1

AS Monaco

1

• Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

• Po wyrównanym spotkaniu sprawiedliwy remis. Monaco zrównuje się punktami z PSG. Z kolei Reims piąty raz remisuje i ma tyle samo oczek co dziewiąty w tabeli Lyon.

• Koniec spotkania.

• Trzy minuty doliczył sędzia do czasu tego spotkania.

• Charbonier ze skrzydła wycofał do Krychowiaka. Polak wszedł w pole karne i wyłożył piłkę na 16. metr do Fortesa, ale ten uderzył obok bramki.

• Falcao zdobywa bramkę, ale przy przyjęciu piłki pomógł sobie ręką i to trafienie nie zaliczone.

• Turan minutę po pierwszej żółtej kartce dostaje drugą i musi opuścić boisko. Faulował w środku pola, wyprowadzającego atak gości Moutinho.

• Żółta kartka dla Turana.

• Głupia strata w środku pola gości. Pędził na bramkę Fortes. Wybijają mu ją obrońcy, ale trafia ona jeszcze do Ayite, któremu spod nóg czystym wślizgiem wybija ratujący całą sytuację Subasić.

• Dośrodkował Ayite z wolnego, ale nieczysto trafił w piłkę Oniangue i oddał bardzo słaby strzał.

• Ostatnia zmiana w Reims. Charbonnier zastępuje de Preville'a.

• Przeszedł łatwo Webera, Falcao. Jednak obrońca Reims złapał Kolumbijczyka za koszulkę i został ukarany żółtą kartką.

• Oniangue z daleka prosto w ręce Subasicia.

• Dobra kontra Reims. Ayite jednak za mocno podaje do de Preville'a i nic z tej akcji nie wyszło.

• Błąd gospodarzy w wyprowadzeniu piłki. Moutinho minął Agassę, ale zaasekurował go dobrze obrońca.

• W pole karne, z prawej strony wpadł Fabinho, ale jego dośrodkowanie wybite na róg.

• Po raz kolejny próbował Ocampos z daleka. Uderzył jednak w sam środek bramki, prosto w ręce Agassy.

• Faulowany z prawej strony, na wysokości pola karnego Ayite. Gospodarze nie potrafili jednak stworzyć zagrożenia po rzucie wolnym.

• Próbował teraz Krychowiak długim podaniem uruchomić Turana, ale ten nie opanował piłki.

• Kolejna zmiana w Monaco. Rodriguez zastępuje Carrasco.

• de Preville popędził prawą stroną, wydawało się że był faulowany w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczał.

• Atomowe uderzenie Ayite ląduje na poprzeczce.

• Ayite zabrał piłkę Kurzawie i popędził na bramkę. Podał jeszcze de Preville'owi ale zagrał mu za plecy i nic nie wyszło z tej akcji.

• Strzelał z daleka Ocampos, ale piłkę pewnie złapał Agassa.

• Pierwsza zmiana także w ekipie gości. Kondogbia za Riviere.

• Teraz uderzał Ayite. Jego strzał zablokowany, ale piłka odbiła się jeszcze od napastnika Reims i mogła zaskoczyć Subasicia, jednak wpadła prosto w jego ręce.

• Druga zmiana w Reims. Fofana zastępuje Conte.

• Świetne uderzenie Kurzawy i drugi róg. Tym razem dobrze z woleja uderza Abidal, ale trafia w boczną siatkę.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Do przerwy mamy remis. Reims nie przestraszyło się rywala i gra z Monaco jak równy z równym. Zapraszam za kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy.

• Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Falcao dwa razy na zamach zwiódł Webera, ale strzelił niecelnie.

• Falcao ściągnął na siebie obrońcę i zagrał do wbiegającego Riviere. Ten wyszedł sam na sam z Agassą, ale uderzył obok bramki.

• Dobre zagranie Turana do de Preville'a. Jednak napastnik Reims za daleko wypuszcza sobie piłkę i łapie ją Subasić.

• Mamy zmianę w ekipie gospodarzy. Boisko, na noszach opuszcza Atar, a zastępuje go Ayite.

• Dobrze Ocampos z prawej strony złamał do środka. Strzelał po ziemii sprzed pola karnego, ale jego uderzenie złapał Agassa.

• Teraz dobry przeżut Abidala do Ocamposa. Dośrodkowanie Argentyńczyka zablokowane, ale źle rozegrany rzut rożny.

• Po stałym fragmencie, z kontrą ruszyło Monaco, ale została ona zastopowana przez defensorów Reims.

• Świetny przeżut do Fortesa, ale piłka po przyjęciu mu odskakuje i Carrasco wybija na róg.

• Ocampos ukarany żółtą kartką za odkopnięcie piłki po gwizdku.

• Dobre dośrodkowanie z rożnego. Piłkę przedłużył Fortes, a na długim słupku akcję zamykał Krychowiak, ale uderzył w boczną siatkę

• Ładna akcja indywidualna de Preville'a, z lewej strony boiska, ale jego dośrodkowanie zablokowane

• Ostre starcie Krychowiaka z Falcao, ale żadnemu z zawodników nic poważnego się nie stało

• Joao Moutinho był faulowany blisko pola karnego. Sam poszkodowany zdecydował się wykonać wolnego. Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, a tymczasem Portugalczyk umieścił piłkę w krótkim rogu bramki Agassy. Po kwadransie mamy remis.

• GOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! REMIS

• Monaco powoli zyskuje przewagę. Blisko pola karnego faulowany Moutinho.

• Teraz zagłębokie dośrodkowanie Moutinho z prawej strony. Piłkę pewnie łapie Agassa.

• Teraz, w stylu Łukasza Piszczka dośrodkowywał Ocampos, ale piłkę przejął jeden z obrońców gospodarzy.

• Idealnie na głowę Devauxa wrzucił Turan. Zaspali obrońcy Monaco i Francuz z łatwością zdobył bramkę. Po pięciu minutach mamy niespodziankę. Monaco nie wyprowadziło nawet zalążka choćby jednej akcji.

• GOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! MAMY NIESPODZIANKĘ

• Rozpoczęło lepiej Reims. Z daleka niecelnie strzela de Preville.

• Rozpoczynamy spotkanie

• Jest to ostatni mecz 8. kolejki. Jeśli Monaco dziś wygra, awansuje na pozycję lidera i będzie wyprzedzać PSG o 2 punkty. Reims jest 10., ale gdyby sprawili by dziś niespodziankę, poprawią swoją lokatę o kilka pozycji

• Rezerwowi Monaco: Tisserand, Rodriguez, Kondogbia, Romero, Germain, Raggi, Isimat - Mirin

• Rezerwowi Reims: Placide, Fofana, Ghilas, Peuget, Ayite, Ca, Charbonnier

• Dobry wieczór. Zapraszam na relację ze spotkania 8. kolejki Ligue 1 pomiędzy Stade Reims i AS Monaco.