Stade Rennais

0

• Koniec! Piłkarze PSG wygrywają pewnie z Rennes 4:0!!

• GOOOLL dla PSG!! Edinson Cavani strzelcem bramki!

• Piłkarze Rennes wyglądają na pogodzonych z porażką. Natomiast gospodarze bawią się z rywalem i co chwila próbują atakować.

• Kolejny faul. Javier Pastore leży na murawie.

• Yacouba Sylla ostro fauluje. David Luiz ucierpiał.

• Serge Aurier próbował dośrodkować w pole karne, jednak piłka zablokowana.

• Sylvain Armand opuszcza boisko. W jego miejsce Pedro Mendes.

• Edinson Cavani ma wielką szansę na zdobycie gola, jednak nie trafia w bramkę!

• Zlatan Ibrahimovic strzela z woleja na bramkę, ale bramkarz broni.

• GOOOLL dla PSG!! Zlatan Ibrahimović popisał się świetnym strzałem! Bramkarz bez szans!

• Javier Pastore ma wielką szansę na zdobycie gola, jednak jego strzał został obroniony przez bramkarza!

• Zlatan Ibrahimović zmarnował fantastyczną okazję! Dostał podanie od Maxwella, znalazł się przed bramkarzem, chciał go przelobować, jednak Benoit Costil popisał się świetną interwencją.

• Świetnie lewą stroną urwał się Ludovic Baal, dośrodkował, jednak piłka nie trafiła, do żadnego z kolegów.

• Ousmane Dembele dośrodkowuje, jednak piłkę wybija Thiago Silva.

• Angel Di Maria opuszcza boisko. Zmianie zastąpi go Lucas Moura.

• Thiago Motta opuszcza boisko i zastąpi go David Luiz..

• Yoann Gourcuff uderza z dystansu, jednak Kevin Trapp bez trudu łapie piłkę.

• Yoann Gourcuff podaje znakomitą piłkę, ale jego kolega nie zdołał tego wykorzystać.

• Strzał Yoanna Gourcuffa został zablokowany.

• Międzyczasie ukarany żółtą kartką został Serge Aurier.

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Marco Verratti na boisku. Schodzi Benjamin Stambouli.

• Ofensywna zmiana w zespole gości. Schodzi Joris Gnagnon. W jego miejsce Yoann Gourcuff

• Pedro Henrique schodzi z boiska z jego miejsce Jeremie Boga.

• Po raz kolejny dobrze odnalazł się Edinson Cavani, jednak sędzia odgwizduje spalonego.

• Edinson Cavani urwał się lewym skrzydłem i uderzył na bramkę, jednak piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi poza boisko.

• GOOOLL dla PSG. Piłka została dośrodkowana w pole karne, a tam fenomenalnym strzałem popisał się Zlatan Ibrahimović!!

• Giovanni Sio podstawił nogę i Serge Aurier przewraca się. Piłka dla gospodarzy.

• GOOOLL dla PSG!! Maxwell oddał fantastyczny strzał po tym jak przedryblował przeciwnika.

• Świetna akcja PSG! Javier Pastore oddał strzał rykoszetem, jednak piłka nie trafia do siatki Rennes.

• Zlatan Ibrahimovic ma wielką szansę na zdobycie gola, jednak jego strzał został obroniony przez bramkarza!

• Rozpoczynamy II połowę! Przy piłce gospodarze!

• W pierwszej połowie gospodarze oddali, aż 11 strzałów, lecz tylko jeden zawędrował w światło bramki. Goście mieli jeden strzał i był on celny.

• W przerwie meczu wzmógł się deszcz.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Edinson Cavani dobrze uwolnił się spod opieki obrońców, jednak był na spalonym.

• Pedro Henrique ucierpiał po starciu z rywalem. Chwila przerwy w grze.

• Thiago Silva główkuje po rzucie rożnym, jednak nie trafia w bramkę.

• Angel Di Maria uderza zza pola karnego, jednak piłka przelatuje obok słupka!

• Javier Pastore upada w pole karnym, jednak nie odgwizduje rzutu karnego.

• Angel Di Maria dośrodkowuje jednak sytuacje wyjaśniają piłkarze Rennes.

• Giovanni Sio został odepchnięty przez Thiago Mottę. Piłka dla gości.

• Joris Gnagnon ukarany żółtą kartką za faul przed polem karnym. Rzut wolny dla PSG.

• Od kilku minut Rennes ma przewagę optyczną.

• Yacouba Sylla strzela bardzo mocno z dystansu, jednak dobrze piłkę wyłapuje Kevin Trapp.

• Giovanni Sio dośrodkowuje z lewej strony, jednak żaden jego kolega nie był w polu karnym i piłką wyłapuje Kevin Trapp.

• Zlatan Ibrahimovic ma wielką szansę na zdobycie gola, ale jego strzał zza pola karnego przechodzi obok bramki.

• Zlatan Ibrahimović zagrał fenomenalnie do Angela Di Marii, jednak bramkarz gości zdołał obronić jego strzał!

• Yacouba Sylla ostro fauluje zawodnika PSG, jednak tym razem sędzia nie wyciąga kartki.

• Podopieczni Laurent Blanca długo utrzymują się przy piłce i starają się wypracować sytuacje mozolnie konstruując akcje.

• Zlatan Ibrahimović próbował przelobować bramkarza rywala, jednak strzał był nieudany.

• Obie ekipy grają ostrożnie. Żadna z nich nie stworzyła w ostatnich minutach groźnej sytuacji.

• Próba kontrataku gości zostaje zażegnana przez Thiago Silvę.

• Dobrze zapowiadająca się akcja PSG kończy się fiaskiem, po ty, jak na spalonym był Angel Di Maria .

• Angel Di Maria popędził lewą stronę, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Piłkarze Rennes wyszli na boisko bojowo nastawieni i próbują atakować.

• Ludovic Baal z podaje za linię obrony, ale przeciwnik przejął piłkę.

• Pedro Henrique strzela, ale nie trafia w bramkę.

• Zaczynamy! Przy piłce goście!

• Piłkarze Rennes nie mogą się jednak wystraszyć i jeśli chcą zagrać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach muszą w tym meczu zdobyć punkty.

• Ponadto są w wyśmienitej formie. W trzech ostatnich występach w lidze zdobywali przynajmniej dwa gole.

• Piłkarze PSG przegrali w 37 ostatnich spotkaniach przed własną publicznością zaledwie jeden mecz. Ta statystyka robi wrażenie!

• Gospodarze mimo, iż mają zapewniony mistrzowski tytuł nie eksperymentują i grają w najsilniejszym składzie.

• W dzisiejszym meczu z powodu kontuzji nie zagra Kamil Grosicki.

• Lista rezerwowych Rennes: Olivier Sorin, Romain Danze, Gelson Fernandes, Pedro Henrique, Pedro Mendes, Yacouba Sylla, Mehdi Zeffane

• Znamy już składy obu ekip.

Lista rezerwowych PSG: Sirigu, Layvin Kurzawa, David Luiz, Christopher Nkunku, Lucas, Gregory van der Wiel, Marco Verratti

• Witam, przed nami mecz pomiędzy Paris Saint-Germain i Stade Rennais. Na relację zaprasza Mateusz Wojciechowski!