowanej w pole karne, wygrał pojedynek główkowy z Barbosą i wpakował ją do bramki!

• Pastore zagrał w pole karne do wbiegającego Matuidiego, a ten odegrał do Ibrahimovicia, który uderzył na bramkę. Kolejną świetną interwencją popisał się Leroy!

• Na spalonym był teraz Matuidi i w posiadaniu futbolówki znów są Les Corix.

• Lucas dośrodkował do Matudiego z prawej strony boiska, jednak ten nie trafił czysto w piłkę. Dobijał jeszcze Luzi, ale dobrą interwencją popisał się Leroy!

• Lucas dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego do Luiza. Ten jednak minął się z piłką i w jej posiadaniu są teraz goście.

• Maxwell faulowany z prawej strony pola karnego przez Aballaha. Rzut wolny dla PSG.

• Van der Wiel próbował dośrodkować w pole karne, ale piłka trafiła prosto na piąty metr, gdzie ustawiony był bramkarz Evian TG.

• Gol Barbosy na 0:1:

• Thomasson faulowany przez Pastore. Rzut wolny dla Evian TG.

• Ibrahimović za mocno zagrał piłkę z lewej strony pola karnego i w jej posiadaniu są teraz goście.

• Szybko rozegrany rzut rożny. Wass zrobił kilka metrów z piłką od narożnika i uderzył z prawej strony pola karnego w boczną siatkę.

• Barbosa wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• GOOOOOL!!! 0:1! BARBOSA! Niespodziewanie na prowadzenie wychodzą goście. Ibrahimović źle przyjął piłkę i głową do Barbosy zgrał ją Tomasson, a ten sprzed pola karnego wpakował ją do bramki!

• Luiz przerywa kontratak Evian TG czystym wślizgiem.

• Lucas dograł w pole karne do Ibrahimovicia, który nie opanował piłki i wywrócił się. Sędzia nie użył jednak gwizdka, bo nie było faulu.

• Motta wrzucał w kierunku wchodzącego w pole karne Pastore. Zbyt wysoko jednak posłana była ta piłka i nie dobiegł do niej Argentyńczyk.

• To była zbyt duża odległość, żeby uderzyć precyzyjnie. Mocno przestrzelił Wass.

• Nsikulu faulowany kilkadziesiąt metrów od bramki. Rzut wolny dla gości.

• Cambon uderzył udem na bramkę Sirigu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bez problemów łapie bramkarz PSG.

• Teraz rzut rożny dla Evian TG wywalczył Abdallah.

• Lucas dośrodkował na piąty metr, gdzie do piłki wyskoczył Silva. Brazylijczyk uderzył głową nad bramką.

• Paryżanie wywalczyli pierwszy rzut rożny.

• Sędzia Bartolomeu Varela gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli goście!

• Przywitanie kapitanów i już za chwilę rozpocznie się spotkanie w Paryżu!

• Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza obie jedenastki na murawę Parc des Princes.

• W poprzedniej kolejce oba zespoły nie wygrały swoich spotkań. Paris Saint-Germain przegrało na wyjeździe z SC Bastia 4:2, a Evian Thonon Gaillard zremisowało z Stade Rennais 1:1.

• Evian Thonon Gaillard z kolei stale balansuje w okolicach strefy spadkowej. Obecnie Les Corix mają na swoim koncie 20 "oczek", które dają im 18. miejsce w tabeli.

• Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest Paris Saint-Germain. Paryżanie z dorobkiem 38 punktów plasują się na 4. pozycji.

• Rezerwowi Evian Thonon Gaillard: Hansen, Juelsgaard, Boy, Camus, Ramirez Ruiz, Sougou, Nielsen

• Rezerwowi Paris Saint-Germain: Douchez, Marquinhos, Digne, Cabaye, Rabiot, Cavani, Lavezzi

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych!

• Witamy bardzo serdecznie! Już za 15 minut Paris Saint-Germain podejmie na własnym stadionie Evian Thonon Gaillard w ramach 21.kolejki Ligue 1. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania!